دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی استان، جناب آقای رضا ممقانیان

شامگاه سه‌شنبه ۱۳ آذرماه ۹۷، معاون محترم سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد به اتفاق شهردار محترم منطقه ۱۰ و همکاران، مسئولین هیئت‌ کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان همراه با جمعی از کوه‌نوردان با حضور در منزل پیش‌کسوت قدیمی و پرسابقه جناب آقای رضا ممقانیان با وی دیدار کردند.

این دیدار با برنامه‌ریزی معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد به میزبانی شهرداری منطقه ده، و همکاری هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان صورت گرفت و علاوه بر حضور آقایان رجب‌زاده، شهردار منطقه، نوری، معاون سلامت و تربیت‌بدنی، زحمتکش و جلیل‌زاده، رئیس و دبیر هیئت استان، تعدادی از پیش‌کسوتان و مربیان و همنوردان دیگر حضور داشتند.

آغاز سخن و تبریک به آقای ممقانیان توسط حجت‌الاسلام عمیدی صورت گرفت و درپی آن با سخنان کوتاه و تقدیرگونه آقای مهندس رجب‌زاده شهردار محترم منطقه ده به عنوان میزبان این دیدار مراسم ادامه پیدا کرد.

خوشامد و قدردانی رئیس هیئت استان با یادآوری تقارن این نشست با ایام سالگرد حادثه اشتران‌کوه و یاد همنوردان فقید به همراه گزارش مختصری از سبقه طولانی کوه‌نوردی در استان خراسان و معرفی کوه‌نوردان حاضر در مجلس و سخنان کوتاه استاد دستمالچی، شوشتری، کوششگران و دیگر مربیان در باب قدرشناسی از پیش‌کسوتان ادامه یافت و در فرصت مناسب آقای نوری معاون محترم سلامت و تربیت‌بدنی نیز ضمن ابراز تشکر و قدردانی از توجه میهمانان به قدیمی‌ترها، تکریم و دیدار با پیش‌کسوتان ورزش و مفاخر شهر را از برنامه‌های جدی شهرداری مشهد اعلام نموده و به همین سبب نیز خبر مسرت‌بخش اقدام قریب‌الوقوع شهرداری در تأسیس محلی تحت عنوان “گنجینه ورزش شهر” را نوید دادند.

همچنین در این مجلس آقایان خوشدل در خصوص افتخارات آقای ممقانیان و ذکر خاطراتی از ایشان در خصوص قدرشناسی از پیش‌کسوتان و تاریخ کوه‌نوردی خراسان، مذهبی در مورد اهمیت و ظرفیت کوه‌نوردی در بحران‌ها به ویژه بحران شهری صحبت کردند و در ادامه آقایان جلیل‌زاده، سزاوار رحمت و ضیایی مهر نیز مطالبی ایراد کردند.

در بخش دیگری از این دیدار از رشادت‌های شهدای کوه‌نورد خراسان و همنوردان فقید از جمله حامد گلکار و عباس جعفری سخن گفته شد و ذکر نام و یاد گردید.

جلسه پس از ۱/۵ ساعت گفتگو، با آرزوی سلامتی و صحت و طول عمر برای پیش‌کسوتان و دست‌اندرکاران ورزش و با ثبت این خاطره با اهدای تابلو‌های یادمان از سوی شهرداری و هیئت استان و تقدیم نشان ویژه ورزشکاری توسط شهردار محترم و استاد دستمالچی به آقای ممقانیان و عکس یادگاری، ختم گردید.

شایان ذکر است این دیدار سوم هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان از پیش‌کسوتان در فصل جاری است، دیدار مهرماه خدمت آقای طاهر زاهدی، آبان‌ماه خدمت آقای احمد کوششگران و آذرماه ۹۷ خدمت آقای رضا ممقانیان اظهار ارادت و تکریم گردیده‌است.

روابط‌عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دیدار با مسئولین و کوه‌نوردان و برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت در شهرستان قوچان، شنبه ۲۵ اسفندماه ۹۷؛

عصر شنبه ۲۵ اسفندماه ۹۷ مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان قوچان با حضور مسئولین و اعضای هیئت رئیسه هیئت استان، معاون اداره ورزش و

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دیدار با مسئولین فدراسیون؛ شنبه ۱۹ فروردین ۹۶، فدراسیون کوه‌نوردی؛

ظهر امروز شنبه ۱۹ فروردین‌ماه، رئیس هیئت استان و همراهان با حضور در فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی با رئیس و دبیر فدراسیون دیدار کردند. در این دیدار، ضمن ارائه

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

امداد و جستجو و نجات در ارتفاعات قله کول‌جنو استان لرستان

اطلاعیه شماره (یک)؛ امداد و جستجو و نجات در ارتفاعات قله کول‌جنو استان لرستان؛ یک تیم از کوه‌نوردان خراسانی به استعداد ۱۵ نفر که سه‌شنبه ۱۴ آذرماه به قصد صعود

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!