«هو العزیز»

«هو العزیز»

بیست و هفتم مهرماه سال ۹۱، زمانیکه خبر ماندگاری مهدی عزیز در قله مون‌بلان فرانسه منتشرشد، شاید کسی گمان نداشت هم چنان که این خبر بذر غم و اندوه را در دل‌ها و قلب‌های دوستان و همنوردان مهدی نهاد، بذر ماندگاری مهر او و مرام او را هم در جان‌ها و یادها افشاند.
در این سال‌ها هر وقت دلتنگ مهدی بودیم، شرمنده محبت‌ها و مهربانی‌های دوستان و همنوردان عزیزش، نه تنها در هیئت و باشگاه‌های مشهد، که در اقصی نقاط کشور هم بودیم که نام و یاد و مرام او را ماندگار داشتند.
امسال هم در بیست و هفتم مهرماه با پیگیری و همت مسئولین تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد و هیئت کوه‌نوردی، افتخار میزبانی شما عزیزان و مسئولین محترم شهر را داریم تا با نصب مدال افتخار این کوه‌نورد پرافتخار و با اخلاق، مرام پهلوانی و اخلاق بیش از پیش در جامعه، خصوصٱ کوه‌نوردی کشور ماندگار بماند.

وعده ما پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه ۹۶، ساعت ۱۰ صبح خانه پدری مهدی، (قاسم آباد، شریعتی ۷)؛
?خانواده مهدی عمیدی و مؤسسه خیریه گلستان مهدی عمیدی؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تسلیت و تعزیت به همنورد عزیز، جناب آقای حسین امانی و خانواده گرامی؛

با تأسف و تأثر، ضایعه فقدان مادر گرامی جناب آقای امانی را به ایشان و خانواده معزز تسلیت و تعزیت می‌گوییم. امید آنکه خداوند متعال در این روز با برکت

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ غارنوردی/ ویژه آقایان و بانوان

متن خبر : به آگاهی می‌رساند؛ این فدراسیون در نظر دارد جهت بسترسازی و ایجاد زمینه حضور جوانان علاقه‌مند و در راستای اجرای تقویم ورزشی، توسعه کمی و کیفی و

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تجلیل از «چنگیز شیخلی» پیشکسوت غارنوردی ایران

به همت «انجمن غارشناسی» و «جواد نظام دوست» و هم چنین جمعی از جامعه کوه نوردی و غارنوردی از جمله «نصرت اله نوری» رئیس کارگروه پیشکسوتان فدراسیون، از «چنگیز شیخلی»

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!