جلسه مشورتی و هماهنگی رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس و اعضای هیئت کوه‌نوردی خواف با رئیس هیئت استان؛

جلسه مشورتی و هماهنگی رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس و اعضای هیئت کوه‌نوردی خواف با رئیس هیئت استان؛

عصر یک‌شنبه ۵ شهریورماه ۹۶ جلسه‌‌ مشترکی با حضور آقایان شاهرخی، رئیس اداره ورزش و جوانان، اعظمی و شعیبی رئیس و دبیر هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خواف، و حقدوست تنها شرکت‌کننده در دوره مربیگری صعودهای ورزشی از شهرستان خواف با رئیس هیئت استان به منظور بررسی مسایل مرتبط با کوه‌نوردی شهرستان خواف در محل هیئت استان برگزار گردید.

در این دیدار توضیحاتی از سوی رؤسای اداره ورزش و هیئت کوه‌نوردی خواف در خصوص فعالیت‌های هیئت شهرستان و همچنین تلاش برای تأمین زیرساخت‌های صعودهای ورزشی ارائه گردید.
در ادامه نیز رئیس هیئت استان با ابراز رضایت‌مندی از حمایت و پشتیبانی اداره ورزش و عملکرد خوب هیئت و کوه‌نوردان شهرستان خواف و توجه ویژه ایشان به امر آموزش، برای هرگونه همکاری و مساعدت در حد مقدورات اعلام آمادگی نمود.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

صعود قله ۸۰۴۷ متری برودپیک، توسط علیرضا نوروزی؛

بنا به گزارش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان نیشابور،  آقای علیرضا نوروزی طی تماس از طریق تلفن ماهواره‌ای، موفقیت خود را در صعود قله ۸۰۴۷ برودپیک اعلام داشته‌است. لحظات

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

حضور ۱۲ ملی‌پوش استان خراسان رضوی در رویداد بزرگ آسیایی در رشته «سنگ‌نوردی»؛

"تهران" پایتخت جمهوری اسلامی ایران، باردیگر در آستانه برگزاری یک رویداد بزرگ آسیایی در رشته «سنگ‌نوردی» است. میزبانی از مسابقات زیبا و پرهیچان سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا در رده‌های سنی «نوجوانان»

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پیام تبریک جناب آقای امیر شهلا، عضو محترم شورای شهر مشهد مقدس

به نام خدا؛ صعود افتخارآمیز تیم منتخب هیئت کوه‌نوردی استان خراسان‌رضوی به قله‌ ماناسلو و افتخارآفرینی دوباره جوانان بالنده و قدکشیده وطن، یک پیام مهم دارد و آن این که

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!