برگزاری همایش کوه‌پیمایی عمومی، یادمان اربعین جان‌باختگان حادثه اشترانکوه

امروز جمعه ۲۹ دیماه ۹۶ حضور پرشور و حماسه آفرین علاقه مندان و کوه‌نوردان، چهلم جانباختگان اشترانکوه را به خاطره‌ایی تکرار‌نشدنی تبدیل نمود.
امروز هیئت‌های کوه‌نوردی مشهد و طرقبه شاندیز باحمایت مستقیم هیئت استان و باشگاه‌های کوه‌نوردی مشهد، با اتحاد و همدلی یاد و خاطره‌ایی جاودان بجای گذاشتند، مراسم از محل تندیس «زنده‌یاد عمیدی» در ابتدای «پلکان عمیدی» کوه‌های آب و برق آغاز و سپس با حضور شرکت کنندگان در محل ایستگاه پایداری (پرچم‌های پارک خورشید) حاضرین با صبحانه و دمنوش پذیرایی و از نمایشگاه کوچکی از عکس‌های جان‌باختگان حادثه «کول جنو» و تجهیزات کوه‌نوردی بازدید و به سمت قله زو ادامه مسیر دادند.
در محل قله زو به یاد نه تن عزیز سفرکرده نه نهال اُرس کاشته شد تا یادشان زنده و جاوید بماند، سپس باحضور جمعی از مسئولین و پیش‌کسوتان و علاقه‌مندان در بهشت رضا و سایر مدفن عزیزان در طرقبه و شاندیز و دولت‌آباد مراسم ختم گردید.

دبیر هیئت کوه‌نوردی مشهد برخود لازم می‌داند از عموم کوه‌نوردان و علاقه‌مندان این مراسم تشکر و قدردانی نموده و بطور اخص ریاست هیئت‌های استان و مشهد و همچنین هیئت طرقبه شاندیز آقایان زحمتکش، عباسی و حسن‌نژاد، اعضای باشگاه‌های مشهد، همچنین جناب محولاتی و همراهان، جناب نصیری و همراهان، جواد نوروزی و همراهان، حمید نظامدوست، پیش‌کسوتان همیشه در صحنه آقایان شوشتری و دستمالچی و دیگران، خانواده‌های جان‌باختگان کول جنو، خانواده زنده‌یاد عمیدی و سایر دست‌اندرکاران و زحمت‌کشانی که اگر نامشان از قلم افتاده قصور مرا به دیده اغماض عفو می‌نمایند، تشکر و قدر دانی نماید.
همین‌طور از حضور جناب آقایان دکتر بخشی محبی معاون محترم دادستان استان، مرجانی مدیریت محترم کمربن سبز مشهد در مراسم و از همکاری شهرداری محترم مشهد تشکر و قدردانی ویژه دارد.
افشین غلامی- دبیر هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی مشهد؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پیام تسلیت خانواده زنده‌یاد مهدی عمیدی

به نام آن که یاد و نامش آرامش قلب‌هاست. کاش آن شب را نمی آمد سحر کاش گم در راه پیک بد خبر ای عجب کان شب سحر اما به

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۲ نظر

«قطره ای از دریای تجربه» گفتگوی صمیمانه با استاد رضا خوشدل;

زمانی که مقرر شد پروژه معرفی پیشکسوتان و اساتید گمنام سنگنوردی را آغاز کنیم واقعا در پوست خود نمی­گنجیدم چرا که افتخار هم صحبتی و استفاده از تحارب اساتید بزرگی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تسلیت به همنورد گرامی جناب آقای محسن‌زاده؛

با نهایت تٱسف و تٱثر مطلع شدیم، مادر گرامی همنورد عزیز جناب آقای محسن‌زاده به دیار حق شتافتند. مصیبت وارده را خدمت ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده، از

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!