طرح سرشماری حیات وحش در منطقه شکار ممنوع ژرف توسط کوهنوردان تربت حیدریه؛

طرح سرشماری حیات وحش در منطقه شکار ممنوع ژرف توسط کوهنوردان تربت حیدریه؛

باسلام و تحیات :
در ادامه همکاری هیات کوهنوردی و اداره محیط زیست شهرستان؛ دومین طرح سرشماری حیات وحش در منطقه شکار ممنوع ژرف با موفقیت به انجام رسید.
در این برنامه که سه تن از کوهنوردان به همراه پنج تن از محیط بانان خدوم وپرتلاش اداره محیط زیست حضور داشتند کل منطقه را در سه محور عملیاتی طی ۲۴ ساعت رصد کردند و در نهایت نتایج را به اطلاع مقامات مربوطه رساندند . طبق آمارهای بدست و نظرات کارشناسان میزان رشد حیات وحش نسبت به دوره قبل (مهرماه) رضایت بخش بوده است.
در همین جا بر خود لازم میدانیم که از زحمات شبانه روزی و بیدریغ محیط بانان و کارکنان زحمتکش اداره محیط زیست تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشیم و آرزوی سلامتی و تندرستی برای تک تک این عزیزان را از درگاه ایزدمننان مسئلت داریم.
-باتشکر؛ کار گروه حفظ محیط کوهستان -هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان تربت حیدریه

photo_2016-07-13_14-55-13

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

تربت حیدریه ۰ نظر

اخبار فعالیت‌های کوه‌نوردی شهرستان تربت حیدریه

اخبار فعالیت‌های کوه‌نوردی باشگاه‌ها و هیئت‌های شهرستان‌های خراسان رضوی، گزارش‌شده در هفته‌های گذشته (۶ بهمن ماه ۹۶) (تربت‌حیدریه): – پیمایش مسیر تربت‌حیدریه تا روستای ییلاقی صنوبر توسط کارگروه دوچرخه کوهستان؛

شهرستان ها ۰ نظر

گشایش دو مسیر در دیواره حمزه شهرستان خواف؛ ارسال گزارش از هیئت کوه‌نوردی شهرستان تربت‌حیدریه؛

کوه خواجه وراب در فاصله ۱۵ کیلومتری مرکز شهر خواف قرار دارد که از طریق جاده‌ای آسفالته قابل دسترستی می باشد. دیواره‌هایی در تنگل غارحمزه با آبشارهای فصلی و حوضچه‌های

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!