نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان با هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی، ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه ۹۷، صحن مطهر رضوی؛

ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه جاری، جناب آقای فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی با همراهی آقایان زارعی و پورآزاد معاون ورزشی و رئیس روابط عمومی اداره کل پس از تشرف به بارگاه حرم مطهر رضوی و زیارت مضجع منور حضرت رضا(ع) در محل دفتر معاونت تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی با هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که به میزبانی حجت‌الاسلام حسینی معاون محترم آستان‌ قدس رضوی و عضو هیئت رئیسه و مشاور فرهنگی هیئت استان برگزار شد علاوه بر رئیس، نایب‌رئیس، دبیر و خزانه‌دار هیئت، آقایان سردار جان‌نثار، استاد ابراهیم دستمالچی و جواد نوروزی از اعضای هیئت رئیسه و مسئولین هیئت حضور داشتند.

خیر مقدم و آغاز سخن توسط حاج‌آقای حسینی و در ادامه سردار جان‌نثار و دیگران ضمن خوشامد به مدیرکل صحبت‌های خلاصه‌ای را ایراد نمودند و معاون ورزشی اداره کل در خصوص فعالیت‌های هیئت استان در سال جاری و سنوات قبل توضیحاتی را به مدیرکل ارائه نمودند.

رئیس هیئت استان نیز گزارشی از فعالیت‌ها، آمار دوره‌های آموزشی و وضعیت سنگ‌نوردی و ورزشکاران، رتبه هیئت استان در کشور، تعامل مداوم با باشگاه‌ها و مشکلات و تنگناهای موجود را به سمع مدیرکل و دیگر اعضای حاضر در جلسه رساندند.
در پایان مدیرکل نیز با اشاره به زمینه‌های مؤثر فعالیت‌های کوه‌نوردی و توضیحاتی پیرامون آن حمایت‌های همه‌جانبه و برنامه‌محور خود را از کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به ویژه جوانان و بانوان اعلام داشتند.
این جلسه با هدیه فرهنگی آستان قدس رضوی به همراه یک جلد کلام‌ا… مجید به مدیرکل و مهمان‌شدن بر سفره متبرک حضرت پایان یافت.

روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه پزشکی، جستجو و نجات ۰ نظر

برگزاری دوره دوازدهم ‍پزشکی کوهستان؛

بر اساس دعوت و ثبت‌نام قبلی، دوازدهمین دوره پزشکی کوهستان در روزهای ۲۸ و ۲۹ مردادماه با حضور ۳۱ تن از داوطلبان از شهرستان‌های کلات، تربت‌جام، گناباد، کوهسرخ، قوچان و

شهرستان ها ۰ نظر

حضور مسئولین هیئت استان در شهرستان خواف (دوشنبه ۱۸ بهمن‌ماه ۹۵)؛

دیدار با رؤسای اداره ورزش، هیئت کو‌ه‌نوردی و باشگاه‌های شهرستان؛ مراسم افتتاح باشگاه کو‌ه‌نوردی مجد خوافی، با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان؛ بازدید از باشگاه چهارفصل خواف؛ بازدید از باشگاه

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!