برگزاری جلسه اعضای هیئت رئیسه و مسئولین کارگروه‌های هیئت استان

بنا به دعوت قبلی؛ جلسه اعضای هیئت رئیسه و مسئولین کارگروه‌ها رأس ساعت ۱۷ یک‌شنبه ۱۳ اسفندماه ۹۶، در محل هیئت استان تشکیل گردید.
در این جلسه علاوه بر مسئولین کارگروه‌های هیئت استان آقایان: ضیائی‌مهر، محیط، خوئی، اصولی، نظام‌دوست،حسام عباسی، کاوسی، لطفی، نوروزی، آقایان دستمالچی و شوشتری از اعضای هیئت‌رئیسه هیئت استان، آقای جلیل‌زاده دبیر و خانم وفائیان نائب‌رئیس هیئت استان و آقای عباسی رئیس هیئت شهرستان مشهد و همچنین آقایان جهانگیری، معرفی‌نژادیان و خانم‌ها صدقیان و کاظم‌زاده نیز حضور داشتند، که پس از ارائه گزارش عملکرد کارگروه‌ها توسط مسئولین هر کارگروه، برنامه‌های جاری و آتی هیئت استان مورد بررسی، نظرسنجی و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

در پایان در حضور اعضای هیئت رئیسه و با تقدیم لوح یادبود از تلاش‌های مسئولین و اعضای کارگروه‌ها در سال ۹۶، توسط رئیس هیئت و مسئولین حاضر قدردانی بعمل آمد.

روابط‌عمومی هیئت استان؛
تنظیم خبر، اصولی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

صعود زمستانه دهه مبارک فجر

🔴صعود زمستانه دهه مبارک فجر؛ گرامی‌داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و هفتادمین سال تأسیس فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و پاسداشت زحمتکشان کوه‌نوردی کشور؛ به اطلاع می‌رساند فدراسیون کوه‌نوردی و

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پیام رئیس اسبق فدراسیون در خصوص صعودها و تلاش‌های اخیر کوه‌نوردان ایرانی در هیمالیا;

«صادق آقاجانی» رئیس اسبق فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی با ارسال پیامی به «رضا زارعی» رئیس فدراسیون، تلاش‌ها و صعودهای اخیر کوه‌نوردان کشورمان در «هیمالیا» را ستود و تبریک گفت.

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری جلسه انتخابی نمایندگان باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی، و حضور تنها نماینده خراسان رضوی

جلسه انتخابی نمایندگان باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی کشور به منظور شرکت در مجمع انتخابی فدراسیون، صبح امروز ۲۹ آبان ۹۶ با حضور مسئولین ۱۹ باشگاه از استان‌های تهران، گلستان،

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!