برگزاری اردوی کوه‌پیمایی یک روزه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان، جمعه ۱۹ بهمن‌ماه ۹۷، منطقه اخلمد؛

برگزاری اردوی کوه‌پیمایی یک روزه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان، جمعه ۱۹ بهمن‌ماه ۹۷، منطقه اخلمد؛

جمعه ۱۹ بهمن‌ماه ۹۷ قرارگاه کوه‌نوردی شهید حسین احمدی اخلمد با حضور تعدادی از مسئولین هیئت استان و مشهد و مربیان، پذیرای کارکنان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و خانواده‌ها به سرپرستی سرکار خانم خزاعی بود.

طی این اردو شرکت‌کنندگان با پیمایش مسیر روستای اخلمد تا آبشارها، و همچنین با استقرار در قرارگاه کوه‌نوردی شهید حسین احمدی اخلمد، با طبیعت زیبای این منطقه آشنا شده و مختصری هم به گفتگو با مسئولین هیئت پرداختند.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان ضمن تشکر از مسئولین اداره کل برای برنامه‌ریزی حضور کارکنان در این منطقه و استقبال از اردوهای مجدد، از مربیان و دست‌اندرکاران هیئت، برای همکاری در برگزاری این اردو به ویژه آقایان اصغر خاکساری و مجید شوشتری به عنوان تیم پیشرو، قدردانی می‌نماید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

اطلاعیه صعود سراسری استانی در منطقه شهرستان کاشمر؛

کارگروه هیمالیانوردی هیئت کوه‌نوردی استان خراسان رضوی در نظر دارد به مناسبت گرامی‌داشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، صعود سراسری کوه‌نوردان خراسان رضوی را با رویکرد زیست‌محیطی،

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

«هو العزیز»

بیست و هفتم مهرماه سال ۹۱، زمانیکه خبر ماندگاری مهدی عزیز در قله مون‌بلان فرانسه منتشرشد، شاید کسی گمان نداشت هم چنان که این خبر بذر غم و اندوه را

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!