نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان با هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی، ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه ۹۷، صحن مطهر رضوی؛

ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه جاری، جناب آقای فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی با همراهی آقایان زارعی و پورآزاد معاون ورزشی و رئیس روابط عمومی اداره کل پس از تشرف به بارگاه حرم مطهر رضوی و زیارت مضجع منور حضرت رضا(ع) در محل دفتر معاونت تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی با هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که به میزبانی حجت‌الاسلام حسینی معاون محترم آستان‌ قدس رضوی و عضو هیئت رئیسه و مشاور فرهنگی هیئت استان برگزار شد علاوه بر رئیس، نایب‌رئیس، دبیر و خزانه‌دار هیئت، آقایان سردار جان‌نثار، استاد ابراهیم دستمالچی و جواد نوروزی از اعضای هیئت رئیسه و مسئولین هیئت حضور داشتند.

خیر مقدم و آغاز سخن توسط حاج‌آقای حسینی و در ادامه سردار جان‌نثار و دیگران ضمن خوشامد به مدیرکل صحبت‌های خلاصه‌ای را ایراد نمودند و معاون ورزشی اداره کل در خصوص فعالیت‌های هیئت استان در سال جاری و سنوات قبل توضیحاتی را به مدیرکل ارائه نمودند.

رئیس هیئت استان نیز گزارشی از فعالیت‌ها، آمار دوره‌های آموزشی و وضعیت سنگ‌نوردی و ورزشکاران، رتبه هیئت استان در کشور، تعامل مداوم با باشگاه‌ها و مشکلات و تنگناهای موجود را به سمع مدیرکل و دیگر اعضای حاضر در جلسه رساندند.
در پایان مدیرکل نیز با اشاره به زمینه‌های مؤثر فعالیت‌های کوه‌نوردی و توضیحاتی پیرامون آن حمایت‌های همه‌جانبه و برنامه‌محور خود را از کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به ویژه جوانان و بانوان اعلام داشتند.
این جلسه با هدیه فرهنگی آستان قدس رضوی به همراه یک جلد کلام‌ا… مجید به مدیرکل و مهمان‌شدن بر سفره متبرک حضرت پایان یافت.

روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تعیین تکلیف وضعیت مالیاتی باشگاه‌های ورزشی؛

مطابق اعلام فدراسیون کوه‌نوردی و نظر به استعلام متقاضیان تأسیس باشگاه‌ها مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت مالیاتی باشگاه‌های ورزشی، به آگاهی می‌رساند؛ بر اساس ماده ۱۳۴ قانون مالیات‌های مستقیم سازمان

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

قابل توجه‌ برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی؛ ضرورت تعیین تکلیف دوره‌های ثبت‌شده معوق؛

برابر اعلام و درخواست فدراسیون کوه‌نوردی، ضروریست وضعیت دوره‌های آموزشی تیرماه تا پایان شهریور که در پرتال ثبت شده، مشخص شود و تا ۱۰ مهرماه به فدراسیون برای صدور احکام

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

بدرقه تیم اورست توسط پیش‌کسوتان؛ (تهران، فرودگاه امام)؛ بامداد امروز شنبه ۱۹ فروردین‌ماه ۹۶؛

سحرگاه امروز، جواد نوروزی و تیم همراه (کریم‌پور، مذهبی، بهزاد بیگی) با بدرقه تعدادی از پیش‌کسوتان و مربیان استان، از فرودگاه بین‌المللی امام تهران عازم نپال شدند. استاد دستمالچی، حاج

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!