برگزاری مراسم اولین سالگرد حادثه اشتران‌کوه توسط خانواده‌های معزز حادثه دیدگان

پنج‌شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ آذرماه ۹۷ جامعه کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شریک در برگزاری مراسم باشکوه برای گرامیداشت اولین سالگرد عروج کوه‌نوردان عزیز در حادثه سال ۹۶ اشتران‌کوه بود.
پنج‌شنبه مراسم زنده‌یادان ناصر اکبری، سید علی قاسم زاده، اکرم حقانی و امان‌الله جوکار در شهرهای شاندیز، طرقبه، اسفراین و استان لرستان بود.

همچنین صبح جمعه مراسم یاددبود زنده‌یاد مرتضی غلامپور در شهر شاندیز و مراسم باشکوه بزرگداشت سه تن از زنده‌یادان علیرضا عاملی، مجید زاده‌تراب و مهشید جان‌محمدی در بهشت رضای مشهد برگزار شد و عصر این روز مزار مرتضی غلامپور مملو از میهمانانش در خادر شاندیز بود.
هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان ضمن تسلیت مجدد به خانواده‌های معزز، از تمامی پیش‌کسوتان، مسئولین نهادها و مدیران باشگاه‌ها، مربیان، اعضای باشگاه‌ها و همنوردان عزیز بواسطه حضور پرشور در مراسم و گرامیداشت یاد و خاطره کوه‌نوردان فقید، تشکر و قدردانی می‌نماید.

مراسم سالگرد امدادگرٍ زنده‌یاد سیدعلی حسینی نیز جمعه آینده ۲۳ اذرماه در زادگاه وی، دولت‌آباد با حضور گسترده جامعه کوه‌نوردی برگزار خواهد شد.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پیام تبریک ریاست محترم هیات کوهنوردی خراسان رضوی، شکرانه سلامت و موفقیت افتخارآفرینان خراسانی؛

اکنون که به لطف پروردگار متعال و همت دلیرمردان خراسان رضوی، صعود افتخارآفرین فرزندان این سرزمین به پوبدای سرسخت، خانتانگری و لنین در سایه وحدت و انسجام، قرین به موفقیت

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

رونمایی از پلاک افتخار هیمالیانورد «جواد نوروزی»؛

شامگاه یک‌شنبه ۲۰ آبان‌ماه ۹۷، شهر مشهد شاهد برگزاری مراسم تجلیل و رونمایی از پلاک افتخار «جواد نوروزی» کوه‌نورد افتخارآفرین استان خراسان بود. جواد نوروزی هیمالیانورد، فاتح اورست و دارنده

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

شنبه ۱۷ آذرماه ۹۷، برگزاری مراسم گرامیداشت اولین سالگرد کوه‌نوردان فقید حادثه اشتران‌کوه، «مسجد قبا، مشهد»؛

نیمه آذرماه، یادآور خاطره تلخ و جانکاه حادثه غم‌انگیز «کول‌جنو» اشتران‌کوه، و از دست‌دادن تعدادی از همنوردانمان در این واقعه ناگوار است. یک سال با تمام مصائب و سختی‌های آن

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!