برگزاری مراسم تجلیل از پیش‌کسوتان، سرپرستان و…؛ شهرستان قوچان؛

برگزاری مراسم تجلیل از پیش‌کسوتان، سرپرستان و…؛ شهرستان قوچان؛

عصر روز دوشنبه دوم مردادماه ۹۶، مراسم تجلیل از پیش‌کسوتان، سرپرستان و دست‌اندرکاران کوه‌نوردی شهرستان قوچان در تالار ارشاد این شهر برگزار گردید.
در این همایش، ریاست اداره ورزش و جوانان و مسئولین شهرستان، کوه‌نوردان و خانواده‌های ورزشی، همچنین رئیس و مسئول کارگروه امور شهرستان‌های هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان حضور داشتند و پس از مراسم آغازین، و سخنان کوتاه رئیس هیئت کوه‌نوردی و اداره ورزش و جوانان قوچان، گزارش عملکرد و افتخارات کوه‌نوردی شهرستان ارائه گردید.
در ادامه نیز پس از سخنان رئیس هیئت استان و پخش تصاویر و گزارش برنامه برون مرزی قلل کازبک و آراگاتس، با تقدیم یادبود از پیش‌کسوتان، سرپرستان، فاتحین قلل بالای ۴۰۰۰ متر و همچنین اعضای صعودهای برون‌مرزی این شهرستان تقدیر به‌عمل آمد.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر
شهرستان ها ۰ نظر

اعزام تیم خراسان رضوی جهت صعود سراسری تفتان

تیم ۱۳ نفره استان خراسان رضوی متشکل از کوه‌نوردان شهرستان‌های درگز، نیشابور، مشهد، تربت جام و آستان‌قدس به سرپرستی آقای حمید کریم‌پور، برای شرکت در برنامه صعود زمستانی قله تفتان

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تعویق جلسه هم‌اندیشی هیمالیانوردان با توجه به مراسم ویژه در مجموعه تختی؛

بنا به اعلام اداره‌ کل ورزش و جوانان استان مبنی بر برگزاری مراسم ویژه در مجموعه تختی و ضرورت تعطیلی جلسات و دفاتر این مجموعه از عصر سه‌شنبه ۲۶ و

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!