دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان

ظهر چهارشنبه ۱۵ فروردین‌ماه ۹۷، هیئت رئیسه و مسئولین کارگروه‌های هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مسئولین هیئت مشهد با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به بهانه آغاز سال نو در دفتر مدیرکل برگزار شد، ضمن تبریکات سال جدید، گزارش اجمالی و مختصری از اهم فعالیت‌ها و دست‌آوردهای سال ۹۶ و برنامه‌های ۹۷ توسط رئیس هیئت ارائه گردید و پس از سخنان کوتاه پیش‌کسوتان عضو هیئت رئیسه، نایب‌رئیس بانوان و بعضی مسئولین کارگروه‌ها، مدیرکل به خوشامدگویی و تحلیل فعالیت‌ها و چشم‌انداز ۹۷ پرداختند.

اشاره به موفقیت‌ها و تنگناها و همچنین حوادث سال ۹۶، امیدواری و رویکرد جدی‌تر مسئولین استانی به موضوع ورزش، اهم سخنان ایشان بود و تکمیل سالن اختصاصی سنگ‌نوردی ۱۵ خرداد در سال جاری نیز جزو برنامه‌های قطعی اعلام گردید.
هیئت رئیسه و اعضای هیئت مراتب قدرشناسی و سپاس ویژه خود را از حمایت‌های همه‌جانبه مدیرکل از هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان ابراز و اعلام نموده و انتظار دارد کماکان مساعدت‌های ایشان به ویژه در زمینه تشویق قهرمانان و ایجاد زیرساخت‌های سنگ‌نوردی شامل حال ورزشکاران استان باشد.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تسیلت به قهرمان ارزشمند سنگ‌نوردی “محمد مهدی جلیلی”؛

با نهایت تأسف و تأثر فقدان پدر گرامی قهرمان ارزنده استان آقای محمد مهدی جلیلی را به ایشان و خانواده معزز و جامعه کوه‌نوردی تسلیت و تعزیت می‌گوئیم.  

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

المان کوهنوردان خراسانی ساخته می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: المان کوهنوردان خراسانی اشترانکوه در مشهد به دستور استاندار خراسان رضوی ساخته می‌شود. کوروش صبوریان در گفتگو با خبرنگار برنا در مشهد اظهار

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

امروز سه‌شنبه ۲۷ تیرماه، مراسم تجلیل از قهرمانان سنگ‌نوردی، نیشابور؛

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و اداره ورزش و جوانان شهرستان نیشابور، طی مراسمی از قهرمانان سنگ‌نوردی آسیایی این شهرستان، به ویژه از احسان اسرار تجلیل خواهند کرد. این مراسم

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!