پایان مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، رشته سنگ‌نوردی، رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال؛

۱۲ مدال رنگین شامل (۷ طلا، ۲ نقره و ۳ برنز) دست‌آورد ورزشکاران پسر خراسان رضوی و کسب مقام اول مسابقات در بخش پسران، زنجان آذرماه ۹۷؛

مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در رشته سنگ‌نوردی در ۴ ماده سرعت، بولدرینگ، لید و کمباین از اول تا چهارم آذرماه ۹۷ در استان‌های زنجان و کرمان در دو بخش پسران و دختران برگزار گردید.
از استان خراسان رضوی تیم پسران به استعداد ۸ ورزشکار به مربیگری و سرپرستی آقایان «علی کاوسی و ایمان احسانی‌فر» و تیم دختران به استعداد ۶ ورزشکار به مربیگری و سرپرستی خانم‌ها «راضیه کاظم‌زاده و مریم بابایی» از روز سه شنبه ۲۹ آبان ماه ۹۷ عازم مسابقات شده‌اند که امروز یک‌شنبه چهارم آذرماه ۹۷ با ۱۲ مدال به شرح زیر، استان‌های ذکرشده را به مقصد خراسان رضوی ترک می‌کنند.

🔵در بخش پسران:

🔵روز اول: ۲ طلا و یک برنز:
طلا توسط سید رضا تقی‌پور و کیارش کرخی و برنز توسط آقای یوسف خورشیدی؛

🔵روز دوم: ۲ طلا و یک برنز؛
طلا توسط محمد یوسفی و امین سعادتمند و برنز توسط سید رضا تقی‌پور؛

🔵روز سوم: یک طلا، یک نقره و یک برنز؛
طلا توسط آقای سید رضا تقی‌پور، نقره توسط آقای محمد یوسفی و برنز توسط علی‌اصغر عمارلو؛

🔵روز چهارم: ۲ طلا و یک نقره؛
طلا توسط امین سعادتمند و محمد یوسفی و نقره توسط سید رضا تقی‌پور؛

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی بر خود لازم می‌داند از تمامی شرکت‌کنندگان و مربیان و سرپرستان همراه تیم و همه دست‌اندرکاران این دوره از مسابقات المپیاد که توسط وزارت ورزش و جوانان و همکاری فدراسیون‌ها برگزار گردید تشکر و قدردانی نماید.

همچنین از تمامی خانواده‌ها و مربیان محترم نوجوانان و جوانان که همراه و پشتیبان فرزندان و شاگردان خود بوده‌اند و با امادگی در مسابقات شرکت نمودند نیز کمال تشکر و سپاسگزاری را دارد؛ باشد تا همواره با پشتیبانی و حمایت‌های بی‌دریغ همه عزیزان شاهد موفقیت روزافزون فرزندان این مرز و بوم در عرصه‌های ملی و بین‌المللی باشیم.
@Khmount
khmount.ir

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

پایان اردوی ورزشکاران سنگ‌نوردی سرعت کشورمان در روسیه

تیم ۴ نفره سنگ‌نوردی سرعت کشورمان که قصد حضور در جام جهانی مسکو روسیه را دارد اردوی آماده سازی خود را به مدت ۱۰ روز در این کشور برگزار نمود.

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

راهیابی ۵ ورزشکار خراسان رضوی به مرحله نهایی هجدهمین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور

روز دوم از هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رده سنی نوجوانان جوانان در رشته «بولدرینگ» امروز پس از ثبت نام وبرگزاری جلسه فنی، مسابقات آغاز شد که آقایان: سید

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

برگزاری دوره مقدماتی و پیشرفته صعودهای ورزشی بانوان؛

فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به منظور توسعه کمی و کیفی صعودهای ورزشی در سراسر کشور، در نیمه اول شهریورماه سال جاری اقدام به برگزاری دوره مربیگری درجه ۳ صعودهای

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!