برگزاری جلسه هماهنگی صعود سراسری کوه‌نوردان استان، بزرگداشت دهه مبارکه فجر؛

برگزاری جلسه هماهنگی صعود سراسری کوه‌نوردان استان، بزرگداشت دهه مبارکه فجر؛

دیروز یک‌شنبه ۱۹ دی‌ماه، دومین جلسه هماهنگی صعود سراسری کوه‌نوردان استان، بزرگداشت دهه مبارکه فجر، با حضور مربیان و دست‌اندرکاران صعودهای سراسری در محل هیئت استان برگزار گردید.
صعود استانی امسال بنا به برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط کارگروه هیمالیانوردی هیئت استان، در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن‌ماه به میزبانی شهرستان کاشمر و از مسیرهای مختلف روی قله «تک‌‌دو» انجام خواهد شد.
در این جلسه علاوه بر رئیس، دبیر و نایب‌رئیس هیئت استان، آقایان نوروزی، نظام‌دوست، کریم‌پور، مسئولین کارگروه‌های هیمالیانوردی، محیط زیست، روابط عمومی و همچنین پیش‌کسوتان و مربیان: شوشتری، کدخدایی، امانی، محمد اکبری، جواد اکبری، ناجی و مرتضی غلامپور حضور داشتند که پس از توضیحات آقای جلیل‌زاده، نوروزی و نظام‌دوست راجع به کلیات و جزئیات صعود، هریک از حاضرین نیز به بیان نظرات و تجربیات خود در خصوص این برنامه پرداختند و پیشنهاداتی ارائه نمودند.
شایان ذکر است این برنامه به عنوان صعود سراسری کوه‌نوردان استان با رویکرد زیست‌محیطی و به مناسبت بزرگداشت سی‌و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برگزار می‌شود.
نوروزی- کارگروه هیمالیانوردی هیئت استان؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

حضور جواد نوروزی در شبکه سراسری پنج سیما؛

طبق هماهنگی صورت گرفته با شبکه (تهران) پنج سیما، جواد نوروزی روز چهارشنبه مورخه هفدهم خردادماه ۹۶، در برنامه شهر ورزشی که از ساعت ۸ صبح به صورت زنده از

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

بدرقه تیم اورست توسط پیش‌کسوتان؛ (تهران، فرودگاه امام)؛ بامداد امروز شنبه ۱۹ فروردین‌ماه ۹۶؛

سحرگاه امروز، جواد نوروزی و تیم همراه (کریم‌پور، مذهبی، بهزاد بیگی) با بدرقه تعدادی از پیش‌کسوتان و مربیان استان، از فرودگاه بین‌المللی امام تهران عازم نپال شدند. استاد دستمالچی، حاج

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!