تشکیل ستاد صعود «اورست» به ریاست مدیرکل ورزش استان و برگزاری اولین جلسه مشورتی؛

روز یک‌شنبه ۶ فروردین‌ماه ۹۵ اولین جلسه مشورتی ستاد صعود «اورست» با حضور و مدیریت معاون محترم مدیرکل تشکیل و به بررسی روند مقدمات عزیمت به نپال برای صعود «اورست» پرداخته شد.

در این جلسه که به میزبانی جناب حجت‌الاسلام حسینی، معاونت محترم تبلیغات و ارتباطات آستان‌قدرس رضوی و بنا به تیمن و تبرک، در صحن مطهر رضوی (ع) برگزار شد، معاون مدیرکل، رئیس هیئت استان، تعدادی از اعضای ستاد و همچنین جناب مهندس شالچی تولیت محترم موسسه خیریه، حضور داشتند.

پس از خوشامدگویی توسط حاج‌آقای حسینی، و توضیحات رئیس هیئت استان پیرامون اهداف صعود و تشکیل ستاد، کلیات این برنامه توسط آقای نوروزی مطرح گردید و پس از استماع نقطه‌نظرات حاضرین، جناب ولی‌پور، با ابراز خوشحالی از تصمیم بانیان و مجریان این اقدام ارزشمند، مراتب هماهنگی‌های اداری در رابطه با نشست خبری ویژه، پوشش خبری در مراحل مختلف، و همچنین نشست‌های تخصصی مربوط به موارد مطرح شده را اعلام نموده و همراهی اداره کل در حمایت از این صعود را یادآور شدند.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پیام تسلیت دکتر محمد علی داویا

رییس #دانشگاه_پیام_نور_خراسان_رضوی در پی درگذشت همکار عزیزمان سرکار خانم #اکرم_حقانی: ◾️ کوهها متناهی و دوستیها نامتناهی است. با دلی پر غم و انبوه، اندوه جان باختن دلیران کوهستان و کوهنوردان

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تسلیت به استاد طاهر زاهدی و خانواده معزز؛

در کمال تأسف و تأثر با خبر شدیم؛ "مهرداد زاهدی" فرزند ارشد استاد زاهدی، پس از سپری کردن دوران طولانی بیماری،  به رحمت خدا رفته‌اند. ضمن عرض تسلیت صمیمانه به

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*