مراسم تجلیل از کاروان ورزشی خراسان رضوی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا؛

شامگاه امشب پنج‌شنبه ۲۶ مهرماه ۹۷، همزمان با اولین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، مراسم تجلیل از کاروان ورزشی خراسان رضوی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با حضور استاندار، رئیس کمیته ملی پاراالمپیک، مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونین، رؤسای هیئت‌های ورزشی و اصحاب رسانه، در هتل جم مشهد برگزار گردید.

در این مراسم که به میزبانی اداره کل ورزش استان و با حمایت استانداری برگزار شد، پس از آیین افتتاحیه و سخنان و گزارشات مدیرکل ورزش، استاندار محترم استان در خصوص افتخارآفرینی ورزشکاران در این دوره از بازی‌های آسیایی، سخنانی ایراد کرد.

همچنین ورزشکاران این کاروان از جمله «احسان اسرار در رشته سنگ‌نوردی» از سوی استاندار و دیگر مسئولین حاضر در همایش مورد تقدیر قرار گرفتند و هدایایی به آنان داده شد.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

مدیرکل محیط زیست خراسان رضوی، میهمان “ماه عسل”؛

  مدیرکل محیط زیست خراسان رضوی در برنامه ماه عسل ؛

فدراسيون كوه نوردي و صعودهاي ورزشي ۰ نظر

رزرو الکترونیک پناهگاه‌ها و مجتمع‌های کوهستانی فدراسیون؛

به گزارش رسیده از فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی؛ از تاریخ ششم خرداد ماه ۱۳۹۶؛ رزرو پناهگاه‌ها و مجتمع‌های کوهستانی به صورت الکترونیک در صفحه شخصی اعضا و در پرتال

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تجلیل از «چنگیز شیخلی» پیشکسوت غارنوردی ایران

به همت «انجمن غارشناسی» و «جواد نظام دوست» و هم چنین جمعی از جامعه کوه نوردی و غارنوردی از جمله «نصرت اله نوری» رئیس کارگروه پیشکسوتان فدراسیون، از «چنگیز شیخلی»

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!