گزارش بازدید از هیئت شهرستان کاشمر و دیدار با مسئولین و کوه‌نوردان شهرستان؛

گزارش بازدید از هیئت شهرستان کاشمر و دیدار با مسئولین و کوه‌نوردان شهرستان؛

ظهر روز شنبه ۱۰ مهرماه دبیر، نایب رئیس و مسئول کارگروه امور شهرستان‌های هیئت استان در معیت تعدادی از پیش‌کسوتان و مربیان به منظور بازدید، شرکت در جلسه مشترک اداره ورزش و هیئت کوه‌نوردی و همچنین شرکت در همایش هیئت کوه‌نوردی، عازم شهرستان کاشمر شدند.
این بازدید با استقبال گرم رؤسای شورای اسلامی شهر، اداره ورزش، هیئت کوه‌نوردی و جمعی از کوه‌نوردان در دفتر جناب آقای روشندل رئیس محترم اداره ورزش و جوانان کاشمر آغاز گردید.
در این جلسه آقای وطنی‌باف رئیس هیئت کوه‌نوردی شهرستان ضمن خوشامدگویی به هیئت اعزامی استان و ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های هیئت، در خصوص صعود استانی ۹۵ مطالب و پیشنهاداتی ارائه نمودند. در ادامه آقای روشندل نیز با اعلام آمادگی اداره ورزش و  نهادهای مختلف جهت میزبانی صعود استانی پیرامون وضعیت فعالیت‌های کوه‌نوردی شهرستان سخن گفته و تعامل بیشتر هیئت با شورای اسلامی و ادارات شهرستان را خواستار شدند.
آقای جلیل‌زاده دبیر هیئت استان، آقای شوشتری پیش‌کسوت کوه‌نوردی، آقای خوشدل از مربیان استان هر کدام در خصوص برنامه‌های کوه‌نوردی شهرستان، استعدادهای توانمند شهرستان و همچنین برگزاری بعضی دوره‌های آموزشی بصورت ویژه مطالبی را ایراد نمودند.
جناب آقای سلطان‌پور رئیس شورای اسلامی شهر با بر شمردن امکانات خوب در شورای شهر و اعلام آمادگی برای همکاری با هیئت کوه‌نوردی توصیه‌هایی را به مسئولین و اداره ورزش ایراد نمودند. خانم وفائیان نایب رئیس هیئت استان نیز با جمع‌بندی مطالب مطروحه درخواست پیگیری و فعالیت بیشتر هیئت کاشمر خصوصاً در حیطه بانوان و صعودهای ورزشی داشتند.
بخش دوم این سفر، حضور تیم بازدید کننده در همایش هیئت شهرستان بود.
این همایش با شرکت مسئولین شهر، کوه‌نوردان و عموم خانواده‌ها و علاقمندان برگزار و طی آن همایش، آقایان شوشتری، خوشدل و دبیر هیئت شهرستان هر کدام در خصوص توانمندی‌های کوه‌نوردان و هم‌دلی و همکاری، گزارش مختصری از صعودهای برون‌ مرزی و صعود علم کوه توسط کوه‌نوردان کاشمر نکوداشت هیمالیانورد آن منطقه، آقای مجید زحمتکش بیان فرمودند.
این مراسم بازدید و مشارکت پس از ضیافت شام در ساعت ۲۳:۳۰ ختم گردید. 

اعضای هیئت اعزامی:
آقایان و خانم‌ها:
جلیل‌زاده: (دبیر هیئت)
وفائیان: (نایب رئیس)
شوشتری: (پیش‌کسوت)
لطفی: (مسئول کارگروه امور شهرستان‌ها و تشکل‌ها)
وفادارنیا: (بانوان کارگروه هیمالیانوردی استان)
خوشدل: (مربی استان)
اکبری و زاده‌تراب: (از مدیران باشگاه‌های احد و آزادگان)
 

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی

تجلیل از محیط‌بانان منطقه و گرامیداشت شهدای محیط‌بان، شهرستان کاشمر؛

بنا به گزارش هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی کاشمر، مراسم بزرگداشت شهدای محیط بان محیط زیست: (شهید پرویز هرمزی، شهید منوچهر شجاعیان و شهید محمد دهقانی) با میزبانی این

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

گردهمایی بانوان مربی کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی

بنابر اعلام قبلی؛ سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۷ همزمان با اعیاد شعبانیه، به ویژه نیمه شعبان، بزرگداشت مقام شهید مطهری و روز معلم، گردهمایی بانوان مربی خراسان رضوی از ساعت ۸:۳۰

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

مزین نمودن دماوند به بیرق “یا حسین” (ع) به مناسبت فرارسیدن ایام محرم توسط کوه‌نوردان خراسان

مزین نمودن دماوند به بیرق “یا حسین” (ع) به مناسبت فرارسیدن ایام محرم توسط کوه‌نوردان خراسان؛ صعود همزمان دماوند، شیرباد و بینالود انتهای همین هفته، جمعه ۳۱ شهریورماه، اول محرم

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!