قابل توجه برگزار‌کنندگان دوره‌های آموزشی، مدرسان و مربیان محترم؛

قابل توجه برگزار‌کنندگان دوره‌های آموزشی، مدرسان و مربیان محترم؛

با تبریک مجدد سال نو و قدرشناسی از مدرسان و مربیان و برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی که تلاش ایشان علاوه بر اینکه موجبات ارتقای سطح علمی و فنی کوه‌نوردان استان را فراهم آورده، کسب رتبه‌های بالای آموزشی در کشور را نیز رقم زده‌است. اکنون با توجه به شروع فصل برگزاری دوره‌های آموزشی و تنوع و تعدد کلاس‌ها، از برگزار‌کنندگان محترم دوره‌های آموزشی، مدرسان و مربیان محترم درخواست دارد مطابق مقررات و زمان‌بندی پرتال آموزش، ضمن اطمینان از ثبت دوره و دریافت تأییدیه برگزاری در پرتال آموزشی هیئت استان، برابر شیوه‌نامه مربوطه اقدام به برگزاری دوره نمایند.

شیوه نامه برگزاری دوره‌های آموزشی متضمن اعلام شرایط کلی دوره، تعداد روزهای تئوری و عملی، نفرات شرکت‌کننده، مدرس و مربی، و همچنین سرفصل‌های آموزشی برای هر دوره به صورت ویژه می‌باشد.

از آنجا که بنا به تصریح و تأکید کارگروه آموزش فدراسیون، عدم رعایت هریک از موارد شیوه‌نامه، موجب ابطال دوره بوده و تبعات آن برعهده کادر اجرایی اعم از برگزارکننده، مدرس و مربی مربوطه خواهد بود، شایسته است به جهت جلوگیری از تضییع حقوق کارآموزان نیز، رعایت شیوه‌نامه دوره‌های آموزش همراه با ایمنی کافی، مورد لحاظ جدی قرار گیرد.

 

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه آموزش ۰ نظر

خراسان رضوی و کسب رتبه دوم کشور در آموزش

در بررسی عملکرد آموزشی ۶ ماه اول ۹۶ هیئت‌های کوه‌نوردی استان‌ها توسط فدراسیون کوه‌نوردی، هیئت استان خراسان رضوی با تعداد ۱۰۵۸ نفر ثبت‌شده در قالب دوره‌های آموزشی که تاکنون مدارک

کارگروه آموزش ۰ نظر

مهلت ثبت نام دوره بازآموزی مربیگری درجه ۳ کوه‌پیمایی ویژه آقایان و بانوان در استان‌خراسان رضوی

مهلت ثبت‌نام در پرتال فدراسیون تا ساعت ۲۴ امروز شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶؛ تلفن هماهنگی: (آقای ناصر خویی ۰۹۱۵۳۱۱۰۸۲۴)

کارگروه آموزش ۰ نظر

برگزاری دوره بازآموزی مربیان درجه ۳ کوه‌پیمایی

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده٬ دوره بازآموزی مربیان درجه ۳ کوه‌پیمایی در روزهای ۶ و ۷ مهرماه ۹۶ در منطقه اخلمد برگزار گردید. در این دوره که تعداد ۲۲ تن از مربیان

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*