شرایط برگزاری دوره‌های آموزشی در پایان سال ۱۳۹۷ و سال ۱۳۹۸؛

شرایط برگزاری دوره‌های آموزشی در پایان سال ۱۳۹۷ و سال ۱۳۹۸؛

بنا به اعلام فدراسیون محترم کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و با توجه به اتمام فصل زمستان و روند گرمایش آب و هوایی، جهت برگزاری دوره‌های آموزشی موارد زیر را اعلام می‌نماید:

ـ برگزاری دوره‌های‌ آبشارهای یخی در صورت مساعد بودن شرایط یخ و ایمنی منطقه و نجات در برف (بهمن‌شناسی) در صورت مساعد بودن شرایط برف و ایمنی منطقه صرفٱ تا تاریخ ۲۹ اسفند بلامانع است و پس از این تاریخ برگزاری دوره مذکور مجاز نخواهد بود.

ـ اجرای دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی و کارآموزی برف از ابتدای سال ۱۳۹۸ با در نظر گرفتن شرایط ایمنی و آب و هوای منطقه بلامانع است.

ـ برگزاری دوره پیشرفته برف نیز به شرط وجود برف مناسب از تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ تا اطلاع ثانوی با در نظر گرفتن شرایط ایمنی و آب و هوای منطقه بلامانع است.

ـ توصیه می‌شود دوره‌های کارآموزی و پیشرفته سنگ‌نوردی و پیشرفته صعودهای ورزشی از اردیبهشت سال ۱۳۹۸ در صورت مساعدبودن آب و هوا و ایمنی منطقه برگزار شود.

ـ برگزارکنندگان و مدرسین محترم موظف به بررسی شرایط ایمنی مکان و زمان برگزاری دوره‌های آموزشی می‌باشند.

🔴از آنجا که هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی موظف به نظارت بر دوره‌های آموزشی می‌باشند، تقاضا دارد برگزارکنندگان محترم دوره‌ها هماهنگی و همکاری لازم را با کارگروه آموزش (ناصر خویی ۰۹۱۵۳۱۱۰۸۲۴) داشته‌باشند تا دوره‌ها با کیفیت هر چه بهتر برگزار شود.

کارگروه آموزش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

شهرستان ها ۰ نظر

اخبار فعالیت‌های کوه‌نوردی باشگاه‌ها و هیئت‌های شهرستان‌های خراسان رضوی، گزارش‌شده در هفته‌های گذشته (۲۳ تیرماه ۹۶)؛

۱- (نیشابور): صعود به قله ۸۰۴۷ متری برودپیک توسط کوه‌نورد نیشابوری، آقای علیرضا نوروزی؛ صعود به قلل شیرباد (شبانه)، بینالود و فلسکه توسط کوه‌نوردان شهرستان نیشابور؛ ۲- (قوچان): صعود تیم‌های

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری دوره‌های آموزشی؛

بنا به اعلام فدارسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی ج.ا.ا با توجه به اتمام فصل زمستان و روند گرمایش آب و هوایی، جهت برگزاری دوره‌های آموزشی موارد زیر را اعلام می‌نماید:

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

ورود قهرمانان سنگ‌نوردی به مشهد و استقبال خانواده‌ها، مسئولین و دست‌اندرکاران ورزشی در محل راه‌آهن؛

صبح امروز یک‌شنبه ۱۱ مهرماه، قهرمانان سنگ‌نوردی استان که در روزهای اخیر با حضور چشمگیر خود در مسابقات سنگ‌نوردی جوانان و نوجوانان آسیا ۲۰۱۶ حائز ۱۱ مدال بین‌المللی شده‌اند، با

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!