جمع‌آوری فرم‌های اطلاعات جامع پیش‌کسوتان؛

جمع‌آوری فرم‌های اطلاعات جامع پیش‌کسوتان؛

باتوجه به آیین‌نامه پیش‌کسوتان کو‌ه‌نوردی و صعودهای ورزشی و در راستای عملیاتی کردن آیین‌نامه مزبور، و تجمیع سوابق پیش‌کسوتان، فرم‌های ارسالی به شهرستا‌ها از جمله مشهد، کم‌ و ‌بیش تکمیل و به هیئت استان تحویل گردیده‌است.

لذا ضمن تشکر از همنوردانی که تاکنون نسبت به تکمیل و ارائه فرم‌های مربوطه به هیئت شهرستان اقدام نموده‌اند، و سپاس ویژه از رؤسای هیئت‌های شهرستان‌ها به خاطر گردآوری و ارسال به هیئت استان، از دیگر عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت، تکمیل و تحویل فرم‌ها به هیئت نشده‌، یا نسبت به ارائه مدارک مستند اقدام ننموده‌اند، که ثبت سوابق خود را با مشکل روبرو خواهد ساخت، تقاضا دارد در اسرع وقت نسبت به این مهم اقدام فرمایند.

هیئت استان در نیمه اول خردادماه، با ثبت این سوابق در سامانه جامع و ارائه آن‌ها به مبادی ذیربط جهت اقدامات بعدی، پیشگام در تجمیع سوابق جامع پیش‌کسوتان خود خواهد بود.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری محفل گفتگوی خانواده‌های حادثه‌دیدگان اشترانکوه

شامگاه یک‌شنبه اول بهمن‌ماه ۹۶، محفل گفتگوی خانواده‌های حادثه‌دیدگان اشترانکوه و مسئولین هیئت‌های استان، مشهد و باشگاههای آزادگان و پلنگ برفی با حضور دیگر مسئولین، مربیان و اعضای ستاد پیگیری

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری دومین جلسه روسای کارگروه‌های هیئت استان

طبق مقرره قبلی عصر یکشنبه دوم اسفند‌ماه، رأس ساعت ۱۶ جلسه روسا ی کارگروه‌های هیئت استان و مسئولین ستادی (رئیس، نایب رئیس، دبیر و خزانه‌دار) در محل دفتر هیئت استان

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!