نشست رؤسای هیئت‌های ورزشی استان، رؤسای ادارات ورزش شهرستان، مراسم تکریم خبرنگاران، با حضور معاون استاندار و مسئولین اداره کل و وزارتی، «شنبه ۷ مردادماه ۹۶، هتل جم»؛

عصر روز «شنبه ۷ مردادماه ۹۶» نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و معاونین با رؤسای هیئت‌های ورزشی استان، رؤسای ادارات ورزش شهرستان و خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها در محل هتل جم مشهد برگزار گردید.

در این نشست که قریب به اتفاق رؤسای هیئت‌های ورزشی استان و ادارات ورزش شهرستان‌های استان حضور داشتند، پس از مراسم افتتاحیه و سخنان امیر، فیرویان رئیس هیئت زورخانه‌ای و باستانی بانی این جلسه، مدیرکل ورزش استان ضمن خوشامد به حاضرین و تبریک پیشاپیش روز خبرنگار، به ایراد سخنان کوتاهی پرداختند.

ایشان در ادامه با توجه به حضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها، از ایشان خواستند سؤالات خود را از رؤسای هیئت‌ها و ادارات ورزش مطرح نموده تا مسئولین یادشده پاسخگوی موارد مطروحه باشند و بدین ترتیب سؤالات متعدد مطرح و پاسخویی و توضیحات از سوی مسئولین مربوطه ارائه گردید.
سخنان دکتر حسینی معاونت محترم استاندار نیز در پایان این بخش از جلسه ضمن تبریک ایام دهه کرامت و اظهار رضایت از اصحاب ورزش و رسانه، مطالبی پیرامون توسعه ورزش بیان نمودند.

در بخش پایانی، با تقدیم لوح یادبود و هدایا توسط مسئولین حاضر از جمله معاون استاندار و مدیرکل ورزش استان، از خبرنگاران و صاحبان و نمایندگان رسانه‌های متعدد، تجلیل به عمل آمد.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

شهرستان ها ۰ نظر

اخبار فعالیت‌های کوه‌نوردی باشگاه‌ها و هیئت‌های شهرستان‌های خراسان رضوی، گزارش‌شده در هفته‌های گذشته (۲۰ مردادماه ۹۶)؛

۱- (تایباد): – صعود ۴ نفر از کوه نوردان تایباد به قله دماوند از جبهه شمال شرقی؛ ۲- (طرقبه و شاندیز): – باشگاه کوه نوردی آفتاب شاندیز: صعود قلل علم

فدراسيون كوه نوردي و صعودهاي ورزشي ۰ نظر

بدرقه تیم سنگ نوردی نونهالان؛

صبح روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه، در آغازین ساعات عید سعید فطر، تعدادی از نونهالان برای حضور در رقابت های سنگ نوردی قهرمانی کشور، با بدرقه خانواده های گرامی، رئیس هیئت

فدراسيون كوه نوردي و صعودهاي ورزشي ۰ نظر

عملکرد آموزشی ۹ ماه نخست استان‌ها، به تفکیک هر دوره آموزشی؛

دریافت و ملاحظه، از طریق لینک ذیل: http://msfi.ir/sites/default/files/139510/3472-file-776574049.pdf

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!