دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی استان، جناب آقای طاهر زاهدی؛ «هفته تربیت‌بدنی و ورزش و روز کوه‌نورد»؛

دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی استان، جناب آقای طاهر زاهدی؛ «هفته تربیت‌بدنی و ورزش و روز کوه‌نورد»؛

شامگاه امشب یک‌شنبه ۲۹ مهرماه ۹۷، هم‌زمان با روز کوه‌نورد از هفته تربیت‌بدنی و ورزش آقایان زحمتکش، عباسی و غلامی رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، مشهد و دبیر این هیئت در معیت آقای صالح‌نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشهد به اتفاق جمعی از کوه‌نوردان با حضور در منزل پیش‌کسوت قدیمی و پرسابقه، جناب اقای طاهر زاهدی با وی دیدار کردند.

در این دیدار که تعدادی از مربیان و مدیران باشگاه‌های کوه‌نوردی حضور داشتند پس از سخنان کوتاه رؤسای هیئت و اداره ورزش در قدردانی از زحمات و خدمات چندین دهه حضور و فعالیت آقای زاهدی، مدیران و مربیان نیز در این خصوص بیاناتی را ایراد کردند.

همچنین در این مجلس، ذکر خیری از زنده‌یادان عبداله عبداله‌زاده و عباس جعفری گردید و مختصرٱ بعضی خدمات و خاطرات آنان بیان شد.

در ادامه و پایان‌بخش این دیدار، جناب اقای زاهدی به بیان مطالبی پیرامون فعالیت‌های خود در دهه‌های ۳۰ و ۴۰ پرداختند و نیز راجع به جایگاه پیش‌کسوتان مطالبی را مطرح نمودند.
جلسه پس از ۱/۵ ساعت نشست و گفتگو، با آرزوی سلامتی و صحت و طول عمر برای پیش‌کسوتان و دست‌اندرکاران ورزش و با ثبت این خاطره در قالب اهدای تابلوی یادمان و عکس یادگاری، ختم گردید.

روابط‌عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر
کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

امداد و جستجو و نجات در ارتفاعات قله کول‌جنو استان لرستان

اطلاعیه شماره (یک)؛ امداد و جستجو و نجات در ارتفاعات قله کول‌جنو استان لرستان؛ یک تیم از کوه‌نوردان خراسانی به استعداد ۱۵ نفر که سه‌شنبه ۱۴ آذرماه به قصد صعود

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

مدارک دوره های گذشته صعودهای ورزشی؛

بدینوسیله به اطلاع افراد ذیل میرساند،مدارک دوره های صعودهای ورزشی ایشان که قبلا صادره شده در دفتر هیئت استان آماده تحویل میباشد. مقتضی است جهت تحویل مدارک در اسرع وقت

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!