طرح سرشماری حیات وحش در منطقه شکار ممنوع ژرف توسط کوهنوردان تربت حیدریه؛

طرح سرشماری حیات وحش در منطقه شکار ممنوع ژرف توسط کوهنوردان تربت حیدریه؛

باسلام و تحیات :
در ادامه همکاری هیات کوهنوردی و اداره محیط زیست شهرستان؛ دومین طرح سرشماری حیات وحش در منطقه شکار ممنوع ژرف با موفقیت به انجام رسید.
در این برنامه که سه تن از کوهنوردان به همراه پنج تن از محیط بانان خدوم وپرتلاش اداره محیط زیست حضور داشتند کل منطقه را در سه محور عملیاتی طی ۲۴ ساعت رصد کردند و در نهایت نتایج را به اطلاع مقامات مربوطه رساندند . طبق آمارهای بدست و نظرات کارشناسان میزان رشد حیات وحش نسبت به دوره قبل (مهرماه) رضایت بخش بوده است.
در همین جا بر خود لازم میدانیم که از زحمات شبانه روزی و بیدریغ محیط بانان و کارکنان زحمتکش اداره محیط زیست تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشیم و آرزوی سلامتی و تندرستی برای تک تک این عزیزان را از درگاه ایزدمننان مسئلت داریم.
-باتشکر؛ کار گروه حفظ محیط کوهستان -هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان تربت حیدریه

photo_2016-07-13_14-55-13

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

شهرستان ها ۰ نظر

صعود کوهنوردان تربت حیدریه به قله علم کوه؛

بنابر گزارش روابط عمومی هیئت کوهنوردی شهرستان تربت حیدریه ، همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر و به منظور گرامیداشت یاد  و خاطره شهدای محیط بان ، گروه کوهنوردی ترنم

تربت حیدریه ۰ نظر

برنامه‌های اجرا شده توسط تیم‌های هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان تربت‌حیدریه (هشتم بهمن‌ماه ۹۵)؛

صعود کوه‌نوردان ترنم باران به قله ملکوه گرامیداشت دهه فجر؛ صعود مشترک کوه‌نوردان تیم‌های میعاد و دوندگان کوهستان به قله تفتان گرامیداشت یاد و خاطره جانفشانان حادثه پلاسکو؛ پیمایش دره

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*