برگزاری مراسم اولین سالگرد حادثه اشتران‌کوه توسط خانواده‌های معزز حادثه دیدگان

پنج‌شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ آذرماه ۹۷ جامعه کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شریک در برگزاری مراسم باشکوه برای گرامیداشت اولین سالگرد عروج کوه‌نوردان عزیز در حادثه سال ۹۶ اشتران‌کوه بود.
پنج‌شنبه مراسم زنده‌یادان ناصر اکبری، سید علی قاسم زاده، اکرم حقانی و امان‌الله جوکار در شهرهای شاندیز، طرقبه، اسفراین و استان لرستان بود.

همچنین صبح جمعه مراسم یاددبود زنده‌یاد مرتضی غلامپور در شهر شاندیز و مراسم باشکوه بزرگداشت سه تن از زنده‌یادان علیرضا عاملی، مجید زاده‌تراب و مهشید جان‌محمدی در بهشت رضای مشهد برگزار شد و عصر این روز مزار مرتضی غلامپور مملو از میهمانانش در خادر شاندیز بود.
هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان ضمن تسلیت مجدد به خانواده‌های معزز، از تمامی پیش‌کسوتان، مسئولین نهادها و مدیران باشگاه‌ها، مربیان، اعضای باشگاه‌ها و همنوردان عزیز بواسطه حضور پرشور در مراسم و گرامیداشت یاد و خاطره کوه‌نوردان فقید، تشکر و قدردانی می‌نماید.

مراسم سالگرد امدادگرٍ زنده‌یاد سیدعلی حسینی نیز جمعه آینده ۲۳ اذرماه در زادگاه وی، دولت‌آباد با حضور گسترده جامعه کوه‌نوردی برگزار خواهد شد.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

اخبار فعالیت‌های کوه‌نوردی باشگاه‌ها و هیئت‌های شهرستان‌های خراسان رضوی، گزارش‌شده در هفته‌های گذشته (۱۷ شهریورماه ۹۶)؛

۱- (نیشابور): – حضور احسان اسرار در مسابقات جهانی سنگ‌نوردی اتریش و کسب مقام هشتم؛ – صعود قلل منطقه حصارچال (گردون کوه- ستاره- خراسان جنوبی- منار- مرجیکش و علم‌کوه) به

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

حمیدرضا توزنده ‌جانی، قهرمان نیشابوری در آستانه سفر به چین؛

سومین مرحله از جام‌های جهانی در رشته بولدرینگ و نخستین مرحله رشته سرعت طی روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت در شهر چونگ کینگ چین برگزار خواهد شد. در این مسابقات

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

«فراخوان جستجوی کوه‌نوردان مفقود مالزیایی»

بنا به اعلام فدراسیون کوه‌نوردی، نظر به مفقودی ۲ تن از کوه‌نوردان کشور مالزی که هفته گذشته در مسیر جنوبی دماوند رخ داد و به منظور پشتیبانی از تیم امداد

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!