امکان دسترسی به اتوماسیون اداری ثبت‌نام دوره‌ها و اردوهای آموزشی؛

امکان دسترسی به اتوماسیون اداری ثبت‌نام دوره‌ها و اردوهای آموزشی؛

با سلام و تحیات ، پیرو بخشنامه شماره ۲۱۹۶۶/۵۰ مورخه ۲۹/۲/۹۵، از آنجا که بر اساس اعلام قبلی، از ۱۲ تیرماه ۹۵، تمامی فرآیند ثبت و درخواست دوره‌های آموزشی و ارسال مدارک آن‌ها و صدور احکام مربوطه صرفاً باید از طریق پرتال آموزشی تحت نظر فدراسیون و هیئت استان به آدرس: http://portal.msfi.ir انجام ‌شود، علی‌رغم باز انتشار بخشنامه فوق و یادآوری‌های متعدد و اتمام مهلت در نظر گرفته شده، هنوز تعدادی از هیئت‌های کوه‌نوردی شهرستان‌ها و باشگاه‌ها، اقدامی برای هماهنگی دریافت شناسه کاربری و رمز عبورکار با سامانه اتوماسیون ننموده‌اند. لذا بنا به اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی، مجدداً این فرصت در اختیار هیئت‌ها و باشگاه‌ها قرار می‌گیرد تا حداکثر روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه جاری نسبت به معرفی رئیس/ دبیر یا مسئول آموزش هیئت شهرستان/ باشگاه، با اعلام شماره تلفن همراه و ایمیل (ترجیحاً غیر شخصی) و ارسال تصویر مجوز معتبر باشگاه، به هیئت استان برای دریافت رمز عبور، آموزش و هماهنگی کار با پرتال آموزشی اقدام نمایند.
بدیهی‌است در پایان این مهلت تمدید‌شده، با عنایت به توصیه‌های مکرر، باشگاه‌ها و هیئت‌هایی که سامانه پرتال آموزشی را دراختیار نداشته باشند قاعدتاً بایستی از طریق هیئت شهرستان مربوطه و یا شهرستان‌های همجوار نسبت به ثبت درخواست و برگزاری دوره‌های آموزشی خود اقدام نمایند. ضمناً در حال حاضر اخبار، اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های هیئت کوه‌نوردی خراسان رضوی از طریق سایت هیئت استان به آدرس: http://khmount.ir و همچنین از طریق کانال تلگرامی به آدرس: https://telegram.me/Khmount منتشر می‌شود.
 

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

بازگشت سنگ‌نوردان افتخارآفرین خراسان رضوی از مسابقات قهرمانی کشور؛

مقارن ساعت ۵ بامداد امروز سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۹۶ تیم اعزامی سنگ‌نوردان به مسابقات قهرمانی کشور در استان کرمان با افتخارآفرینی تمام به مشهد بازگشتند و مورد استقبال قرار گرفتند.

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

ورود تیم برون مرزی پوبدا به کمپ ۵؛

نا به گزارشات رسیده و بر اساس تماس‌های برقرار شده با آقایان جواد نوروزی و حسین امانی در کمپ ۵،  کوه‌نوردان خراسانی روز گذشته پس از عبور از مسیر فنی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تعیین تکلیف وضعیت مالیاتی باشگاه‌های ورزشی؛

مطابق اعلام فدراسیون کوه‌نوردی و نظر به استعلام متقاضیان تأسیس باشگاه‌ها مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت مالیاتی باشگاه‌های ورزشی، به آگاهی می‌رساند؛ بر اساس ماده ۱۳۴ قانون مالیات‌های مستقیم سازمان

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!