پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه ۹۶، رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد «مهدی عمیدی»، با حضور مسئولین شهری و استانی

رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد «مهدی عمیدی»؛

پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه ۹۶، در دومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، شهر مشهد شاهد برگزاری مراسم تجلیل و رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد «مهدی عمیدی» هیمالیانورد، فاتح اورست و دارنده مدال طلای جهان بود.

این مراسم به همت مدیریت محترم تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد و با حضور آقایان فیضی، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی؛ دکتر مقدم، شهردار محترم منطقه ۱۰؛ معاونین شهرداری، مهندس مجد، مدیریت محترم تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد، زحمتکش و عباسی، خانم‌ها وفائیان و آروین رؤسا و نایب‌رؤسای هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد، آقایان زاهدی، دستمالچی، شوشتری، ضیایی‌مهر، امانی و دیگر پیش‌کسوتان و همچنین کوه‌نوردان و همنوردان زنده‌یاد عمیدی، در محل مؤسسه خیریه گلستان مهدی عمیدی، در مجاورت منزل پدری زنده‌یاد برگزار گردید.

در ابتدای مراسم و پس از تلاوت کلام‌ا… مجید، آقایان دکتر مقدم شهردار منطقه، فیضی عضو شورا، زحمتکش رئیس هیئت استان و نوروزی از همنوردان زنده‌یاد و همچنین حجت‌الاسلام عمیدی در باب اقدام ارزشمند شهرداری نسبت به معرفی مفاخر شهر و سوابق زنده‌یاد عمیدی، سخنانی را ایراد نمودند.
بازدید از موسسه خیریه گلستان مهدی عمیدی، نقاشی دیواری درحال اجرا و در نهایت رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد، توسط مسئولین یادشده و با حضور جمع کثیری از حاضرین انجام شد.

پیام جناب آقای زارعی، ریاست محترم فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی ج.ا.ا در مراسم رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد، «مهدی عمیدی»؛

بسمٍ الله الرحمنِ الرَحیم
یاد و خاطره دوست گرانقدرم وکوه‌نورد عزیز کشورمان «مهدی عمیدی» که پس از فتح قله‌های رفیع هیمالیا، بر بلندای کوه‌های سربه فلک کشیده «آلپ»، جاودانه شد، را گرامی می‌دارم.
کوه‌نوردی از خطه قهرمان پرور «خراسان رضوی» که علاوه بر توانمندی‌های بسیار در عرصه ورزش حرفه‌ای، به اخلاق انسانی و بزرگ‌منشی نیز مزین و آراسته بود، آن‌گونه که ویژگی‌های بارز اخلاقی وی، بر قلب همه دوستان و همنوردانش ماندگار و جاوید است.
روحش شاد و نام و یادش بلندآوازه باد.

رضا زارعی
رئیس فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ ۲۷ مهرماه ۱۳۹۶

پس از رونمایی از پلاک افتخار زنده‌یاد «مهدی عمیدی» برنامه پیمایش جنگل با دوچرخه از محل مراسم گردید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری جلسه نقد و بررسی مسابقات سنگ‌نوردی استانی نیشابور؛

با عنایت به اتمام مسابقات سنگ‌نوردی استانی جام ولایت به میزبانی شهرستان نیشابور، عصر یکشنبه ۱۸ مهرماه، اعضای کارگروه صعودهای ورزشی استان جلسه‌ای را در محل هیئت استان به منظور

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

جلسه هماهنگی کارگروه روابط‌عمومی در خصوص فعالیت هیئت تحریریه و سایر امور مرتبط با آن؛

یک‌شنبه سوم مرداد دومین جلسه هماهنگی کارگروه روابط‌عمومی در محل هیئت کوه‌نوردی استان خراسان با حضور رئیس هیئت استان و اعضای این کارگروه برگزار شد. هدف از برگزاری این جلسه

ترحیم ۰ نظر

رحلت مادر مکرمه شهید «سید محمد تقی رضوی»؛

با نهایت تأسف و تأثر رحلت مادر کوهیار و جهادگر شهید٬ «سید محمد تقی رضوی»، را به اطلاع می رساند. مراسم تشییع ۵ شنبه، ۱۱ آذرماه، ساعت ۱۰ صبح از

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!