کار گروه صعود های ورزشی

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

بازانتشار/ نخستین دوره «جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها» زنان ـ مردان؛

پیرو بخشنامه شماره ۵۹۰/د/۹۷/۲۶۳ تاریخ ۹۷/۰۵/۲۷، به آگاهی می‌رساند؛ فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در نظر دارد نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها را در آذر سال جاری به شرح زیر

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

پایان مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، رشته سنگ‌نوردی، رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال؛

۱۲ مدال رنگین شامل (۷ طلا، ۲ نقره و ۳ برنز) دست‌آورد ورزشکاران پسر خراسان رضوی و کسب مقام اول مسابقات در بخش پسران، زنجان آذرماه ۹۷؛ مسابقات المپیاد استعدادهای

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

دو «طلا» و یک «نقره» حاصل تلاش سنگ‌نوردان پرافتخار خراسان رضوی؛

نتایج آخرین روز مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور؛ گروه اول: امین سعادتمند مقام اول رشته کمباین؛ گروه دوم: محمد یوسفی مقام اول رشته کمباین؛ سید رضا تقی،پور مقام دوم

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

نتایج سکوی ۲ رشته لید

سکوی گروه ۲ رشته لید مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر ورزش 🥇 نفر اول سید رضا تقی پور خراسان رضوی 🥈دوم مشترک محمد یوسفی خراسان رضوی و محمد رضا نوری

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

نتایج سکوی ۱ رشته لید

سکوی گروه ۱ رشته لید مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر ورزش؛ 🥇نفر اول امین توکلی نسب خراسان شمالی رضوی 🥈 نفر دوم امیر حسین ایرانشاهی 🥉نفر سوم علی اصغر عمار

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

راهیابی ۷ نفر از اعضای تیم سنگنوردی خراسان رضوی به رشته کمباین در سومین روز مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در زنجان

آقایان 🔸سید رضا تقی پور 🔸محمد یوسفی 🔸علی ابراهیمی 🔸یوسف خورشید همدانی 🔸امین سعادتمند 🔸علی اصغر عمارلو 🔸کیارش کرخی به رشته کمباین مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور که در

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

نتایج سومین روز از مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در زنجان

یک طلا یک نقره یک برنز حاصل تلاش سنگنوردان خراسان رضوی در سومین روز از مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در زنجان، رشته لید: گروه ۲ 🥇سید رضا تقی

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

راهیابی ۶ ورزشکار خراسان رضوی به مرحله بعدی مسابقات لید، از گروه ۲ و ۱ پسران و دختران

سید رضا تقی‌پور محمد یوسفی علی اصغر عمارلو علی ابراهیمی امین سعادتمند فاطمه کابلی ادامه مسابقه در مرحله فینال برگزار گردید. کارگروه صعودهای ورزشی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

نتایج نهایی رشته بلدرینگ

سکوی گروه اول رشته بلدرینگ؛ 🔸نفر اول محمد یوسفی، خراسان رضوی؛ 🔸نفر دوم رادین فروغیان، تهران؛ 🔸نفر سوم سید رضا تقی‌پور، خراسان رضوی؛

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

نتایج دومین روز مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر زنجان

بخش پسران،ماده بولدرینگ: گروه اول ١٢ و ١٣ سال: 🥇امین سعادتمند، خراسان رضوی 🥈ماهان عطایی، فارس 🥉رضا قبیشاوی، خوزستان گروه دوم ١۴ و ١۵ سال: 🥇محمد یوسفی، خراسان‌رضوی 🥈رادین فروغیان،