برگزاری جلسه هماهنگی صعود سراسری کوه‌نوردان استان، بزرگداشت دهه مبارکه فجر؛

برگزاری جلسه هماهنگی صعود سراسری کوه‌نوردان استان، بزرگداشت دهه مبارکه فجر؛

دیروز یک‌شنبه ۱۹ دی‌ماه، دومین جلسه هماهنگی صعود سراسری کوه‌نوردان استان، بزرگداشت دهه مبارکه فجر، با حضور مربیان و دست‌اندرکاران صعودهای سراسری در محل هیئت استان برگزار گردید.
صعود استانی امسال بنا به برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط کارگروه هیمالیانوردی هیئت استان، در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن‌ماه به میزبانی شهرستان کاشمر و از مسیرهای مختلف روی قله «تک‌‌دو» انجام خواهد شد.
در این جلسه علاوه بر رئیس، دبیر و نایب‌رئیس هیئت استان، آقایان نوروزی، نظام‌دوست، کریم‌پور، مسئولین کارگروه‌های هیمالیانوردی، محیط زیست، روابط عمومی و همچنین پیش‌کسوتان و مربیان: شوشتری، کدخدایی، امانی، محمد اکبری، جواد اکبری، ناجی و مرتضی غلامپور حضور داشتند که پس از توضیحات آقای جلیل‌زاده، نوروزی و نظام‌دوست راجع به کلیات و جزئیات صعود، هریک از حاضرین نیز به بیان نظرات و تجربیات خود در خصوص این برنامه پرداختند و پیشنهاداتی ارائه نمودند.
شایان ذکر است این برنامه به عنوان صعود سراسری کوه‌نوردان استان با رویکرد زیست‌محیطی و به مناسبت بزرگداشت سی‌و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برگزار می‌شود.
نوروزی- کارگروه هیمالیانوردی هیئت استان؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

برگزاری اولین اردوی انتخابی تیم منتخب کوه‌نوردی استان در سال ۹۶، در منطقه بینالود؛

بنا به اعلام کارگروه هیمالیانوردی هیئت استان، پیرو اطلاعیه قبلی اولین اردو از مرحله دوم اردوهای تیم منتخب کوه‌نوردی استان، در روز جمعه مورخه ۲۲ اردیبهشت ماه در منطقه بینالود

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

برگزاری دومین اردوی انتخابی تیم منتخب کوه‌نوردی استان در سال ۹۶، در منطقه بینالود؛

بنا به اعلام کارگروه هیمالیانوردی هیئت استان، دومین اردو از مرحله دوم اردوهای تیم منتخب کوه‌نوردی استان، در روز جمعه مورخه  ۹۶/۳/۵ در منطقه بینالود برگزار می‌گردد. دارا بودن یکی

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!