برگزاری مراسم تجلیل از پیش‌کسوتان، سرپرستان و…؛ شهرستان قوچان؛

برگزاری مراسم تجلیل از پیش‌کسوتان، سرپرستان و…؛ شهرستان قوچان؛

عصر روز دوشنبه دوم مردادماه ۹۶، مراسم تجلیل از پیش‌کسوتان، سرپرستان و دست‌اندرکاران کوه‌نوردی شهرستان قوچان در تالار ارشاد این شهر برگزار گردید.
در این همایش، ریاست اداره ورزش و جوانان و مسئولین شهرستان، کوه‌نوردان و خانواده‌های ورزشی، همچنین رئیس و مسئول کارگروه امور شهرستان‌های هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان حضور داشتند و پس از مراسم آغازین، و سخنان کوتاه رئیس هیئت کوه‌نوردی و اداره ورزش و جوانان قوچان، گزارش عملکرد و افتخارات کوه‌نوردی شهرستان ارائه گردید.
در ادامه نیز پس از سخنان رئیس هیئت استان و پخش تصاویر و گزارش برنامه برون مرزی قلل کازبک و آراگاتس، با تقدیم یادبود از پیش‌کسوتان، سرپرستان، فاتحین قلل بالای ۴۰۰۰ متر و همچنین اعضای صعودهای برون‌مرزی این شهرستان تقدیر به‌عمل آمد.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

مزین نمودن دماوند به بیرق “یا حسین” (ع) به مناسبت فرارسیدن ایام محرم توسط کوه‌نوردان خراسان

مزین نمودن دماوند به بیرق “یا حسین” (ع) به مناسبت فرارسیدن ایام محرم توسط کوه‌نوردان خراسان؛ صعود همزمان دماوند، شیرباد و بینالود انتهای همین هفته، جمعه ۳۱ شهریورماه، اول محرم

همایش ها

تجلیل از محیط‌بانان منطقه و گرامیداشت شهدای محیط‌بان، شهرستان کاشمر؛

بنا به گزارش هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی کاشمر، مراسم بزرگداشت شهدای محیط بان محیط زیست: (شهید پرویز هرمزی، شهید منوچهر شجاعیان و شهید محمد دهقانی) با میزبانی این

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!