دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی استان، جناب آقای رضا ممقانیان

شامگاه سه‌شنبه ۱۳ آذرماه ۹۷، معاون محترم سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد به اتفاق شهردار محترم منطقه ۱۰ و همکاران، مسئولین هیئت‌ کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان همراه با جمعی از کوه‌نوردان با حضور در منزل پیش‌کسوت قدیمی و پرسابقه جناب آقای رضا ممقانیان با وی دیدار کردند.

این دیدار با برنامه‌ریزی معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد به میزبانی شهرداری منطقه ده، و همکاری هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان صورت گرفت و علاوه بر حضور آقایان رجب‌زاده، شهردار منطقه، نوری، معاون سلامت و تربیت‌بدنی، زحمتکش و جلیل‌زاده، رئیس و دبیر هیئت استان، تعدادی از پیش‌کسوتان و مربیان و همنوردان دیگر حضور داشتند.

آغاز سخن و تبریک به آقای ممقانیان توسط حجت‌الاسلام عمیدی صورت گرفت و درپی آن با سخنان کوتاه و تقدیرگونه آقای مهندس رجب‌زاده شهردار محترم منطقه ده به عنوان میزبان این دیدار مراسم ادامه پیدا کرد.

خوشامد و قدردانی رئیس هیئت استان با یادآوری تقارن این نشست با ایام سالگرد حادثه اشتران‌کوه و یاد همنوردان فقید به همراه گزارش مختصری از سبقه طولانی کوه‌نوردی در استان خراسان و معرفی کوه‌نوردان حاضر در مجلس و سخنان کوتاه استاد دستمالچی، شوشتری، کوششگران و دیگر مربیان در باب قدرشناسی از پیش‌کسوتان ادامه یافت و در فرصت مناسب آقای نوری معاون محترم سلامت و تربیت‌بدنی نیز ضمن ابراز تشکر و قدردانی از توجه میهمانان به قدیمی‌ترها، تکریم و دیدار با پیش‌کسوتان ورزش و مفاخر شهر را از برنامه‌های جدی شهرداری مشهد اعلام نموده و به همین سبب نیز خبر مسرت‌بخش اقدام قریب‌الوقوع شهرداری در تأسیس محلی تحت عنوان “گنجینه ورزش شهر” را نوید دادند.

همچنین در این مجلس آقایان خوشدل در خصوص افتخارات آقای ممقانیان و ذکر خاطراتی از ایشان در خصوص قدرشناسی از پیش‌کسوتان و تاریخ کوه‌نوردی خراسان، مذهبی در مورد اهمیت و ظرفیت کوه‌نوردی در بحران‌ها به ویژه بحران شهری صحبت کردند و در ادامه آقایان جلیل‌زاده، سزاوار رحمت و ضیایی مهر نیز مطالبی ایراد کردند.

در بخش دیگری از این دیدار از رشادت‌های شهدای کوه‌نورد خراسان و همنوردان فقید از جمله حامد گلکار و عباس جعفری سخن گفته شد و ذکر نام و یاد گردید.

جلسه پس از ۱/۵ ساعت گفتگو، با آرزوی سلامتی و صحت و طول عمر برای پیش‌کسوتان و دست‌اندرکاران ورزش و با ثبت این خاطره با اهدای تابلو‌های یادمان از سوی شهرداری و هیئت استان و تقدیم نشان ویژه ورزشکاری توسط شهردار محترم و استاد دستمالچی به آقای ممقانیان و عکس یادگاری، ختم گردید.

شایان ذکر است این دیدار سوم هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان از پیش‌کسوتان در فصل جاری است، دیدار مهرماه خدمت آقای طاهر زاهدی، آبان‌ماه خدمت آقای احمد کوششگران و آذرماه ۹۷ خدمت آقای رضا ممقانیان اظهار ارادت و تکریم گردیده‌است.

روابط‌عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

نشست خبری هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی با اصحاب رسانه؛ روز یک‌شنبه ۱۲ آذرماه ۹۶

ظهر یک‌شنبه ۱۲ آذرماه ۹۶ نشست خبری هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور رئیس و نایب رئیس هیئت استان

دسته‌بندی نشده ۰ نظر

دعوت از پیش‌کسوتان و علاقمندان به حضور در مراسم گرامی‌داشت بیستمین سالگرد نخستین صعود ایرانیان به قله اورست؛

نظر به اینکه عصر روز یک‌شنبه مصادف با بیستمین سالگرد نخستین صعود تیم ملی کوه‌نوردی کشورمان به قله اورست مراسم یادبود این صعود در سالن تلاش وزارت کارو امور اجتماعی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تقدیر از اعضای کارگروه روابط‌عمومی و دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه دانشگاه پیام‌نور؛

با عنایت به برگزاری شایسته و مؤثر نمایشگاه و حضور در همایش خانواده‌ها و دانشجویان پیام‌نور در کمترین زمان ممکن٬ هیئت استان از آقایان جلیل‌زاده دبیر محترم هیئت٬ کریم‌پور مسئول

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!