پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه ۹۶، رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد «مهدی عمیدی»، با حضور مسئولین شهری و استانی

رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد «مهدی عمیدی»؛

پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه ۹۶، در دومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، شهر مشهد شاهد برگزاری مراسم تجلیل و رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد «مهدی عمیدی» هیمالیانورد، فاتح اورست و دارنده مدال طلای جهان بود.

این مراسم به همت مدیریت محترم تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد و با حضور آقایان فیضی، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی؛ دکتر مقدم، شهردار محترم منطقه ۱۰؛ معاونین شهرداری، مهندس مجد، مدیریت محترم تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد، زحمتکش و عباسی، خانم‌ها وفائیان و آروین رؤسا و نایب‌رؤسای هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد، آقایان زاهدی، دستمالچی، شوشتری، ضیایی‌مهر، امانی و دیگر پیش‌کسوتان و همچنین کوه‌نوردان و همنوردان زنده‌یاد عمیدی، در محل مؤسسه خیریه گلستان مهدی عمیدی، در مجاورت منزل پدری زنده‌یاد برگزار گردید.

در ابتدای مراسم و پس از تلاوت کلام‌ا… مجید، آقایان دکتر مقدم شهردار منطقه، فیضی عضو شورا، زحمتکش رئیس هیئت استان و نوروزی از همنوردان زنده‌یاد و همچنین حجت‌الاسلام عمیدی در باب اقدام ارزشمند شهرداری نسبت به معرفی مفاخر شهر و سوابق زنده‌یاد عمیدی، سخنانی را ایراد نمودند.
بازدید از موسسه خیریه گلستان مهدی عمیدی، نقاشی دیواری درحال اجرا و در نهایت رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد، توسط مسئولین یادشده و با حضور جمع کثیری از حاضرین انجام شد.

پیام جناب آقای زارعی، ریاست محترم فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی ج.ا.ا در مراسم رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد، «مهدی عمیدی»؛

بسمٍ الله الرحمنِ الرَحیم
یاد و خاطره دوست گرانقدرم وکوه‌نورد عزیز کشورمان «مهدی عمیدی» که پس از فتح قله‌های رفیع هیمالیا، بر بلندای کوه‌های سربه فلک کشیده «آلپ»، جاودانه شد، را گرامی می‌دارم.
کوه‌نوردی از خطه قهرمان پرور «خراسان رضوی» که علاوه بر توانمندی‌های بسیار در عرصه ورزش حرفه‌ای، به اخلاق انسانی و بزرگ‌منشی نیز مزین و آراسته بود، آن‌گونه که ویژگی‌های بارز اخلاقی وی، بر قلب همه دوستان و همنوردانش ماندگار و جاوید است.
روحش شاد و نام و یادش بلندآوازه باد.

رضا زارعی
رئیس فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ ۲۷ مهرماه ۱۳۹۶

پس از رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد «مهدی عمیدی» برنامه پیمایش جنگل با دوچرخه از محل مراسم گردید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

قابل توجه مدیران محترم باشگاه‌ها و هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان

متن خبر : به پیوست پیش‌نویس شیوه‌نامه اجرایی جام سنگ‌نوردی باشگاه‌های کشور جهت آگاهی ارائه می شود. مقتضی است نظرات خود را حداکثر تا روز شنبه مورخ ۱۳ مرداد ۹۷

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

کسب مقام اول تیمی در مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور (نونهالان)توسط استان خراسان رضوی؛

همزمان با آغازین روزهای عید سعید فطر، در سومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور "نونهالان"، که در روزهای ۱۷ و ۱۸ تیرماه جاری در استان سمنان برگزار شد، شرکت کنندگان

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

سومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رشته «سرطناب»/ نونهالان;

به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه مسابقات و لیگ فدراسیون در راستای اجرای تقویم ورزشی سال جاری و در جهت رشد و گسترش پایدار رشته صعودهای ورزشی و همچنین شناسائی استعدادهای برتر، سومین

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!