برگزاری مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی، عصر روز چهارشنبه دهم بهمن ماه

مقارن ساعت ۱۴ روز چهارشنبه دهم بهمن ماه، مجمع با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

– جناب آقای «رضا زارعی»رئیس محترم فدراسیون گزارشی اجمالی از فعالیت‌های فدراسیون را به اعضای مجمع ارائه نمودند و با اعلام آقای «محمود میرنوری» دبیر مجمع، بخش‌های مختلف مجمع به ترتیب ذیل انجام شد.

– گزارش حسابرسی فدراسیون و هم‌چنین ذیحساب فدراسیون ارائه گردید که پس از استماع اعضای مجمع و رأی‌گیری از آنان، این گزارش مورد تصویب قرار گرفت.

– آقای «هرمزی» بازرس فدراسیون گزارش خود را از حوزه‌های مختلف فدراسیون ارائه نمودند که مورد تأیید اعضا و تقدیر رئیس مجمع و دبیرکل کمیته ملی المپیک قرار گرفت.

– در خصوص تقویم برنامه عملیاتی فدراسیون برای سال ۱۳۹۸ که پیش‌تر برای اعضای مجمع جهت بررسی ارسال شده بود، رأی‌گیری به عمل آمد و تصویب شد.

– در بخش بعدی با سخنرانی جناب آقای «دکتر احمدی» معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، معطوف به اهمیت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی همراه بود که ایشان مشخصا علاوه بر توجه به ورزش قهرمانی، بر اهمیت بعد همگانی و توسعه این رشته تأکید کردند.

– در ادامه از رؤسای هیئت‌های برتر سال ۱۳۹۶ تقدیر شد.
رتبه اول: هیئت استان فارس آقای «مهندس شهریار ایزدی»؛
رتبه دوم: هیئت استان خراسان رضوی آقای «احمد زحمتکش»؛
و رتبه سوم: هیئت استان زنجان آقای «مسعود بیات منش»؛

همچنین از استانهای برتر سال ۹۶ تقدیر به عمل آمد.

رتبه اول: استان فارس
رتبه دوم: استان خراسان رضوی
رتبه سوم: استان زنجان

– در بخشی از مجمع، از تیم‌های اول تا سوم نخستین دوره جام باشگاه‌های کشور با اهدای کاپ قهرمانی و جوایز نقدی، تجلیل به عمل آمد.
(مقام اول تیمی: دانشگاه آزاد اسلامی؛
مقام دوم تیمی: دانشگاه تربیت مدرس؛
مقام سوم تیمی: باشگاه وتوس قم)

– تقدیر از دانشگاه تربیت مدرس و باشگاه زنده‌یاد محمد داوودی به جهت میزبانی از نخستین دوره مسابقات جام باشگاه‌ها.

– در بخش‌دیگری نیز از هیئت‌های استانی برتر در مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ در دو بخش مردان و زنان، با اهدای کاپ، تقدیر به عمل آمد.

(رتبه های اول تا سوم به ترتیب در بخش مردان: زنجان، خراسان رضوی و تهران و رتبه‌های اول تا سوم به ترتیب در بخش زنان: کرمان، تهران و زنجان)

– هم‌چنین از دکتر «سید محمد علی اکرمی راد» ذیحساب فدراسیون که به افتخار بازنشستگی نائل گردیده، تقدیر شد.

– مجمع با تبریک دهه مبارک فجر، عکس یادگاری جمعی و صلواتی بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.
با استفاده از گزارش مجله صعود؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دیدار با مسئولین فدراسیون؛ شنبه ۱۹ فروردین ۹۶، فدراسیون کوه‌نوردی؛

ظهر امروز شنبه ۱۹ فروردین‌ماه، رئیس هیئت استان و همراهان با حضور در فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی با رئیس و دبیر فدراسیون دیدار کردند. در این دیدار، ضمن ارائه

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

اطلاعیه صعود سراسری استانی در منطقه شهرستان کاشمر؛

کارگروه هیمالیانوردی هیئت کوه‌نوردی استان خراسان رضوی در نظر دارد به مناسبت گرامی‌داشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، صعود سراسری کوه‌نوردان خراسان رضوی را با رویکرد زیست‌محیطی،

کارگروه صعود های ورزشی ۰ نظر

قهرمانی جوانان استان خراسان رضوی در مسابقات کشوری؛

با پایان یافتن شانزدهمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور در رشته سرطناب، انتخابی تیم ملی (آقایان و بانوان)، در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ اردبیهشت‌‌ماه جاری، رتبه

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!