رگزاری همایش بزرگ کوه‌روی و کوه‌پیمایی همگانی خانوادگی، منطقه بوستان طبیعی هفت ‌حوض؛ مشهد مقدس- جمعه ۱۰ فروردین‌ماه ۹۷

طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی، در آغازین روزهای سال نو، صبح جمعه ۱۰ فروردین‌ماه ۹۷، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) همایش بزرگ کوه‌روی و کوه‌پیمایی همگانی خانوادگی به میزبانی مدیریت تربیت‌بدنی و مدیریت حریم و ارتفاعات جنوب شهرداری مشهد و هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، و همکاری سازمان‌ها و نهادهای ذیربط، و تعدادی از باشگاه‌های کوه‌نوردی مشهد، در منطقه بوستان طبیعی هفت‌حوض مشهد و در حوزه مجاز کوه‌پیمایی‌های عمومی از نظر حفاظت محیط کوهستان برگزار گردید.

اجتماع بیش از ۱۵۰۰ شهروند مشهدی و زائر حضرت رضا (ع) که به قصد نشاط و سلامتی و بهره‌مندی از طبیعت خدادادی، از مناطق مختلف شهر گرد هم آمدند، ۸:۳۰ صبح و پس از افتتاحیه مختصر و معرفی کادر اجرایی و تشریح مسیر، پیمایش خود را از یال‌های منتهی به دره هفت‌حوض آغاز نموده و با گذر از محل‌ کمپ‌های ایجاد شده در مسیر کوه‌پیمایی (توسط باشگاه‌های: احد، آذرخش و هلال احمر شهرستان مشهد) در موقعیت مرکزی بوستان خورشید به کو‌ه‌پیمایی پایان دادند.

اختتامیه همایش نیز پس از پذیرایی شرکت‌کنندگان، رأس ساعت ۱۰:۳۰ با حضور رؤسای دستگاه‌های میزبان، رئیس گروه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان، مسئولین مجموعه گردشگری بوستان طبیعی هفت‌حوض، مسئولین محلی، پیش‌کسوتان کوه‌نوردی، مربیان و مدیران باشگاه‌ها و با تلاوت آیات کلام‌ا… مجید، نواختن سرود ملی، توسط مجری توانمند جناب آقای صادقی آغاز گردید و طی این مراسم هدایای قابل توجهی به قید قرعه بین شرکت‌کنندگان توزیع گردید.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی از جمعیت هلال احمر استان در پوشش امدادی همایش و از پیش‌کسوتان و مربیان، ویژه جناب آقایان دستمالچی، ضیایی‌مهر و جهانگیری و همچنین مدیران باشگاه‌های احد، نصیری، کاوشگران و آذرخش و از جناب آقای اکتشافی و همکارانشان به لحاظ حضور و همکاری، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نماید.
همچنین از جناب آقای خویی به خاطر هماهنگی و مسئولیت اجرای فنی برنامه نیز به همراه دیگر مربیان و عزیزانی که با حضور خود کمک بزرگی به اجرای بهتر این همایش نمودند، قدردانی می‌نماید.

روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

انتشار گزارش بررسی حادثه «کول ‌جنو» توسط فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی

بنا به ابلاغ گزارش کارشناسی حادثه اشترانکوه به هیئت استان طی رونوشت نامه شماره ۷۲۸/ص/۲۶۳/۹۶ مورخه ۱۴ اسفند ۹۶، گزارش فوق را منتشره در سایت فدراسیون به شرح زیر اعلام

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

زارعی: سنگنوردی در آستانه ورود به المپیک است

رئیس فدراسیون سنگنوردی گفت: احتمال اینکه سنگنوردی به رقابت‌های المپیک وارد شود وجود دارد، اگر این اتفاق بیفتد، سنگنوردان خوبی برای درخشش در این میدان داریم. رضا زارعی در گفتگو

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

آغاز به کار نمایشگاه‌های ورزش گرامی‌داشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش در محل مجموعه شهید بهشتی

مشهد، افتتاح غرفه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی با حضور مسئولین هیئت و پیش‌کسوتان؛ سه‌شنبه اول آبان ۹۷؛

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!