حضور دکتر امیر شهلا در هیئت استان، بازخوانی حادثه اشتران‌کوه و پیگیری اقدامات انجام‌شده

حضور دکتر امیر شهلا در هیئت استان، بازخوانی حادثه اشتران‌کوه و پیگیری اقدامات انجام‌شده

چهارشنبه ۲۸ آذرماه ۹۷، آقای دکتر امیر شهلا عضو محترم شورای اسلامی شهر مشهد با حضور در محل هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، ضمن تسلیت مجدد فقدان ۹ تن از حادثه‌دیدگان بهمن ۹۶ اشتران‌کوه، در خصوص اقدامات انجام شده طی یک‌سال پس از وقوع این حادثه غم‌انگیز، با مسئولین هیئت گفتگو کردند.

در این جلسه که دو تن از مدیران باشگاه آزادگان نیز حضور داشتند مراحل مختلف پیگیری پوشش بیمه‌ای برنامه بازخوانی گردید و خلاصه‌ای از اقدامات انجام‌شده به ایشان ارائه گردید.

در ادامه جناب دکتر شهلا ضمن ارائه راهکارها و توصیه‌هایی برای پیگیری مفیدتر، آمادگی همه‌جانبه خود را برای تسهیل در روند ارتباطات و پیگیری‌های لازم اعلام نمودند.

هیئت استان نیز با تأکید بر اینکه کماکان تمام تلاش خود را برای رسیدگی به موضوع و حصول نتیجه از طریق تعامل با مسئولین استانی و کشوری بکار خواهد بست، از تلاش‌های میهمان گرامی، دیگر اعضای شورای اسلامی به ویژه ریاست معزز این شورا تشکر و قدردانی نمود.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری کمپ مشترک یخ نوردی ایران و ایتالیا در سبلان;

بنا بر گزارش روابط بین الملل فدراسیون ایران و تایید کمیسیون یخ نوردی فدراسیون جهانی همزمان با کمپ جوانان فدراسیون جهانی شهریور ماه در سبلان، اردوی مشترک آموزشی یخ نوردی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دیدار با مربیان و مدیران باشگاه‌ها؛ دوشنبه ۱۴ فروردین‌ماه ۹۶؛

  با تبریک مجدد آغاز سال نو، از مربیان و مدیران محترم باشگاه‌ها دعوت می‌شود در جلسه‌ای که هیئت استان و هیئت شهرستان مشهد روز دوشنبه از ساعت ۱۷ در

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!