ثبت انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه‌های کوه‌نوردی خراسان رضوی و دیدار هیئت مدیره این انجمن با مسئولین هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد؛

عصر سه شنبه ۲۷ آذرماه ۹۷ اعضای هیئت مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه‌های کوه‌نوردی استان خراسان رضوی با حضور در محل هیئت استان با مسئولین هیئت دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه که رئیس، دبیر، نایب رئیس، مسئول کارگروه حقوقی و اعضای پیش‌کسوت هیئت رئیسه هیئت استان و رئیس و دبیر هیئت مشهد حضور داشتند، آقایان و خانم ها: نعیم آبادی، باشگاه پویانوردان، حسن‌نژاد باشگاه چکاد، رستمی، باشگاه کوهپیما، دهقان باشگاه راهیان سبز و جلایر باشگاه احد به عنوان اعضای هیئت مدیره و بازرس انجمن ضمن ارائه گزارشی از روند شکل‌گیری انجمن و اخذ گواهی ثبت مربوطه، مختصری از اهداف این تشکل را بیان نموده و با ابراز اینکه بعنوان بازوان قوی در خدمت کوه‌نوردی و همگام با اهداف هیئت‌های کوه‌نوردی شهرستان‌‌ و استان هستند، هریک مطالب و توضیحاتی را مطرح نمودند. آقای نظام دوست باشگاه کاوشگران نیز دیگر عضو هیئت مدیره این انجمن در این جلسه حضور نداشتند.

در ادامه مسئولین حاضر در جلسه آقایان دستمالچی، شوشتری، عباسی، غلامی، جلیل زاده، شعبانی و خانم وفائیان هر یک به بیان مواردی بعضٱ سوالات و دغدغه‌های موجود پرداخته و بعضا به موارد قانونی مرتبط پرداختند.

در پایان نیز رئیس هیئت استان ضمن قدردانی از تلاش باشگاه‌داران برای استفاده از ظرفیت قانونی موجود و تشکیل انجمن و اظهار امیدواری برای انسجام بیش از پیش و هم‌افزایی و ارتقای جایگاه باشگاه‌های کوه‌نوردی استان، قانونمندی تشکل‌ها و همکاری همه‌جانبه جامعه کوه‌نوردی را در این زمینه خواستار گردید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

موفقیت ورزشکاران خراسان در مرحله مقدماتی مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا

در مرحله مقدماتی مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا که دیروز ۲۷ شهریور ۹۶ در تهران برگزار گردید، در ماده سرعت ۱۶ نفر از شرکت کنندگان این ماده به مرحله نیمه نهایی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

اطلاعیه: تسریع در روند صدور احکام در پرتال جامع فدراسیون؛

پیرو بخشنامه شماره ۲۶۳/۲۴۷۳ تاریخ ۲ مرداد ۹۵ فدراسیون، به آگاهی می‌رساند؛ جهت تسریع در روند صدور احکام در پرتال جامع فدراسیون، ۳ بند اول بخشنامه فوق اجرایی شده است:

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

گردهمایی رؤسا، دبیران و نایب‌رؤسای هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان‌های خراسان رضوی

بنابر اعلام قبلی؛ چهارشنبه ۲۳ اسفندماه ۹۶، گردهمایی رؤسا، دبیران و نایب‌رؤسای هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان‌های خراسان رضوی از ساعت ۸ صبح در جوار حرم مطهر امام رضا

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!