نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان با هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی، ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه ۹۷، صحن مطهر رضوی؛

ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه جاری، جناب آقای فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی با همراهی آقایان زارعی و پورآزاد معاون ورزشی و رئیس روابط عمومی اداره کل پس از تشرف به بارگاه حرم مطهر رضوی و زیارت مضجع منور حضرت رضا(ع) در محل دفتر معاونت تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی با هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که به میزبانی حجت‌الاسلام حسینی معاون محترم آستان‌ قدس رضوی و عضو هیئت رئیسه و مشاور فرهنگی هیئت استان برگزار شد علاوه بر رئیس، نایب‌رئیس، دبیر و خزانه‌دار هیئت، آقایان سردار جان‌نثار، استاد ابراهیم دستمالچی و جواد نوروزی از اعضای هیئت رئیسه و مسئولین هیئت حضور داشتند.

خیر مقدم و آغاز سخن توسط حاج‌آقای حسینی و در ادامه سردار جان‌نثار و دیگران ضمن خوشامد به مدیرکل صحبت‌های خلاصه‌ای را ایراد نمودند و معاون ورزشی اداره کل در خصوص فعالیت‌های هیئت استان در سال جاری و سنوات قبل توضیحاتی را به مدیرکل ارائه نمودند.

رئیس هیئت استان نیز گزارشی از فعالیت‌ها، آمار دوره‌های آموزشی و وضعیت سنگ‌نوردی و ورزشکاران، رتبه هیئت استان در کشور، تعامل مداوم با باشگاه‌ها و مشکلات و تنگناهای موجود را به سمع مدیرکل و دیگر اعضای حاضر در جلسه رساندند.
در پایان مدیرکل نیز با اشاره به زمینه‌های مؤثر فعالیت‌های کوه‌نوردی و توضیحاتی پیرامون آن حمایت‌های همه‌جانبه و برنامه‌محور خود را از کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به ویژه جوانان و بانوان اعلام داشتند.
این جلسه با هدیه فرهنگی آستان قدس رضوی به همراه یک جلد کلام‌ا… مجید به مدیرکل و مهمان‌شدن بر سفره متبرک حضرت پایان یافت.

روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

رقابت ۱۱۹ سنگنورد در پیکارهای سرطناب جام فجر کشور در همدان؛

رقابت ۱۱۹ سنگنورد در پیکارهای سرطناب جام فجر کشور در همدان رئیس کارگروه صعودهای ورزشی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور گفت: ۱۱۹ سنگنورد پسر در قالب ۳۱ تیم از

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

جلسه مشورتی و هم‌اندیشی دست‌اندرکاران تولید و عرضه‌‌ لوازم ورزشی کوه‌نوردی؛

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی در نظر دارد به منظور تعامل بیشتر با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان لوازم ورزشی به ویژه تجهیزات کوه‌نوردی، جلسه‌ای را ساعت ۱۶ یک‌شنبه اول

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پیام تبریک معاون دادستان در امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم

به نام خدا؛ صعود افتخارآفرین دلاورمردان تیم منتخب هیئت کوه‌نوردی خراسان ‌رضوی به قله ‌ماناسلو که موجی از غرور و افتخار را در دل‌ها زنده کرد به اعضای پرتلاش و

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!