نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان با هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی، ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه ۹۷، صحن مطهر رضوی؛

ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه جاری، جناب آقای فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی با همراهی آقایان زارعی و پورآزاد معاون ورزشی و رئیس روابط عمومی اداره کل پس از تشرف به بارگاه حرم مطهر رضوی و زیارت مضجع منور حضرت رضا(ع) در محل دفتر معاونت تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی با هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که به میزبانی حجت‌الاسلام حسینی معاون محترم آستان‌ قدس رضوی و عضو هیئت رئیسه و مشاور فرهنگی هیئت استان برگزار شد علاوه بر رئیس، نایب‌رئیس، دبیر و خزانه‌دار هیئت، آقایان سردار جان‌نثار، استاد ابراهیم دستمالچی و جواد نوروزی از اعضای هیئت رئیسه و مسئولین هیئت حضور داشتند.

خیر مقدم و آغاز سخن توسط حاج‌آقای حسینی و در ادامه سردار جان‌نثار و دیگران ضمن خوشامد به مدیرکل صحبت‌های خلاصه‌ای را ایراد نمودند و معاون ورزشی اداره کل در خصوص فعالیت‌های هیئت استان در سال جاری و سنوات قبل توضیحاتی را به مدیرکل ارائه نمودند.

رئیس هیئت استان نیز گزارشی از فعالیت‌ها، آمار دوره‌های آموزشی و وضعیت سنگ‌نوردی و ورزشکاران، رتبه هیئت استان در کشور، تعامل مداوم با باشگاه‌ها و مشکلات و تنگناهای موجود را به سمع مدیرکل و دیگر اعضای حاضر در جلسه رساندند.
در پایان مدیرکل نیز با اشاره به زمینه‌های مؤثر فعالیت‌های کوه‌نوردی و توضیحاتی پیرامون آن حمایت‌های همه‌جانبه و برنامه‌محور خود را از کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به ویژه جوانان و بانوان اعلام داشتند.
این جلسه با هدیه فرهنگی آستان قدس رضوی به همراه یک جلد کلام‌ا… مجید به مدیرکل و مهمان‌شدن بر سفره متبرک حضرت پایان یافت.

روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

اهدای پلاک «پلنگ برفی» به جواد نوروزی در مراسم تجلیل از بانی و فاتح اورست، توسط پیش‌کسوت هنرمند، اصغر خاکساری؛

همزمان با اکران مستند اورست ۹۶ و اجرای مراسم تجلیل از بانی و فاتح اورست، در یک‌شنبه شب تاریخی ۱۸ تیرماه ۹۶، پیش‌کسوت و هنرمند کم‌نظیر قلم‌زنی و صنایع دستی

مشهد ۰ نظر

برنامه کوهپیمایی صبحگاهی؛

باطلاع می رساند، بنابر فراخوان قبلی هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی مشهد، "باشگاه کوه نوردی کاویان" این هفته افتخار برگزاری کوه پیمایی صبحگاهی عمومی، با هماهنگی این هیئت و

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تداوم عملیات جستجو برای یافتن آخرین کوه‌نورد حادثه‌دیده «سید علی حسینی»

بنا به اعلام جناب زارع، مسئول اداره عملیات هلال احمر استان و عضو ستاد پیگیری حادثه و بر اساس دستور جناب آقای دکتر فتحی معاونت محترم عملیات سازمان امداد و

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!