جلسه اعضای تیم برون‌مرزی گروه کوهنوردی پویا، با مسئولین هیئت شهرستان مشهد و استان؛

جلسه اعضای تیم برون‌مرزی گروه کوهنوردی پویا، با مسئولین هیئت شهرستان مشهد و استان؛

عصر روز شنبه ۲۶ تیرماه، مسئولین گروه کوه‌نوردی پویا به همراه اعضای تیم برون‌مرزی این گروه، در محل هیئت استان با مسئولین هیئت شهرستان مشهد و تنی چند از میهمانان و پیش‌کسوتان کوه‌نوردی استان دیدار و گفتگو کردند.
گزارش اجمالی از روند اجرایی و اخذ مجوز شورای برون‌مرزی تیم، اردوها و برنامه‌های اجراشده و همچنین معرفی اعضای تیم و برنامه‌های عزیمت تیم در روز دوشنبه این هفته برای آغاز این صعود، از موارد توضیحی آقای امانی سرپرستی این تیم بود که در ادامه پیش‌کسوتان حاضر و اعضای تیم هریک به بیان مختصری راجع به برنامه‌ در پیش‌رو پرداختند.
پایان‌بخش این جلسه سخنان عباسی و زحمتکش پیرامون برگزاری این برنامه و اظهار خشنودی و سپاسگزاری از اجرای این صعود با ارزش بود.
در این دیدار علاوه بر مسئولین گروه کوه‌نوردی پویا (آقایان خورشیدی، نعیم‌آبادی و فیاض) و اعضای تیم برون‌مرزی (آقایان امانی، خوشدل، غلامپور، قاسم‌زاده و آخوندی)، آقایان فریفته، نظام‌دوست، راثی، رمضان‌پور، علیان و همچنین آقایان عباسی و زحمتکش رؤسای هیئت‌های شهرستان مشهد و استان نیز حضور داشتند.
هیئت استان و جامعه کوه‌نوردی ضمن ارج‌نهادن به تلاش‌های شبانه‌روزی سرپرست و اعضای تیم و همچنین همت و مساعدت مدیران این برنامه، از خداوند منان برای آنان سلامتی و موفقیت روزافزون مسئلت می‌نماید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

ادامه اعلام آمادگی هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان‌ها، باشگاه‌ها و عموم کوه‌نوردان برای امدادرسانی، و تأکید این هیئت بر تجهیز و تداوم آمادگی‌ها؛

پیرو هشدار فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی مبنی بر اجتناب از صعود به ارتفاعات در شرایط جوی ناایمن فعلی و حفظ آمادگی لازم برای امدادرسانی، نظر به اعلام هواشناسی مبنی

مشهد ۰ نظر

اخبار باشگاه‌ها و گروه‌های کوه‌نوردی مشهد؛ باشگاه احد؛

بنا به گزارش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان مشهد، و به نقل از روابط عمومی باشگاه احد، تعداد ۵ نفر ازکوه‌نوردان این باشگاه با اجرای یک برنامه فنی و

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

بهره برداری از سیستم روشنایی خورشیدی و تجهیزات جدید جانپناه شهید تقی رضوی قله شیرباد؛

روز گذشته طبق دعوت قبلی کارگروه پناهگاهها و جانپناه های هیئت استان، طی مراسمی در محل این جانپناه سیستم روشنایی خورشیدی و تجهیزات جدید این جانپناه رسما به بهره‌برداری رسید.

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!