دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی استان، جناب آقای احمد کوششگران؛ «هفته تربیت‌بدنی و ورزش»؛

شامگاه سه‌شنبه اول آبانماه ۹۷، هم‌زمان با ششمین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، مسئولین فرهنگی شهرداری و معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد به اتفاق مسئولین هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد همراه با جمعی از کوه‌نوردان با حضور در منزل پیش‌کسوت قدیمی و پرسابقه، جناب اقای احمد کوششگران با وی دیدار کردند.

این دیدار به میزبانی شهرداری منطقه یک مشهد و هیئت کوه‌نوردی استان و با حضور سرکارخانم قالیباف رئیس اداره فرهنگ شهرداری و همکاران و همچنین مسئولین معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد، آقایان زحمتکش، جلیل‌زاده، استاد دستمالچی، شوشتری ممقانیان و نوروزی هیئت رئیسه و مسئولین کارگروه‌های کوه‌نوردی استان، غلامی دبیر هیئت مشهد و تعدادی از مربیان و مدیران باشگاه‌های کوه‌نوردی همراه بود.

آغاز سخن و تبریک به پیش‌کسوت آقای کوششگران و همسر گرامی ایشان توسط دکتر حسن‌نژاد رئیس هیئت کوه‌نوردی شهرستان طرقبه شاندیز و کارشناس تربیت‌بدنی شهرداری مشهد صورت گرفت و درپی آن با سخنان کوتاه و تقدیرگونه سرکار خانم قالیباف ادامه پیدا کرد.

خوشامد و تبریک رئیس هیئت استان و سخنان کوتاه استاد دستمالچی و دیگر مربیان در باب قدرشناسی از پیش‌کسوتان ادامه یافت تا در فرصت مناسب جناب کوششگران ضمن ابراز تشکر و قدردانی از توجه میهمانان به قدیمی‌ترها، به نقل خاطراتی از کوه‌نوردی دهه‌های ۳۰ و ۴۰ و حتی قبل آن نمودند.

همچنین در این مجلس علاوه بر مسئولین حاضر از شهرداری، آقایان شوشتری، خوشدل، ضیایی‌مهر، جلیل‌زاده، علیان، نوروزی، زرین و نظام‌دوست نیز مطالبی ایراد کردند.

در بخش دیگری از این دیدار ذکر نام و یادی از رشادت‌های همنوردان فقید از جمله، شهدای کوه‌نورد خراسان گردید.

جلسه پس از ۱/۵ ساعت نشست و گفتگو، با آرزوی سلامتی و صحت و طول عمر برای پیش‌کسوتان و دست‌اندرکاران ورزش و با ثبت این خاطره در قالب اهدای تابلوی یادمان و عکس یادگاری، ختم گردید.

روابط‌عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

درگذشت تیمسار محمدخاکبیز

محمد خاکبیز متولد سال ۱۲۹۸ در تهران و فارغ ‌التحصیل دانشکده‌ی نیروهای مسلح و چهارمین رئیس فدراسیون کوه‌نوردی ایران به شمار می آمد. ایشان کوهنوردی را در سال ۱۳۱۵ آغاز

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری کمپ مشترک یخ نوردی ایران و ایتالیا در سبلان;

بنا بر گزارش روابط بین الملل فدراسیون ایران و تایید کمیسیون یخ نوردی فدراسیون جهانی همزمان با کمپ جوانان فدراسیون جهانی شهریور ماه در سبلان، اردوی مشترک آموزشی یخ نوردی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دعوت از جامعه کوه‌نوردی استان برای حضور در مراسم راهپیمایی باشکوه روز قدس؛

روز قدس روز تجلی وحدت و همبستگی مسلمانان و آزادگان جهان است. هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی، همگام با جامعه ورزش استان و در کنار آحاد ملت غیور،

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!