پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه، در دومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، برگزاری کوه‌پیمایی عمومی

برگزاری کوه‌پیمایی عمومی، در دومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش؛

صبحپنج‌شنبه ۲۷ مهرماه ۹۶، در دومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، کوه‌پیمایی عمومی توسط هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و ورزش‌های همگانی با همکاری شهرداری منطقه ۹ مشهد برگزار گردید.
این کوه‌پیمایی با حضور مسئولین هیئت‌‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد، معاون اداره ورزش شهرستان، تنی چند از پیش‌کسوتان و مربیان، مدیران باشگاه‌ها و همچنین کو‌ه‌نوردان و تیم دوچرخه‌سواران و خانواده زنده‌یاد عمیدی از محل تندیس زنده‌یاد در انتهای آب‌وبرق و در مسیر پلکان عمیدی به اجرا درآمد.
در پایان این کوه‌پیمایی چند ساعته، هدایایی به قید قرعه به شرکت‌کنندگان اهدا گردید.
هیئت استان از تمامی شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان مدیریت و معاونت اداره ورزش مشهد، شهرداری منطقه ۹ و به ویژه آقای عباسی و سرکار خانم آروین رئیس و دبیر هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی مشهد تشکر و قدردانی می‌نماید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری صعود سراسری قلل منطقه کاشمر؛

جمعه ۲۹ بهمن، و درپی انجام آیین باشکوه مراسم افتتاحیه، صعود سراسری قلل منطقه کاشمر، و کارگاه‌های آموزشی زیست محیطی، با حضور بالغ بر ۴۶۰ کوه‌نورد از سراسر استان به

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

خراسان رضوی و کسب رتبه دوم کشور در دوره‌های مربیگری و بازآموزی

در بررسی عملکرد آموزشی ۹ ماهه نخست ۹۶ هیئت‌های کوه‌نوردی استان‌ها توسط فدراسیون کوه‌نوردی، هیئت استان خراسان رضوی با تعداد ۱۳۴ نفر ثبت‌شده در قالب دوره‌های مربیگری و بازآموزی، در

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*