بازدید مدیر کل و معاونین ورزش استان از هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛

طبق برنامه تنظیمی، روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن ماه، همزمان با ایام‌ا… دهه مبارک فجر، مسئولین هیئت استان، تعدادی از پیش‌کسوتان، مربیان و مدیران باشگاه‌ها در محل هیئت استان میزبان مدیرکل ورزش استان و معاونین ایشان بودند.

در این دیدار صمیمانه که حدود ۳ ساعت به طول انجامید، ابتدا رئیس هیئت گزارشی از فعالیت یک ساله هیئت را ارائه نموده و توجه سال ۹۵ هیئت را امر آموزش و رویکرد آتی یعنی سال ۹۶ را آموزش‌های زیست‌محیطی برشمردند . سپس آقای ولی‌پور معاون ورزشی اداره کل، ضمن ایراد مقدمه‌ای برای این نشست، سابقه‌ای از هیئت کوه‌نوردی را بیان نمودند و سیاست‌ها و اهداف کلی ورزش استان را نیز مطرح نمودند.

در ادامه اکثر حاضرین به بیان نقطه نظرات، کمبودها و دغدغه‌های ورزش کوه‌نوردی در سطح استان پرداخته و سوالاتی را مطرح نمودند و در انتها جناب اقای صبوریان ضمن دعوت ورزشکاران به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، با اشاره به جایگاه ویژه ورزش کوه‌نوردی و لزوم نگاه خاص به این رشته باتوجه به ویژگی‌های خاص این ورزش در امر همگانی، محیط زیست و امداد و نجات، به سؤالات و درخواست‌ها نیز پاسخ دادند.

• عزم اداره کل برای تٱمین سالن تمرینی صعودهای ورزشی؛
• تاکید بر بخش آموزش و تهیه کلیپ‌های مختلف با موضوعیت آموزش همگانی و پخش در صدا و سیما؛
• لزوم تلاش برای جذب منابع جداگانه جهت بازسازی جان‌پناه‌ها و پناهگاه‌ها؛
و همچنین پیشنهاد همایش عمومی خانواده بزرگ کوه‌نوردی خراسان رضوی با حضور مقامات عالی وزارت ورزش و استانداری جهت ارائه توانمندی‌ها و مطرح نمودن درخواست‌های کوه‌نوردی استان از اهم سخنان مدیرکل در این نشست بود.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تعیین تکلیف وضعیت مالیاتی باشگاه‌های ورزشی؛

مطابق اعلام فدراسیون کوه‌نوردی و نظر به استعلام متقاضیان تأسیس باشگاه‌ها مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت مالیاتی باشگاه‌های ورزشی، به آگاهی می‌رساند؛ بر اساس ماده ۱۳۴ قانون مالیات‌های مستقیم سازمان

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، سالروز ورود امام امت (رحمه‌ا…) به میهن و دمیدن خورشید درخشان انقلاب اسلامی

دهه فجر انقلاب اسلامی، سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی است که توانست حکومتی الهی را در این مرز و

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!