جلسه معارفه اعضای هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان؛

جلسه معارفه اعضای هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان؛

بنا به گزارش روابط‌عمومی هیئت استان، روز گذشته جلسه معارفه اعضای هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان در محل اداره‌کل ورزش و جوانان با حضور آقای صبوریان مدیرکل، ولی‌پور معاونت توسعه ورزش، اعضای هیئت رئیسه و مسؤلین کارگروه‌های هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، آقای زحمتکش رئیس هیئت استان به معرفی اعضای هیئت رئیسه شامل دکتر سید مجتبی احمدی، مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان، حمیدرضا کریم، مدیرکل تعزیرات حکومتی و سردار جان‌نثار فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی به‌عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه و همچنین پیش‌کسوتان کوه‌نوردی آقایان ابراهیم دستمالچی و سید عباس شوشتری و سرکار خانم زری سلیمانی به‌عنوان اعضای افتخاری هیئت رئیسه پرداخت و خلاصه‌ای از فعالیت‌های هیئت استان را در مدت قریب به یک‌ساله تصدی بیان نمودند.
در این نشست معارفه٬ دبیر و نایب رئیس، خزانه‌دار و قریب به اتفاق مسؤلین کارگروه‌های هیئت استان نیز حضور داشتند.
مدیر کل ورزش استان ضمن ابراز خرسندی از تشکیل هیئت رئیسه و اظهار امیدواری پشتیبانی‌های مؤثر این هیئت از ورزش کوه‌نوردی مطالبی پیرامون این رشته ورزشی بیان داشتند.
حمیدرضا کریم، دکتر احمدی و تنی چند از حاضرین در جلسه نیز در راستای همکاری و تلاش برای ارتقای ورزش کوه‌نوردی بیاناتی ایراد فرمودند و در انتها نیز احکام ابلاغ اعضای هیئت رئیسه و همچنین احکام آقایان جلیل‌زاده دبیر، محولاتی خزانه‌دار و سرکارخانم وفائیان نایب رئیس هیئت استان توسط مدیرکل ورزش تقدیم آنان گردید.
 

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

بدرقه حمید رضا توزنده جانی، اعزام به مسابقات آسیایی چین؛

مراسم بدرقه حمید رضا توزنده جانی برای حضور در مسابقات آسیایی چین در قالب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران با حضور پیش کسوتان، مربیان و عموم علاقمندان برگزار خواهد شد. 

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

مراسم استقبال از هیمالیانوردان نیشابوری؛

بنا به اعلام هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان نیشابور، آقای علیرضا نوروزی فاتح دو قله هشت هزارمتری پرودپیک و کاشربروم ۲ پنج‌شنبه ۱۹ مردادماه وارد مشهد شده و به

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

هشدار معاون دادستان مشهد به ورزشکاران: خارج از ضوابط از مرز خارج نشوید؛

قاضی محمد بخشی محبی معاون دادستان مشهد: نگرانی‌هایی مبنی بر حضور ورزشکاران و مربیان در مسابقات ورزشی خارج کشور به صورت غیرقانونی و خارج از مقررات شورای برون‌مرزی ورزش مطرح

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!