گزارش بازدید از هیئت شهرستان کاشمر و دیدار با مسئولین و کوه‌نوردان شهرستان؛

گزارش بازدید از هیئت شهرستان کاشمر و دیدار با مسئولین و کوه‌نوردان شهرستان؛

ظهر روز شنبه ۱۰ مهرماه دبیر، نایب رئیس و مسئول کارگروه امور شهرستان‌های هیئت استان در معیت تعدادی از پیش‌کسوتان و مربیان به منظور بازدید، شرکت در جلسه مشترک اداره ورزش و هیئت کوه‌نوردی و همچنین شرکت در همایش هیئت کوه‌نوردی، عازم شهرستان کاشمر شدند.
این بازدید با استقبال گرم رؤسای شورای اسلامی شهر، اداره ورزش، هیئت کوه‌نوردی و جمعی از کوه‌نوردان در دفتر جناب آقای روشندل رئیس محترم اداره ورزش و جوانان کاشمر آغاز گردید.
در این جلسه آقای وطنی‌باف رئیس هیئت کوه‌نوردی شهرستان ضمن خوشامدگویی به هیئت اعزامی استان و ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های هیئت، در خصوص صعود استانی ۹۵ مطالب و پیشنهاداتی ارائه نمودند. در ادامه آقای روشندل نیز با اعلام آمادگی اداره ورزش و  نهادهای مختلف جهت میزبانی صعود استانی پیرامون وضعیت فعالیت‌های کوه‌نوردی شهرستان سخن گفته و تعامل بیشتر هیئت با شورای اسلامی و ادارات شهرستان را خواستار شدند.
آقای جلیل‌زاده دبیر هیئت استان، آقای شوشتری پیش‌کسوت کوه‌نوردی، آقای خوشدل از مربیان استان هر کدام در خصوص برنامه‌های کوه‌نوردی شهرستان، استعدادهای توانمند شهرستان و همچنین برگزاری بعضی دوره‌های آموزشی بصورت ویژه مطالبی را ایراد نمودند.
جناب آقای سلطان‌پور رئیس شورای اسلامی شهر با بر شمردن امکانات خوب در شورای شهر و اعلام آمادگی برای همکاری با هیئت کوه‌نوردی توصیه‌هایی را به مسئولین و اداره ورزش ایراد نمودند. خانم وفائیان نایب رئیس هیئت استان نیز با جمع‌بندی مطالب مطروحه درخواست پیگیری و فعالیت بیشتر هیئت کاشمر خصوصاً در حیطه بانوان و صعودهای ورزشی داشتند.
بخش دوم این سفر، حضور تیم بازدید کننده در همایش هیئت شهرستان بود.
این همایش با شرکت مسئولین شهر، کوه‌نوردان و عموم خانواده‌ها و علاقمندان برگزار و طی آن همایش، آقایان شوشتری، خوشدل و دبیر هیئت شهرستان هر کدام در خصوص توانمندی‌های کوه‌نوردان و هم‌دلی و همکاری، گزارش مختصری از صعودهای برون‌ مرزی و صعود علم کوه توسط کوه‌نوردان کاشمر نکوداشت هیمالیانورد آن منطقه، آقای مجید زحمتکش بیان فرمودند.
این مراسم بازدید و مشارکت پس از ضیافت شام در ساعت ۲۳:۳۰ ختم گردید. 

اعضای هیئت اعزامی:
آقایان و خانم‌ها:
جلیل‌زاده: (دبیر هیئت)
وفائیان: (نایب رئیس)
شوشتری: (پیش‌کسوت)
لطفی: (مسئول کارگروه امور شهرستان‌ها و تشکل‌ها)
وفادارنیا: (بانوان کارگروه هیمالیانوردی استان)
خوشدل: (مربی استان)
اکبری و زاده‌تراب: (از مدیران باشگاه‌های احد و آزادگان)
 

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دعوت از جامعه کوه‌نوردی استان برای حضور در مراسم راهپیمایی باشکوه روز قدس

روز قدس روز تجلی وحدت و همبستگی مسلمانان و آزادگان جهان است. جامعه کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی سراسر خراسان رضوی، همگام با سایر ورزشکاران استان و در کنار آحاد ملت

فدراسيون كوه نوردي و صعودهاي ورزشي ۰ نظر

گزارشی از برگزاری جلسه کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوه نوردی ؛

جلسه کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوه نوردی صبح امروز به صورت مجازی و از طریق اسکایپ برگزار شد. در این جلسه ۵عضو دائمی، ٢ عضو مکاتبه ای و اعضای هیئت

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

جناب آقای زارعی، ریاست محترم فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران

«رضاعلیپور» سریع‌ترین سنگ‌نورد جهان از کشورمان که با رأی مردم به عنوان برترین ورزشکار سال ۲۰۱۷ در جهان در رشته‌های غیرالمپیکی انتخاب شد، موجب افتخار و سرافرازی ایران و ایرانی

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!