معرفی برگزارکنندگان برتر دوره‌های آموزشی استان در فصل بهار ۱۳۹۶؛

معرفی برگزارکنندگان برتر دوره‌های آموزشی استان در فصل بهار ۱۳۹۶؛

باشگاه‌های «آزادگان»، «کاوشگران» و «اوج»؛ و هیئت‌های «چناران»، «خواف» و «تربت‌حیدریه» در صدر جدول؛

بر اساس آمار به دست‌آمده توسط کارگروه آمار و انفورماتیک هیئت استان، برگزارکنندگان برتر دوره‌های آموزشی استان در سه ماهه نخست بهار ۹۶ مشخص شدند.
بر این اساس، باشگاه کوه‌نوردی آزادگان مشهد به عنوان برگزارکننده برتر در هر دو زمینه تعداد دوره‌های آموزشی و تعداد نفرات آموزش‌دیده شناخته‌شد.

از نظر تعداد دوره‌های برگزارشده، باشگاه کوه‌نوردی آزادگان مشهد، باشگاه کاوشگران و باشگاه کوه‌نوردی اوج به ترتیب حائز مقام‌های اول تا سوم شدند.
همچنین در قسمت تعداد نفرات آموزش‌دیده، باشگاه کوهنوردی آزادگان مشهد، باشگاه کوه‌نوردی اوج و باشگاه کاوشگران به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

گزارش فصل بهار دوره‌های آموزشی برگزارشده در سطح استان، نشان می‌دهد در بخش هیئت‌ها، هیئت شهرستان چناران، تربت‌حیدریه و خواف به عنوان برترین برگزارکنندگان از نظر تعداد دوره و در قسمت تعداد نفرات آموزش دیده هیئت‌ها نیز، شهرستان چناران، خواف و تربت حیدریه مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.
گفتنی است بر اساس اعلام کارگروه آموزش فدراسیون، در طول این مدت استان خراسان رضوی جایگاه دوم را در میا استان‌های سراسر کشور به خود اختصاص داده‌است.
هیئت استان این جایگاه را مرهون تلاش، فعالیت‌ و زحمات هیئت‌های شهرستان‌ها و باشگاه‌ها دانسته و  صمیمانه از آنان قدردانی می‌نماید.

شکی نیست که همکاری‌های متقابل با اداره کل ورزش استان و شهرستان‌ها، حضور، همراهی و حمایت پیش‌کسوتان آموزش، تلاش مربیان، مدیران و همت دست‌اندرکاران حیطه‌های آموشی، در این توفیقات نقش بسزایی داشته که جای قدرشناسی و تبریک به جامعه کوه‌نوردی استان دارد.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه آموزش - اطلاعات و آمار ۰ نظر

قابل توجه برگزارکنندگان محترم دوره‌های آموزشی؛ تأکید بر رعایت مفاد شیوه‌نامه دوره‌های آموزشی و دقت در زمان‌بندی مراحل تقاضای دوره تا صدور احکام در پرتال آموزش؛

با توجه به شروع فصل برگزاری دوره‌های آموزشی، با ارسال مجدد زمان‌بندی پرتال آموزش، از برگزارکنندگان محترم دوره‌های آموزشی و مدرسین و مربیان گرامی تقاضا دارد ضمن رعایت شیوه‌نامه برگزاری

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*