دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی شهرداری مشهد، جناب آقای مجید انضباطی؛

عصر روز گذشته یک‌شنبه ۱۴ بهمن‌ماه جاری معاون سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد و مسئولین هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد در معیت جمعی از همکاران شهرداری و همنوردان کوه‌نوردی با حضور در منزل پیش‌کسوت کوه‌نوردی شهرداری مشهد آقای مجید انضباطی با وی دیدار کردند.

آقای مجید انضباطی با بیش از دو دهه فعالیت و مدیریت کوه‌نوردی در شهرداری مشهد، سوابق خوب و موثری را در اشاعه این ورزش در سطح کارکنان شهرداری به جا گذاشته و اکنون تیم‌های متعددی دراین نهاد مردمی به ورزش کوه‌پیمایی و کوه‌نوردی پرداخته‌اند.

این دیدار با برنامه‌ریزی معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد صورت گرفت و مسئولین هیئت کوه‌نوردی استان و هیئت مشهد و تنی چند از پیش‌کسوتان و مربیان کوه‌نوردی در این مراسم حضور داشتند.

آغاز سخن و تبریک و تکریم توسط آقای احمدی جمعی معاونت سلامت و تربیت‌بدنی بود که ضمن خوشامد به میهمانان، سوابق کوتاهی از خدمات آقای انضباطی را بیان نمودند. همکاران و همنوردان کوه‌نوردی و قدیمی‌تر‌های این ورزش در شهرداری نیز در سخنانی به نقل خاطرات پرداخته و درادامه رئیس هیئت کوه‌نوردی استان در باب تکریم بزرگان و زحمتکشان ورزش و همت معاونت محترم سلامت و تربیت‌بدنی در توجه به مفاخر و قهرمانان و پیش‌کسوتان هنر و ورزش و همچنین فعالیت‌های ارزشمند آقای انضباطی مطالبی ارائه نمودند.

در ادامه آقای انضباطی ضمن قدردانی از حضور میهمانان و ارزش‌گذاری به پیش‌کسوتان، خاطرات کوتاهی را بیان داشتند و در پایان نیز جناب آقای نوری معاون محترم سلامت و تربیت‌بدنی با تکریم خادمان ورزش، ویژه جناب آقای مجید انضباطی و خانواده معزز ایشان و در خصوص رویکرد شهرداری برای برگزاری مراسم گرامیداشت چهره‌های ورزش و پیش‌کسوتان و جمع آوری گنجینه مفاخر در شهرداری مشهد تاکید نمودند.

در پایان مراسم به رسم یادگار و به پاس خدمات بیش از دو دهه فعالیت‌های با ارزش آقای انضباطی لوح نفیسی همراه با هدایایی توسط جناب آقای نوری و همینطور لوح یاد بود و هدیه ای از طرف هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به ایشان تقدیم و با ثبت لحظات افتخار آفرین، مجموعه تلاش های جناب انضباطی گرامی داشته‌شد.

@Khmount
khmount.ir

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

حماسه حضور مردمی در مراسم استقبال از فاتح اورست، جواد نوروزی؛

حماسه حضور مردمی در مراسم استقبال از فاتح اورست، جواد نوروزی؛ شب گذشته جواد نوروزی فاتح قله اورست، در میان استقبال کم‌نظیر مسئولین ورزش و مدیران استان و شهر مشهد،

مسابقات ۰ نظر

کسب جواز حضور در مسابقات آسیایی، توسط حمیدرضا توزنده‌جانی(+فیلم صعود فینال)؛

  با توجه به برگزاری مسابقات آسیایی سنگ‌نوردی در کشور چین در مرداد ماه امسال، تست ورودی این دوره از مسابقات بین ۴ ورزشکار برتر کشور، که آقایان توزنده‌جانی و

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

سومین همایش باشگاه‌های خصوصی استان خراسان رضوی؛ شنبه اول آبانماه ۱۳۹۵؛

بنا به اعلام اداره ورزش و جوانان مشهد مقدس، سومین همایش باشگاه‌های خصوصی استان خراسان رضوی، ساعت ۸:۳۰ صبح فردا (شنبه اول آبان‌ماه ۹۵) در محل هتل پارس واقع در

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!