برگزاری اردوی کوه‌پیمایی یک روزه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان، جمعه ۱۹ بهمن‌ماه ۹۷، منطقه اخلمد؛

برگزاری اردوی کوه‌پیمایی یک روزه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان، جمعه ۱۹ بهمن‌ماه ۹۷، منطقه اخلمد؛

جمعه ۱۹ بهمن‌ماه ۹۷ قرارگاه کوه‌نوردی شهید حسین احمدی اخلمد با حضور تعدادی از مسئولین هیئت استان و مشهد و مربیان، پذیرای کارکنان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و خانواده‌ها به سرپرستی سرکار خانم خزاعی بود.

طی این اردو شرکت‌کنندگان با پیمایش مسیر روستای اخلمد تا آبشارها، و همچنین با استقرار در قرارگاه کوه‌نوردی شهید حسین احمدی اخلمد، با طبیعت زیبای این منطقه آشنا شده و مختصری هم به گفتگو با مسئولین هیئت پرداختند.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان ضمن تشکر از مسئولین اداره کل برای برنامه‌ریزی حضور کارکنان در این منطقه و استقبال از اردوهای مجدد، از مربیان و دست‌اندرکاران هیئت، برای همکاری در برگزاری این اردو به ویژه آقایان اصغر خاکساری و مجید شوشتری به عنوان تیم پیشرو، قدردانی می‌نماید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه امور شهرستانها و تشکلها ۰ نظر

برگزاری مراسم ضیافت افطاری، شهرستان تایباد؛

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان تایباد در أخرین شب‌های ماه مبارک رمضان ضیافت افطار اعضای این هیئت را با حضور ریاست اداره ورزش و درمحل هیئت شهرستان برگزار نمود.

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

مراسم استقبال از هیمالیانوردان نیشابوری؛

بنا به اعلام هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان نیشابور، آقای علیرضا نوروزی فاتح دو قله هشت هزارمتری پرودپیک و کاشربروم ۲ پنج‌شنبه ۱۹ مردادماه وارد مشهد شده و به

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

اهدای پلاک «پلنگ برفی» به جواد نوروزی در مراسم تجلیل از بانی و فاتح اورست، توسط پیش‌کسوت هنرمند، اصغر خاکساری؛

همزمان با اکران مستند اورست ۹۶ و اجرای مراسم تجلیل از بانی و فاتح اورست، در یک‌شنبه شب تاریخی ۱۸ تیرماه ۹۶، پیش‌کسوت و هنرمند کم‌نظیر قلم‌زنی و صنایع دستی

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!