دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی؛ چهارشنبه ۱۶فروردین‌ماه ۹۶؛

دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی؛ چهارشنبه ۱۶فروردین‌ماه ۹۶؛

ظهر چهارشنبه رئیس هیئت استان در معیت حاج‌آقای شوشتری و جواد نوروزی در نشست صمیمی مسئولین انجمن کوه‌نوردی کارگران با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی حضور یافتند.

در این دیدار عیدانه، آقای مهندس احمدی مدیرکل، پس از استماع گزارش فعالیت‌های انجام‌شده، ضمن اعلام حمایت از ورزش کوه‌نوردی تلاش‌های انجمن یادشده را مورد تقدیر قرار دادند و همچنین در آستانه عزیمت جواد نوروزی به نپال برای صعود اورست، با تشریح برنامه صعود توسط وی، برای این هیمالیانورد دارای نشان برفی، آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند.

در ادامه، رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و نیز حاج آقای شوشتری نیز طی سخنان کوتاهی از همراهی مدیرکل و همکارانشان در حمایت از ورزش کوه‌نوردی، به ویژه سنگ‌نوردی سالن، قدرشناسی نموده و از تلاش‌های آقای عرفانیان مسئول محترم انجمن کوه‌نوردی کارگران استان قدردانی نمودند.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دیدار جامعه ورزش استان با تولیت معظم آستان‌قدس رضوی؛

اول این هفته، مدیرکل و معاونان اداره ورزش و جوانان، روسای ادارات ورزش شهرستان‌ها و مسئولین هیئت‌های ورزشی استان، منتخب ورزشکاران و دست‌اندرکاران ورزشی با حجت‌الاسلام دکتر رئیسی تولیت آستان‌قدس

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پیام تسلیت خانواده زنده‌یاد مهدی عمیدی

به نام آن که یاد و نامش آرامش قلب‌هاست. کاش آن شب را نمی آمد سحر کاش گم در راه پیک بد خبر ای عجب کان شب سحر اما به

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

رضا علیپور ورزشکار سال جهان

اتحادیه بازیهای جهانی ورزشکار برتر سال ۲۰۱۷ را از میان برترین ورزشکار مسابقات ۲۰۱۷ لهستان و به انتخاب کاربران خود معرفی خواهد نمود. براین اساس رضا علیپور برترین ورزشکار مرد

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!