دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی شهرداری مشهد، جناب آقای مجید انضباطی؛

عصر روز گذشته یک‌شنبه ۱۴ بهمن‌ماه جاری معاون سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد و مسئولین هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد در معیت جمعی از همکاران شهرداری و همنوردان کوه‌نوردی با حضور در منزل پیش‌کسوت کوه‌نوردی شهرداری مشهد آقای مجید انضباطی با وی دیدار کردند.

آقای مجید انضباطی با بیش از دو دهه فعالیت و مدیریت کوه‌نوردی در شهرداری مشهد، سوابق خوب و موثری را در اشاعه این ورزش در سطح کارکنان شهرداری به جا گذاشته و اکنون تیم‌های متعددی دراین نهاد مردمی به ورزش کوه‌پیمایی و کوه‌نوردی پرداخته‌اند.

این دیدار با برنامه‌ریزی معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد صورت گرفت و مسئولین هیئت کوه‌نوردی استان و هیئت مشهد و تنی چند از پیش‌کسوتان و مربیان کوه‌نوردی در این مراسم حضور داشتند.

آغاز سخن و تبریک و تکریم توسط آقای احمدی جمعی معاونت سلامت و تربیت‌بدنی بود که ضمن خوشامد به میهمانان، سوابق کوتاهی از خدمات آقای انضباطی را بیان نمودند. همکاران و همنوردان کوه‌نوردی و قدیمی‌تر‌های این ورزش در شهرداری نیز در سخنانی به نقل خاطرات پرداخته و درادامه رئیس هیئت کوه‌نوردی استان در باب تکریم بزرگان و زحمتکشان ورزش و همت معاونت محترم سلامت و تربیت‌بدنی در توجه به مفاخر و قهرمانان و پیش‌کسوتان هنر و ورزش و همچنین فعالیت‌های ارزشمند آقای انضباطی مطالبی ارائه نمودند.

در ادامه آقای انضباطی ضمن قدردانی از حضور میهمانان و ارزش‌گذاری به پیش‌کسوتان، خاطرات کوتاهی را بیان داشتند و در پایان نیز جناب آقای نوری معاون محترم سلامت و تربیت‌بدنی با تکریم خادمان ورزش، ویژه جناب آقای مجید انضباطی و خانواده معزز ایشان و در خصوص رویکرد شهرداری برای برگزاری مراسم گرامیداشت چهره‌های ورزش و پیش‌کسوتان و جمع آوری گنجینه مفاخر در شهرداری مشهد تاکید نمودند.

در پایان مراسم به رسم یادگار و به پاس خدمات بیش از دو دهه فعالیت‌های با ارزش آقای انضباطی لوح نفیسی همراه با هدایایی توسط جناب آقای نوری و همینطور لوح یاد بود و هدیه ای از طرف هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به ایشان تقدیم و با ثبت لحظات افتخار آفرین، مجموعه تلاش های جناب انضباطی گرامی داشته‌شد.

@Khmount
khmount.ir

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

حضور رئیس هیئت و مسئول کارگروه پیش‌کسوتان در شهرستان طرقبه شاندیز؛

یکشنبه شب آقایان زحمتکش و ممقانیان رئیس هیئت و مسئول کارگروه پیش‌کسوتان استان به اتفاق آقای مرتضی غلامپور ( پلنگ برفی)، با حضور در شهرستان طرقبه شاندیز، در جلسه موسسه

کارگروه انفورماتیک و آمار ۰ نظر

تقدیر و تشکر از استان های فعال در پرتال؛

به آگاهی می‌رساند با توجه به واگذاری صدور احکام تمامی دوره های مقدماتی و پیشرفته به هیات های کوه نوردی استان های سراسر کشور، صدور احکام استان سیستان و بلوچستان

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

توصیه به عضویت در فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران؛

:مزایای عضویت •  اخذ مجوز ثبت‌نام در کلاس‌ها و برنامه‌های آموزشی فدراسیون؛ •  اخذ مجوز شرکت در مسابقات ورزشی فدراسیون؛ •  اخذ مجوز صدور حکم صعود قلل؛ •  اخذ مجوز

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!