دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی استان، جناب آقای طاهر زاهدی؛ «هفته تربیت‌بدنی و ورزش و روز کوه‌نورد»؛

دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی استان، جناب آقای طاهر زاهدی؛ «هفته تربیت‌بدنی و ورزش و روز کوه‌نورد»؛

شامگاه امشب یک‌شنبه ۲۹ مهرماه ۹۷، هم‌زمان با روز کوه‌نورد از هفته تربیت‌بدنی و ورزش آقایان زحمتکش، عباسی و غلامی رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، مشهد و دبیر این هیئت در معیت آقای صالح‌نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشهد به اتفاق جمعی از کوه‌نوردان با حضور در منزل پیش‌کسوت قدیمی و پرسابقه، جناب اقای طاهر زاهدی با وی دیدار کردند.

در این دیدار که تعدادی از مربیان و مدیران باشگاه‌های کوه‌نوردی حضور داشتند پس از سخنان کوتاه رؤسای هیئت و اداره ورزش در قدردانی از زحمات و خدمات چندین دهه حضور و فعالیت آقای زاهدی، مدیران و مربیان نیز در این خصوص بیاناتی را ایراد کردند.

همچنین در این مجلس، ذکر خیری از زنده‌یادان عبداله عبداله‌زاده و عباس جعفری گردید و مختصرٱ بعضی خدمات و خاطرات آنان بیان شد.

در ادامه و پایان‌بخش این دیدار، جناب اقای زاهدی به بیان مطالبی پیرامون فعالیت‌های خود در دهه‌های ۳۰ و ۴۰ پرداختند و نیز راجع به جایگاه پیش‌کسوتان مطالبی را مطرح نمودند.
جلسه پس از ۱/۵ ساعت نشست و گفتگو، با آرزوی سلامتی و صحت و طول عمر برای پیش‌کسوتان و دست‌اندرکاران ورزش و با ثبت این خاطره در قالب اهدای تابلوی یادمان و عکس یادگاری، ختم گردید.

روابط‌عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کار گروه حفظ محیط کوهستان ۰ نظر
کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

استقرار تیم برون مرزی پوبدا در کمپ چهارم

بنا به گزارشات واصله از تیم برون مرزی پوبدا، این تیم که پس از سه روز توقف و استراحت در کمپ دو، ساعت ۵ صبح امروز چهارشنبه فعالیت خود را

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!