جلسه اعضای تیم برون‌مرزی گروه کوهنوردی پویا، با مسئولین هیئت شهرستان مشهد و استان؛

جلسه اعضای تیم برون‌مرزی گروه کوهنوردی پویا، با مسئولین هیئت شهرستان مشهد و استان؛

عصر روز شنبه ۲۶ تیرماه، مسئولین گروه کوه‌نوردی پویا به همراه اعضای تیم برون‌مرزی این گروه، در محل هیئت استان با مسئولین هیئت شهرستان مشهد و تنی چند از میهمانان و پیش‌کسوتان کوه‌نوردی استان دیدار و گفتگو کردند.
گزارش اجمالی از روند اجرایی و اخذ مجوز شورای برون‌مرزی تیم، اردوها و برنامه‌های اجراشده و همچنین معرفی اعضای تیم و برنامه‌های عزیمت تیم در روز دوشنبه این هفته برای آغاز این صعود، از موارد توضیحی آقای امانی سرپرستی این تیم بود که در ادامه پیش‌کسوتان حاضر و اعضای تیم هریک به بیان مختصری راجع به برنامه‌ در پیش‌رو پرداختند.
پایان‌بخش این جلسه سخنان عباسی و زحمتکش پیرامون برگزاری این برنامه و اظهار خشنودی و سپاسگزاری از اجرای این صعود با ارزش بود.
در این دیدار علاوه بر مسئولین گروه کوه‌نوردی پویا (آقایان خورشیدی، نعیم‌آبادی و فیاض) و اعضای تیم برون‌مرزی (آقایان امانی، خوشدل، غلامپور، قاسم‌زاده و آخوندی)، آقایان فریفته، نظام‌دوست، راثی، رمضان‌پور، علیان و همچنین آقایان عباسی و زحمتکش رؤسای هیئت‌های شهرستان مشهد و استان نیز حضور داشتند.
هیئت استان و جامعه کوه‌نوردی ضمن ارج‌نهادن به تلاش‌های شبانه‌روزی سرپرست و اعضای تیم و همچنین همت و مساعدت مدیران این برنامه، از خداوند منان برای آنان سلامتی و موفقیت روزافزون مسئلت می‌نماید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

المان کوهنوردان خراسانی ساخته می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: المان کوهنوردان خراسانی اشترانکوه در مشهد به دستور استاندار خراسان رضوی ساخته می‌شود. کوروش صبوریان در گفتگو با خبرنگار برنا در مشهد اظهار

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر
مشهد ۰ نظر

اخبار باشگاه‌ها و گروه‌های کوه‌نوردی شهرستان مشهد؛ باشگاه آزادگان؛

به گزارش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان مشهد و به نقل از روابط عمومی باشگاه آزادگان مشهد، برنامه‌های اجراشده‌ شاخص و ارزنده اعضای این باشگاه در شهریور و اوایل

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!