کسب مقام اول در رده تیمی توسط تیم خراسان رضوی و مقام دوم کشوری توسط حمیدرضا توزنده جانی در مسابقات سنگنوردی جام فجر در رشته “سرعت”

کسب مقام اول در رده تیمی توسط تیم خراسان رضوی و مقام دوم کشوری توسط حمیدرضا توزنده جانی در مسابقات سنگنوردی جام فجر در رشته “سرعت”

شانزدهمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر در رشته سرعت مردان که با شرکت ٢٧ سنگنورد از ٧ تیم در مجموعه ورزشی پیام برگزار شد، با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید. بر این اساس “رضا علیپور” از قزوین به مقام قهرمانی رسید، ” حمیدرضا توزنده جانی” از خراسان رضوی نایب قهرمان شد و ” موسی قیم” از تیم نفت امیدیه به مقام سوم رسید.
این مسابقات در حضور اعضای مجمع فدراسیون جهانی از جمله مارکو اسکولاریس رئیس فدراسیون جهانی سنگ نوردی و آنتونی سی رئیس فدراسیون سنگ نوردی آسیا برگزار شد.
همچنین دیگر اعضای تیم خراسان رضوی در این رقابت‌ها احسان اسرار در رده پنجم، امیرحسین صفرزاده رده یازدهم، پوریا کریم‌پور رده دوازدهم و رضا صفیری رده شانزدهم قرار گرفتند.

به این ترتیب در رده بندی تیمی ، تیم منتخب استان خراسان رضوی متشکل از ۵ شرکت کننده از شهرهای مشهد و نیشابور ، توانست به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.
هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی از قهرمانان شرکت کننده در مسابقات، روسای هیئت‌های شهرستان‌های مشهد و نیشابور، مسئولین کارگروه‌های صعودهای ورزشی و روابط عمومی استان، مربیان ارزشمند و زحمتکش، ورزشکاران و  تمامی دست‌اندرکاران این رقابت‌ها تشکر و قدردانی نموده و  با ارج نهادن به این تلاش‌ها، کسب مقام‌های بدست آمده را نیز تبریک می‌گوید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

برگزاری دوره‌ طراحی درجه ۳ صعودهای ورزشی، در استان خراسان رضوی، مشهد؛

پیرو برگزاری آزمون ورودی طراحی درجه ۳ صعودهای ورزشی دی‌ماه گذشته، این دوره‌ از روز شنبه ۲۶ فروردین‌ماه ۹۶ با حضور ناظر و مدرسین فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و

همایش ها ۰ نظر

جزئیات همایش رونمایی از نماد “آهو” دوشنبه ۲۶ بهمن ماه

در آیین رونمایی از نماد محیط زیستی استان خراسان رضوی که با حضور محمد درویش مدیر کل آموزش و مشارکت مردمی سازمان محیط زیست کشور، دکتر رضا شجیع مشاور وزیر

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!