دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی شهرداری مشهد، جناب آقای مجید انضباطی؛

عصر روز گذشته یک‌شنبه ۱۴ بهمن‌ماه جاری معاون سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد و مسئولین هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان و مشهد در معیت جمعی از همکاران شهرداری و همنوردان کوه‌نوردی با حضور در منزل پیش‌کسوت کوه‌نوردی شهرداری مشهد آقای مجید انضباطی با وی دیدار کردند.

آقای مجید انضباطی با بیش از دو دهه فعالیت و مدیریت کوه‌نوردی در شهرداری مشهد، سوابق خوب و موثری را در اشاعه این ورزش در سطح کارکنان شهرداری به جا گذاشته و اکنون تیم‌های متعددی دراین نهاد مردمی به ورزش کوه‌پیمایی و کوه‌نوردی پرداخته‌اند.

این دیدار با برنامه‌ریزی معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد صورت گرفت و مسئولین هیئت کوه‌نوردی استان و هیئت مشهد و تنی چند از پیش‌کسوتان و مربیان کوه‌نوردی در این مراسم حضور داشتند.

آغاز سخن و تبریک و تکریم توسط آقای احمدی جمعی معاونت سلامت و تربیت‌بدنی بود که ضمن خوشامد به میهمانان، سوابق کوتاهی از خدمات آقای انضباطی را بیان نمودند. همکاران و همنوردان کوه‌نوردی و قدیمی‌تر‌های این ورزش در شهرداری نیز در سخنانی به نقل خاطرات پرداخته و درادامه رئیس هیئت کوه‌نوردی استان در باب تکریم بزرگان و زحمتکشان ورزش و همت معاونت محترم سلامت و تربیت‌بدنی در توجه به مفاخر و قهرمانان و پیش‌کسوتان هنر و ورزش و همچنین فعالیت‌های ارزشمند آقای انضباطی مطالبی ارائه نمودند.

در ادامه آقای انضباطی ضمن قدردانی از حضور میهمانان و ارزش‌گذاری به پیش‌کسوتان، خاطرات کوتاهی را بیان داشتند و در پایان نیز جناب آقای نوری معاون محترم سلامت و تربیت‌بدنی با تکریم خادمان ورزش، ویژه جناب آقای مجید انضباطی و خانواده معزز ایشان و در خصوص رویکرد شهرداری برای برگزاری مراسم گرامیداشت چهره‌های ورزش و پیش‌کسوتان و جمع آوری گنجینه مفاخر در شهرداری مشهد تاکید نمودند.

در پایان مراسم به رسم یادگار و به پاس خدمات بیش از دو دهه فعالیت‌های با ارزش آقای انضباطی لوح نفیسی همراه با هدایایی توسط جناب آقای نوری و همینطور لوح یاد بود و هدیه ای از طرف هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به ایشان تقدیم و با ثبت لحظات افتخار آفرین، مجموعه تلاش های جناب انضباطی گرامی داشته‌شد.

@Khmount
khmount.ir

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!