دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی استان، جناب آقای احمد کوششگران؛ «هفته تربیت‌بدنی و ورزش»؛

شامگاه سه‌شنبه اول آبانماه ۹۷، هم‌زمان با ششمین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، مسئولین فرهنگی شهرداری و معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد به اتفاق مسئولین هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد همراه با جمعی از کوه‌نوردان با حضور در منزل پیش‌کسوت قدیمی و پرسابقه، جناب اقای احمد کوششگران با وی دیدار کردند.

این دیدار به میزبانی شهرداری منطقه یک مشهد و هیئت کوه‌نوردی استان و با حضور سرکارخانم قالیباف رئیس اداره فرهنگ شهرداری و همکاران و همچنین مسئولین معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد، آقایان زحمتکش، جلیل‌زاده، استاد دستمالچی، شوشتری ممقانیان و نوروزی هیئت رئیسه و مسئولین کارگروه‌های کوه‌نوردی استان، غلامی دبیر هیئت مشهد و تعدادی از مربیان و مدیران باشگاه‌های کوه‌نوردی همراه بود.

آغاز سخن و تبریک به پیش‌کسوت آقای کوششگران و همسر گرامی ایشان توسط دکتر حسن‌نژاد رئیس هیئت کوه‌نوردی شهرستان طرقبه شاندیز و کارشناس تربیت‌بدنی شهرداری مشهد صورت گرفت و درپی آن با سخنان کوتاه و تقدیرگونه سرکار خانم قالیباف ادامه پیدا کرد.

خوشامد و تبریک رئیس هیئت استان و سخنان کوتاه استاد دستمالچی و دیگر مربیان در باب قدرشناسی از پیش‌کسوتان ادامه یافت تا در فرصت مناسب جناب کوششگران ضمن ابراز تشکر و قدردانی از توجه میهمانان به قدیمی‌ترها، به نقل خاطراتی از کوه‌نوردی دهه‌های ۳۰ و ۴۰ و حتی قبل آن نمودند.

همچنین در این مجلس علاوه بر مسئولین حاضر از شهرداری، آقایان شوشتری، خوشدل، ضیایی‌مهر، جلیل‌زاده، علیان، نوروزی، زرین و نظام‌دوست نیز مطالبی ایراد کردند.

در بخش دیگری از این دیدار ذکر نام و یادی از رشادت‌های همنوردان فقید از جمله، شهدای کوه‌نورد خراسان گردید.

جلسه پس از ۱/۵ ساعت نشست و گفتگو، با آرزوی سلامتی و صحت و طول عمر برای پیش‌کسوتان و دست‌اندرکاران ورزش و با ثبت این خاطره در قالب اهدای تابلوی یادمان و عکس یادگاری، ختم گردید.

روابط‌عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

حضور دو سنگنورد استان در اردوی تیم ملی سنگنوردی؛

بنا بر گزارش فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی، اردوی آمادگی و تمرینی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در مسابقات آسیایی سنگاپور۲۰۱۷ ـ رده سنی جوانان و نوجوانان از صبح پنج

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

جلسه بررسی و چگونگی برگزاری همایش سنگ‌نوردی کشوری بانوان در مشهد؛ عصر یک‌شنبه اول مردادماه ۹۶؛

درپی دعوت هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، ساعت ۱۸ روز یک‌شنبه اول مردادماه ۹۶، جلسه‌ی بررسی چگونگی اجرا و راهکارهای لازم در خصوص میزبانی همایش سراسری سنگ‌نوردی بانوان، با

شهرستان ها ۰ نظر

بدرقه تیم صعود برون‌مرزی جهت صعود به قلل لنین و خانتانگری؛

بنا به اعلام هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان مشهد، تیم صعود برون‌مرزی باشگاه پویانوردان متشکل از کوه‌نوردان چند باشگاه و شهرستان استان خراسان رضوی، عصر روز دوشنبه ۱۹ تیرماه

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!