برگزاری مراسم گزارش برنامه و تجلیل از فاتحین و دست‌اندرکاران قلل لنین و خانتانگری، چهارشنبه ۲۶ مهرماه ۹۶

چهارشنبه ۲۶ مهر ماه ۹۶، مراسم گزارش برنامه و تجلیل از فاتحین و دست‌اندرکاران قلل لنین و خانتانگری، توسط باشگاه پویانوردان، با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستان مشهد در محل سالن همایش‌های اداره کل ورزش و جوانان برگزار گردید.
در این مراسم که از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز گردید آقایان افلاکی نماینده فدراسیون کوه‌نوردی، صبوریان، زارعی و صالح‌نژاد مدیرکل، معاون ورزشی اداره کل ورزش استان و رئیس اداره ورزش مشهد، دکتر اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی، حجت‌الاسلام حسینی معاونت تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی، رئیس، نایب‌رئیس و مسئولین هیئت استان و شهرستان، پیش‌کسوتان، مربیان و عموم کوه‌نوردان و خانواده‌های گرامی حضور داشتند.
ارائه گزارشات تصویری و همچنین تجلیل از سرپرست و فاتحین قلل یاد شده از بخش‌های مهم این مراسم بودند.
آقایان دکتر اصولی، صبوریان، افلاکی، زحمتکش و حسینی نیز در طول برنامه مطالبی را در خصوص برنامه‌های کوه‌نوردی ارائه نمودند.
در این مراسم، شهرستانها و باشگاه‌های دارای عضو در این برنامه برون مرزی نیز هرکدام ضمن تبریک موفقیت‌ها هدایایی را به اعضا اهدا نمودند.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

استقبال رئیس و مسئولین فدراسیون از اعضای تیم پوبدا در بدو ورودشان به میهن اسلامی؛

با ورود تیم پیروزمند صعود به قله پوبدا به میهن اسلامی، صبح امروز جناب  آقای رضا زارعی رئیس فدراسیون به اتفاق همکاران ارجمندشان آقایان میرنوری (دبیر فدراسیون)، آسیابان (رئیس کارگروه

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تقدیر از مهدی خلیلی در آغاز دوره بازآموزی مربیان درجه سنگ‌نوردی؛

صبح چهارشنبه ۱۲ آبان‌ماه، همزمان با آغاز دوره بازآموزی مربیان درجه سنگ‌نوردی کشوری در شهرستان تربت‌حیدریه، در حضور آقایان امینی و دکتر انصاری ریاست محترم اداره ورزش و هیئت کوه‌نوردی

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!