گردهمایی بانوان مربی کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی

بنابر اعلام قبلی؛ سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۷ همزمان با اعیاد شعبانیه، به ویژه نیمه شعبان، بزرگداشت مقام شهید مطهری و روز معلم، گردهمایی بانوان مربی خراسان رضوی از ساعت ۸:۳۰ صبح در جوار حرم مطهر امام رضا (ع) با حضور اکثریت بانوان مربی استان، رئیس، دبیر و نائب رئیس هیئت استان برگزار آغاز گردید.
این جلسه پس از افتتاحیه و خوش‌آمدگویی توسط رئیس و دبیر هیئت تا ساعت ۹:۴۵ بطور اختصاصی با مدیریت نایب‌رئیس بانوان هیئت برگزار گردید.
در بخش دوم، جلسه با حضور اعضای پیش‌کسوت هیئت رئیسه و مسئولین کارکروه‌های صعودهای ورزشی، هیمالیانوردی، آموزش و همگانی ادامه یافت.
این قسمت از گردهمایی با سخنان کوتاه رئیس هیئت استان و صحبت‌های مشاور عالی و مسئول بخش فرهنگی هیئت استان حجت‌الاسلام حسینی (معاونت تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی) آغاز گردید و در ادامه نیر اعضای هیئت رئیسه، بیاناتی را ایراد فرمودند.
مربیان حاضر نیز در وقت قریب به دو ساعته ضمن اعلام گزارش مختصر عملکرد خود به بیان نظرات و پیشنهادات پرداختند.
سپس مسئولین کارگروه‌های هیئت استان به پاسخگویی بعضی سؤالات پرداخته و پس از صحبت‌های نایب‌رئیس هیئت و پاسخگویی به سوالات مطروحه رئیس هیئت استان به جمع بندی، پاسخگویی به سوالات و مرور مطالب مطرح‌شده توسط مربیان پرداختند.
در پایان به ترتیب از سه تن از بانوان مربی که بیشترین برگزار‌کننده دوره‌های آموزشی بوده و دارنده بیشترین تعداد فراگیران در کلاس‌های آموزشی استان نیز بوده‌اند، تقدیر بعمل آمده و تقدیرنامه و هدایایی به مربیان حاضر و ایشان تقدیم گردید.

در خاتمه گردهمایی و پس از نماز، حاضرین جهت صرف نهار متبرک به مهمانسرای حضرت رضا (ع) رفته و جلسه به پایان رسید.
هیئت رئیسه هیئت استان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های مربیان در سطح استان، از حاضرین در این گردهمایی به صورت ویژه تشکر و سپاس‌گزاری می‌نماید.

روابط عمومی هیئت استان؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

اطلاعیه شماره (شانزده) و اطلاعیه شماره (هفده)؛

اطلاعیه شماره (شانزده)؛ 🔴گزارش ساعت ۱۴:۵۰ یکشنبه ۱۹ آذرماه؛ ۹۶؛ پیرو تلاشهای صورت گرفته از طرف ستاد پیگیری و پشتیباتی حادثه لرستان و پیگیری‌های مستمر دادستانی محترم استان خراسان رضوی،

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

اعلام نتایج ماده سرعت و بولدرینگ مسابقات مسترکاپ کرمان؛

حضور سه ورزشکار استان در اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی «مسترکاپ»؛ مسابقات سنگ‌نوردی مسترکاپ ترکیبی از سه ماده لید، بولدر و سرعت است. به مناسبت هفتادمین سالگرد تأسیس فدراسیون کوه‌نوردی، برای

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!