جلسه معارفه اعضای هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان؛

جلسه معارفه اعضای هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان؛

بنا به گزارش روابط‌عمومی هیئت استان، روز گذشته جلسه معارفه اعضای هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان در محل اداره‌کل ورزش و جوانان با حضور آقای صبوریان مدیرکل، ولی‌پور معاونت توسعه ورزش، اعضای هیئت رئیسه و مسؤلین کارگروه‌های هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، آقای زحمتکش رئیس هیئت استان به معرفی اعضای هیئت رئیسه شامل دکتر سید مجتبی احمدی، مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان، حمیدرضا کریم، مدیرکل تعزیرات حکومتی و سردار جان‌نثار فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی به‌عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه و همچنین پیش‌کسوتان کوه‌نوردی آقایان ابراهیم دستمالچی و سید عباس شوشتری و سرکار خانم زری سلیمانی به‌عنوان اعضای افتخاری هیئت رئیسه پرداخت و خلاصه‌ای از فعالیت‌های هیئت استان را در مدت قریب به یک‌ساله تصدی بیان نمودند.
در این نشست معارفه٬ دبیر و نایب رئیس، خزانه‌دار و قریب به اتفاق مسؤلین کارگروه‌های هیئت استان نیز حضور داشتند.
مدیر کل ورزش استان ضمن ابراز خرسندی از تشکیل هیئت رئیسه و اظهار امیدواری پشتیبانی‌های مؤثر این هیئت از ورزش کوه‌نوردی مطالبی پیرامون این رشته ورزشی بیان داشتند.
حمیدرضا کریم، دکتر احمدی و تنی چند از حاضرین در جلسه نیز در راستای همکاری و تلاش برای ارتقای ورزش کوه‌نوردی بیاناتی ایراد فرمودند و در انتها نیز احکام ابلاغ اعضای هیئت رئیسه و همچنین احکام آقایان جلیل‌زاده دبیر، محولاتی خزانه‌دار و سرکارخانم وفائیان نایب رئیس هیئت استان توسط مدیرکل ورزش تقدیم آنان گردید.
 

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه دوی کوهستان (اسکای رانینگ) ۰ نظر

برگزاری دوی کوهستان (اسکای رانینگ) در حاشیه صعود سراسری کاشمر؛

هیئت استان در نظر دارد مسابقه دوی کوهستان را در روز ۲۹ بهمن‌ماه و همزمان با صعود سراسری کوه‌نوردان استان به قلل منطقه کاشمر،  به شرح زیر برگزار نماید:  مدارک

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر
کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری جلسه انتخابی نمایندگان باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی، و حضور تنها نماینده خراسان رضوی

جلسه انتخابی نمایندگان باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی کشور به منظور شرکت در مجمع انتخابی فدراسیون، صبح امروز ۲۹ آبان ۹۶ با حضور مسئولین ۱۹ باشگاه از استان‌های تهران، گلستان،

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!