پیام تبریک و تفقد انجمن پیش‌کسوتان استان در قبال حماسه‌آفرینی تیم صعود برون‌مرزی پوبدا؛

پیام تبریک و تفقد انجمن پیش‌کسوتان استان در قبال حماسه‌آفرینی تیم صعود برون‌مرزی پوبدا؛

با استعانت از خداوند قادر و توانا، بار دگر افتخار آفرینی بچه محل‌های امام رضا (ع)، موج شادی و سرور را در دل‌ها ایجاد کرد، بنده هم وظیفه دانستم به نمایندگی از انجمن پیش‌کسوتان خراسان رضوی، موفقیت چشمگیر جوانان برومند را در فتح قلل پوبدا و خانتانگری، تبریک و تهنیت عرض نموده، و همگام با جامعه کوه‌نوردی خراسان، همانطوری‌که در بدرقه این عزیزان افتخار حضور داشتیم، یقیناً برای استقبال از این دلاور مردان هم لحظه شماری می‌کنیم و از یکایک کوهیاران عزیز هم، یک چنین تمنائی را داریم.
بدون شک این صعود مرهون تمرین‌های مداوم، استفاده از تجارب، اراده قوی، صبر و استقامت، مدیریت و سرپرستی حاذق، بوده و درسایه وحدت و انسجام و اتحاد، انجام پذیرفت.
برافراشتن پرچم سه رنگ کشور عزیزمان برفراز این قله سرسخت پوبدا و بدست آوردن ۲ نشان دیگر پلنگ برفی برای استان‌مان افتخار بزرگی است، و در کسب این افتخار شیرین، غیر از غیرت و ایستادگی یکایک اعضاء تیم چه در تمرینات و چه در منطقه، حتماً عواملی از قبیل دعای خیر خانواده‌ها، پشتیبانی آحاد کوه‌نوردان، وتلاش‌های بی حد و حصر و شبانه روزی اعضای محترم ستادصعود و مسؤولین محترم سازمان تربیت بدنی، فدراسیون، هیئت‌ها، باشگاه‌ها و گروه‌های کوه‌نوردی و….. سهیم می‌باشند.
و بچه‌های تلاشگر این تیم ثابت کردند که فرزندان خلفی از نسل باقر خورشیدی‌ها، رضا امیری‌ها، عباس جعفری‌ها و مهدی عمیدی‌ها …… بوده و هستند و خواهندبود.
به امید خلق پیروزی‌های دیگر در آینده ای نه چندان دور.
قرار جمعی با شاخه‌های گل، فردا سه‌شنبه نهم شهریور۹۵، ساعت ۱۷:۴۵ سالن پروازهای داخلی فرودگاه هاشمی نژاد مشهد مقدس؛
(سید عباس شوشتری)
 

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تسلیت به ریاست محترم هیئت‌ کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان شمالی;

با سلام و تحیات و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات؛ احتراماً از طرف خود و عموم جامعه کوه‌نوردی استان، ضایعه دردناک و غم‌انگیز  حادثه همنورد فقید شادروان "هادی شیردل"

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

اطلاعیه شماره (بیست و پنج)

🔴گزارش ساعت ۱۱:۳۵ پنج‌شنبه ۲۳ آذرماه؛ ۹۶؛ دقایقی پیش و پس از هفت روز تلاش گروه جستجو، پیکر کوه‌نورد و امدادگر خراسانی سید علی حسینی توسط تیم جستجو پیدا شد.

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری جلسه گرامیداشت کوه‌نوردان فقید، امروز «مهدیه مشهد»

با توجه به اینکه امروز یک‌شنبه ۲۶ آذرماه ۹۶ مجلس گرامیداشت کوه‌نوردان فقید، در محل «مهدیه مشهد» با حضور مردم شریف، خانواده‌ حادثه‌دیدگان، مسئولین و عموم جامعه ورزشی برگزار می‌شود،

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!