برگزاری همایش کوه‌پیمایی عمومی، یادمان اربعین جان‌باختگان حادثه اشترانکوه

امروز جمعه ۲۹ دیماه ۹۶ حضور پرشور و حماسه آفرین علاقه مندان و کوه‌نوردان، چهلم جانباختگان اشترانکوه را به خاطره‌ایی تکرار‌نشدنی تبدیل نمود.
امروز هیئت‌های کوه‌نوردی مشهد و طرقبه شاندیز باحمایت مستقیم هیئت استان و باشگاه‌های کوه‌نوردی مشهد، با اتحاد و همدلی یاد و خاطره‌ایی جاودان بجای گذاشتند، مراسم از محل تندیس «زنده‌یاد عمیدی» در ابتدای «پلکان عمیدی» کوه‌های آب و برق آغاز و سپس با حضور شرکت کنندگان در محل ایستگاه پایداری (پرچم‌های پارک خورشید) حاضرین با صبحانه و دمنوش پذیرایی و از نمایشگاه کوچکی از عکس‌های جان‌باختگان حادثه «کول جنو» و تجهیزات کوه‌نوردی بازدید و به سمت قله زو ادامه مسیر دادند.
در محل قله زو به یاد نه تن عزیز سفرکرده نه نهال اُرس کاشته شد تا یادشان زنده و جاوید بماند، سپس باحضور جمعی از مسئولین و پیش‌کسوتان و علاقه‌مندان در بهشت رضا و سایر مدفن عزیزان در طرقبه و شاندیز و دولت‌آباد مراسم ختم گردید.

دبیر هیئت کوه‌نوردی مشهد برخود لازم می‌داند از عموم کوه‌نوردان و علاقه‌مندان این مراسم تشکر و قدردانی نموده و بطور اخص ریاست هیئت‌های استان و مشهد و همچنین هیئت طرقبه شاندیز آقایان زحمتکش، عباسی و حسن‌نژاد، اعضای باشگاه‌های مشهد، همچنین جناب محولاتی و همراهان، جناب نصیری و همراهان، جواد نوروزی و همراهان، حمید نظامدوست، پیش‌کسوتان همیشه در صحنه آقایان شوشتری و دستمالچی و دیگران، خانواده‌های جان‌باختگان کول جنو، خانواده زنده‌یاد عمیدی و سایر دست‌اندرکاران و زحمت‌کشانی که اگر نامشان از قلم افتاده قصور مرا به دیده اغماض عفو می‌نمایند، تشکر و قدر دانی نماید.
همین‌طور از حضور جناب آقایان دکتر بخشی محبی معاون محترم دادستان استان، مرجانی مدیریت محترم کمربن سبز مشهد در مراسم و از همکاری شهرداری محترم مشهد تشکر و قدردانی ویژه دارد.
افشین غلامی- دبیر هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی مشهد؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

دسته‌بندی نشده ۰ نظر

دعوت از پیش‌کسوتان و علاقمندان به حضور در مراسم گرامی‌داشت بیستمین سالگرد نخستین صعود ایرانیان به قله اورست؛

نظر به اینکه عصر روز یک‌شنبه مصادف با بیستمین سالگرد نخستین صعود تیم ملی کوه‌نوردی کشورمان به قله اورست مراسم یادبود این صعود در سالن تلاش وزارت کارو امور اجتماعی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

خراسان رضوی و کسب رتبه دوم کشور در دوره‌های مربیگری و بازآموزی

در بررسی عملکرد آموزشی ۹ ماهه نخست ۹۶ هیئت‌های کوه‌نوردی استان‌ها توسط فدراسیون کوه‌نوردی، هیئت استان خراسان رضوی با تعداد ۱۳۴ نفر ثبت‌شده در قالب دوره‌های مربیگری و بازآموزی، در

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!