برگزاری همایش کوه‌پیمایی خانوادگی کارکنان استانداری با مشارکت هیئت کوه‌نوردی استان

صبح جمعه ۱۹ بهمن‌ماه ۹۷ در هشتمین روز دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، برنامه همایش کوه‌پیمایی خانوادگی کارکنان استانداری خراسان رضوی با همکاری هیئت کوه‌نوردی استان و شهرداری منطقه ۹ مشهد برگزار شد.

این برنامه از ساعت ۷:۳۰ صبح در محل مزار شهدای گمنام بوستان خورشید با قرائت دعای ندبه و سخنان کوتاه رئیس هیئت استان و همچنین سرپرست فرمانداری مشهد آغاز و با پیمایش بخشی از مسیر و ارتفاعات بوستان ادامه یافت و ضمن پذیرایی شرکت‌کنندگان، مراسم اختتامیه نیز در محل سایت بادبادک‌ها و با سخنرانی حاج‌اقای علوی مشاور استاندار انجام و با تقدیم هدایایی همایش خاتمه یافت.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی ضمن قدردانی از متولیان همایش در استانداری و همچنین تیم تدارکاتی و پشتیبانی، از همکاری و مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان، شهرداری منطقه ۹، کارگروه همگانی هیئت استان، هیئت مشهد و باشگاه آذرخش، از مربیان ضیایی‌مهر، جهانگیری، یاری و دیگر همنوردان و پیش‌کسوتان حاضر در این همایش تشکر و قدردانی می‌نماید.

مهدی جلیل‌زاده
دبیر هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

سه‌شنبه ۴ اردیبهشت‌ماه ۹۷، اولین جلسه مسئولین کارگروه‌های هیئت استان در سال جدید

بنا به دعوت قبلی، جلسه مسئولین کارگروه‌ها رأس ساعت ۱۷ سه‌شنبه ۴ اردیبهشت‌ماه ۹۷، در محل هیئت استان تشکیل گردید. در این که جلسه مسئولین کارگروه‌های هیئت استان آقایان: ضیائی‌مهر،

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

مراسم افتتاحیه دیواره سنگ‌نوردی شهرستان خواف

مراسم افتتاحیه دیواره سنگ‌نوردی شهرستان خواف، با حضور رئیس اداره ورزش و مسئولین شهر، رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، چهارشنبه ۲ ابان ۹۷، هفته تربیت‌بدنی و ورزش‌؛

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!