صعود قله لنین توسط  «علیرضا نوروزی»، هیمالیانورد نیشابوری؛

صعود قله لنین توسط «علیرضا نوروزی»، هیمالیانورد نیشابوری؛

رکورد صعود ۴ قله کمونیزم، کورژنفسکایا، خانتانگری و لنین در تلاشی یک ساله؛

بنا به گزارش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای وررشی شهرستان نیشابور، قله ۷۱۳۴ متری لنین ساعاتی قبل توسط فرزند توانای نیشابور «علیرضا نوروزی» صعود شد. 
علیرضا نوروزی که پروژه قلل ۷۰۰۰ متری را از سال گذشته آغاز کرده‌، سال گذشته با صعود انفرادی قلل کمونیزم و کورژنفسکایا و امسال با صعود قلل خانتانگری و لنین تنها ایرانی است که طی مدت زمان اندک یک‌ساله ۴ قله ۷۰۰۰ منطقه پامیر را به اتمام رسانده‌است.
اکنون نیز با توجه به شرایط نامساعد قله پوبدا (پنجمین قله این پروژه) از نظر بارش های نامنظم و سنگین، تصمیم وی برای تلاش بر روی قله پوبدا قطعی نیست و برنامه زمان‌بندی اعلام خواهد شد.
هیئت استان و جامعه کوه‌نوردی ضمن آرزوی سلامتی ایشان، این موفقیت را به وی و خانواده گرامی و همه دست‌اندرکاران ورزش تبریک می‌گوید.
 

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تقدیر فدراسیون از مشارکت جامعه کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در طرح «عضویت»

با ثبت ١٣٣٢ عضو تاکنون درسامانه جامع فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی، دبیرخانه فدراسیون مراتب تقدیر خود را از مشارکت ورزشکاران و علاقه مندان این رشته در پروژه ی

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

گزارش برنامه صعود به قلل لنین و خانتانگری در منطقه تیانشان کشور قرقیزستان

بنا به اعلام هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی مشهد و پیرو دعوت باشگاه کوه‌نوردی پویانوردان، مراسم ارائه گزارش برنامه صعود به قلل لنین و خانتانگیری در منطقه تیانشان کشور قرقیزستان؛

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!