ثبت انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه‌های کوه‌نوردی خراسان رضوی و دیدار هیئت مدیره این انجمن با مسئولین هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد؛

عصر سه شنبه ۲۷ آذرماه ۹۷ اعضای هیئت مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه‌های کوه‌نوردی استان خراسان رضوی با حضور در محل هیئت استان با مسئولین هیئت دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه که رئیس، دبیر، نایب رئیس، مسئول کارگروه حقوقی و اعضای پیش‌کسوت هیئت رئیسه هیئت استان و رئیس و دبیر هیئت مشهد حضور داشتند، آقایان و خانم ها: نعیم آبادی، باشگاه پویانوردان، حسن‌نژاد باشگاه چکاد، رستمی، باشگاه کوهپیما، دهقان باشگاه راهیان سبز و جلایر باشگاه احد به عنوان اعضای هیئت مدیره و بازرس انجمن ضمن ارائه گزارشی از روند شکل‌گیری انجمن و اخذ گواهی ثبت مربوطه، مختصری از اهداف این تشکل را بیان نموده و با ابراز اینکه بعنوان بازوان قوی در خدمت کوه‌نوردی و همگام با اهداف هیئت‌های کوه‌نوردی شهرستان‌‌ و استان هستند، هریک مطالب و توضیحاتی را مطرح نمودند. آقای نظام دوست باشگاه کاوشگران نیز دیگر عضو هیئت مدیره این انجمن در این جلسه حضور نداشتند.

در ادامه مسئولین حاضر در جلسه آقایان دستمالچی، شوشتری، عباسی، غلامی، جلیل زاده، شعبانی و خانم وفائیان هر یک به بیان مواردی بعضٱ سوالات و دغدغه‌های موجود پرداخته و بعضا به موارد قانونی مرتبط پرداختند.

در پایان نیز رئیس هیئت استان ضمن قدردانی از تلاش باشگاه‌داران برای استفاده از ظرفیت قانونی موجود و تشکیل انجمن و اظهار امیدواری برای انسجام بیش از پیش و هم‌افزایی و ارتقای جایگاه باشگاه‌های کوه‌نوردی استان، قانونمندی تشکل‌ها و همکاری همه‌جانبه جامعه کوه‌نوردی را در این زمینه خواستار گردید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پایان مرحله سوم پاکسازی دیوار نوشته‌های منطقه کتیبه هفت حوض

طبق اطلاعیه فراخوان هیئت کوه‌نوردی استان و پیج رسمی دیدبان (کارگروه حفاظت از محیط کوهستان استان) مورخه ۸ دی ماه ۹۶ مرحله سوم پاکسازی دیوارنوشته‌های منطقه هفت حوض انجام شد.

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دعوت از پیش‌کسوتان و علاقمندان به حضور در مراسم گرامی‌داشت بیستمین سالگرد نخستین صعود ایرانیان به قله اورست؛

نظر به اینکه عصر روز یک‌شنبه مصادف با بیستمین سالگرد نخستین صعود تیم ملی کوه‌نوردی کشورمان به قله اورست مراسم یادبود این صعود در سالن تلاش وزارت کارو امور اجتماعی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری مراسم گرامیداشت اولین سالگرد کوه‌نوردان فقید اشتران‌کوه و قدردانی از حضور پرشور میهمانان در مراسم؛

شنبه مورخ ۱۷ آذرماه ۱۳۹۷ طبق اعلام قبلی؛ مراسم گرامیداشت کوه‌نوردان فقید؛ ناصر اکبری، مرتضی غلام‌پور، مجید زاده‌تراب، سیدعلی حسینی، علی‌رضا عاملی، مهشید جان‌محمدی، اکرم حقانی، علی قاسم‌زاده و امان

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!