کسب مقام اول در رده تیمی توسط تیم خراسان رضوی و مقام دوم کشوری توسط حمیدرضا توزنده جانی در مسابقات سنگنوردی جام فجر در رشته “سرعت”

کسب مقام اول در رده تیمی توسط تیم خراسان رضوی و مقام دوم کشوری توسط حمیدرضا توزنده جانی در مسابقات سنگنوردی جام فجر در رشته “سرعت”

شانزدهمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر در رشته سرعت مردان که با شرکت ٢٧ سنگنورد از ٧ تیم در مجموعه ورزشی پیام برگزار شد، با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید. بر این اساس “رضا علیپور” از قزوین به مقام قهرمانی رسید، ” حمیدرضا توزنده جانی” از خراسان رضوی نایب قهرمان شد و ” موسی قیم” از تیم نفت امیدیه به مقام سوم رسید.
این مسابقات در حضور اعضای مجمع فدراسیون جهانی از جمله مارکو اسکولاریس رئیس فدراسیون جهانی سنگ نوردی و آنتونی سی رئیس فدراسیون سنگ نوردی آسیا برگزار شد.
همچنین دیگر اعضای تیم خراسان رضوی در این رقابت‌ها احسان اسرار در رده پنجم، امیرحسین صفرزاده رده یازدهم، پوریا کریم‌پور رده دوازدهم و رضا صفیری رده شانزدهم قرار گرفتند.

به این ترتیب در رده بندی تیمی ، تیم منتخب استان خراسان رضوی متشکل از ۵ شرکت کننده از شهرهای مشهد و نیشابور ، توانست به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.
هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی از قهرمانان شرکت کننده در مسابقات، روسای هیئت‌های شهرستان‌های مشهد و نیشابور، مسئولین کارگروه‌های صعودهای ورزشی و روابط عمومی استان، مربیان ارزشمند و زحمتکش، ورزشکاران و  تمامی دست‌اندرکاران این رقابت‌ها تشکر و قدردانی نموده و  با ارج نهادن به این تلاش‌ها، کسب مقام‌های بدست آمده را نیز تبریک می‌گوید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

بایگانی ۰ نظر

فراخوان شانزدهمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور / سرطناب / جوانان و بزرگسالان ؛

به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه مسابقات و لیگ فدراسیون در راستای اجرای تقویم ورزشی سال جاری و در جهت رشد و گسترش پایدار رشته صعودهای ورزشی و همچنین شناسائی استعدادهای برتر،

مسابقات ۰ نظر

فراخوان سومین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی کشور ؛

پیرو بخشنامه شماره ۷۳۵۰/۲۶۳ تاریخ ۲۴/اسفند/۹۴، به آگاهی می‌رساند: کارگروه مسابقات و لیگ فدراسیون در راستای اجرای تقویم سال ۹۵ با هدف توسعه کمی و کیفی در نظر دارد سومین

بایگانی ۰ نظر

آغاز جام جهانی سنگ‌نوردی «میرینگن» سوئیس ؛

نخستین مرحله مسابقات جام جهانی سنگنوردی در شهر میرینگن سوئیس از صبح امروز آغاز گردید. در رده مردان ۸۳ ورزشکار در دو گروه به رقابت پرداختند که «علی برات زاده»

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*