دیدار رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و هیئت همراه با مدیر تربیت‌بدنی شهرداری مشهد

دیدار رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و هیئت همراه با مدیر تربیت‌بدنی شهرداری مشهد

صبح چهارشنبه ۴ بهمن‌ماه ۹۶، رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان در معیت عضو هیئت رئیسه و مسئولین کارگروه‌های هیمالیانوردی، آموزش و همگانی و دبیر هیئت مشهد با آقای مهندس نوری مدیر تربیت‌بدنی شهرداری مشهد دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که آقای حسن‌نژاد کارشناس تربیت‌بدنی شهرداری و رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی طرقبه شاندیز نیز حضور داشتند، ابتدا با معرفی بیشتر فعالیت‌های کوه‌نوردی به ویژه در بعد همگانی، زمینه‌های تعامل کارآمد فی‌مابین هیئت کوه‌نوردی و شهرداری را بیان نمودند.

آقای شوشتری، عضو هیئت رئیسه هیئت، ضمن تبریک قبول مسئولیت به آقای نوری مطالبی در خصوص ورزش کوه‌پیمایی و کوه‌نوردی و مخاطبین بی‌شمار آن بیان نمودند و پس از آن رئیس هیئت استان با تبریک مسئولیت جدید آقای نوری و قدردانی از مدیران پیشین، ضمن اعلام خلاصه‌ای از سوابق همکاری‌های هیئت کوه‌نوردی با شهرداری و همچنین شورای اسلامی شهر، و برشمردن حوزه‌های سه‌گانه هیئت، آمادگی همه‌جانبه خود را برای تعامل و همکاری در حوزه‌های همگانی و قهرمانی اعلام نمودند.
همچنین در خصوص ظرفیت‌های بالای قهرمانی به ویژه سنگ‌نوردان و ورزشکاران سرآمد کشور، و نقاط ضعف زیرساخت‌های این رشته پرطرفدار مخصوصٱ برای قهرمانان و بانوان مطالبی ایراد گردید و در خاتمه نیز طرح پیشنهادی تعاملات و حمایت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فی‌مابین تقدیم شد.

آقایان غلامی دبیر هیئت مشهد، نوروزی و خویی مسئولین کارگروه‌های هیمالیانوردی، آموزش و همگانی نیز در رابطه با برنامه‌های کاری خود بیاناتی را ارائه نمودند.
پایان‌بخش این دیدار صمیمی، سخنان مبسوط آقای مهندس نوری مدیر تربیت‌بدنی شهرداری مشهد بود.
ایشان ضمن تأکید بر توسعه ورزش همگانی و ایجاد نشاط و شادابی بین مردم، از پیشنهادات و تعامل با مجموعه کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استقبال نمودند و به طور ویژه خواستار همکاری در حوزه جوانان و بانوان شدند.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تعویق جلسه هم‌اندیشی هیمالیانوردان با توجه به مراسم ویژه در مجموعه تختی؛

بنا به اعلام اداره‌ کل ورزش و جوانان استان مبنی بر برگزاری مراسم ویژه در مجموعه تختی و ضرورت تعطیلی جلسات و دفاتر این مجموعه از عصر سه‌شنبه ۲۶ و

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

اطلاعیه شماره (بیست‌ و‌ یک)؛

🔴گزارش ساعت ۱۳:۳۰ دوشنبه ۲۰ آذرماه ۹۶؛ نظر به عدم دسترسی تیم‌های نجات به پیکر کوهنورد عزیز سید علی حسینی و ادامه عملیات جستجو، تصمیم به اعزام تیم‌های جدید به

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

مراسم استقبال از تیم صعود لنین؛

بنا به اعلام رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی مشهد، عصر مروز چهارشنبه ۱۱ مردادماه ۹۶، مقارن ساعت ۱۸:۳۰ تعدادی از اعضای تیم برون‌مرزی لنین باشگاه پویانوردان متشکل از اعضای

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!