کسب مقام اول در رده تیمی توسط تیم خراسان رضوی و مقام دوم کشوری توسط حمیدرضا توزنده جانی در مسابقات سنگنوردی جام فجر در رشته “سرعت”

کسب مقام اول در رده تیمی توسط تیم خراسان رضوی و مقام دوم کشوری توسط حمیدرضا توزنده جانی در مسابقات سنگنوردی جام فجر در رشته “سرعت”

شانزدهمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر در رشته سرعت مردان که با شرکت ٢٧ سنگنورد از ٧ تیم در مجموعه ورزشی پیام برگزار شد، با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید. بر این اساس “رضا علیپور” از قزوین به مقام قهرمانی رسید، ” حمیدرضا توزنده جانی” از خراسان رضوی نایب قهرمان شد و ” موسی قیم” از تیم نفت امیدیه به مقام سوم رسید.
این مسابقات در حضور اعضای مجمع فدراسیون جهانی از جمله مارکو اسکولاریس رئیس فدراسیون جهانی سنگ نوردی و آنتونی سی رئیس فدراسیون سنگ نوردی آسیا برگزار شد.
همچنین دیگر اعضای تیم خراسان رضوی در این رقابت‌ها احسان اسرار در رده پنجم، امیرحسین صفرزاده رده یازدهم، پوریا کریم‌پور رده دوازدهم و رضا صفیری رده شانزدهم قرار گرفتند.

به این ترتیب در رده بندی تیمی ، تیم منتخب استان خراسان رضوی متشکل از ۵ شرکت کننده از شهرهای مشهد و نیشابور ، توانست به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.
هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی از قهرمانان شرکت کننده در مسابقات، روسای هیئت‌های شهرستان‌های مشهد و نیشابور، مسئولین کارگروه‌های صعودهای ورزشی و روابط عمومی استان، مربیان ارزشمند و زحمتکش، ورزشکاران و  تمامی دست‌اندرکاران این رقابت‌ها تشکر و قدردانی نموده و  با ارج نهادن به این تلاش‌ها، کسب مقام‌های بدست آمده را نیز تبریک می‌گوید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری آزمون ورودی مربیگری و طراحی درجه ۳ صعودهای ورزشی، ویژه بانوان و آقایان؛

بنا به هماهنگی‌‌های انجام شده و برابر اطلاعیه‌های فراخوان قبلی، در روزهای ‍‍‍‍‍پنج‌شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ دی‌ماه ۹۵، آزمون‌های ورودی مربیگری و طراحی درجه ۳ صعودهای ورزشی ویژه

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

برگزاری مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان، نیمه دوم شهریورماه ۹۶، خراسان رضوی؛

کارگروه صعودهای ورزشی استان درنظر دارد همزمان با انتهای فصل تابستان و اتمام دوره‌های اوقات فراعت و تکمیل شدن روند طرح استعدادیابی و ایجاد انگیزه بیشتر برای نونهالان، یک‌دوره مسابقات

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

پایان مسابقات استانی سنگ‌نوردی نونهالان، رشته سرطناب

ضمن تقدیر و تشکر از حضور مربیان، سرپرستان و ورزشکاران در این دوره از مسابقات و با سپاس از مساعدت و همکاری اداره تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان نتایج این

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!