شرایط برگزاری دوره‌های آموزشی در پایان سال ۱۳۹۷ و سال ۱۳۹۸؛

شرایط برگزاری دوره‌های آموزشی در پایان سال ۱۳۹۷ و سال ۱۳۹۸؛

بنا به اعلام فدراسیون محترم کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و با توجه به اتمام فصل زمستان و روند گرمایش آب و هوایی، جهت برگزاری دوره‌های آموزشی موارد زیر را اعلام می‌نماید:

ـ برگزاری دوره‌های‌ آبشارهای یخی در صورت مساعد بودن شرایط یخ و ایمنی منطقه و نجات در برف (بهمن‌شناسی) در صورت مساعد بودن شرایط برف و ایمنی منطقه صرفٱ تا تاریخ ۲۹ اسفند بلامانع است و پس از این تاریخ برگزاری دوره مذکور مجاز نخواهد بود.

ـ اجرای دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی و کارآموزی برف از ابتدای سال ۱۳۹۸ با در نظر گرفتن شرایط ایمنی و آب و هوای منطقه بلامانع است.

ـ برگزاری دوره پیشرفته برف نیز به شرط وجود برف مناسب از تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ تا اطلاع ثانوی با در نظر گرفتن شرایط ایمنی و آب و هوای منطقه بلامانع است.

ـ توصیه می‌شود دوره‌های کارآموزی و پیشرفته سنگ‌نوردی و پیشرفته صعودهای ورزشی از اردیبهشت سال ۱۳۹۸ در صورت مساعدبودن آب و هوا و ایمنی منطقه برگزار شود.

ـ برگزارکنندگان و مدرسین محترم موظف به بررسی شرایط ایمنی مکان و زمان برگزاری دوره‌های آموزشی می‌باشند.

🔴از آنجا که هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی موظف به نظارت بر دوره‌های آموزشی می‌باشند، تقاضا دارد برگزارکنندگان محترم دوره‌ها هماهنگی و همکاری لازم را با کارگروه آموزش (ناصر خویی ۰۹۱۵۳۱۱۰۸۲۴) داشته‌باشند تا دوره‌ها با کیفیت هر چه بهتر برگزار شود.

کارگروه آموزش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

قابل توجه مدرسان، مربیان و برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی؛ برگزاری دوره‌ها در زمان مقرر و مطابق با دستورالعمل‌های برگزاری دوره‌های آموزشی؛

احتراماْ پیرو اطلاعیه شماره ۵۰/۲۲۵۷۷ مورخه ۹۵/۸/۹ از آنجا که هیئت استان و فدراسیون کوه‌نوردی بنا به اصل اعتماد به مدرسان و برگزارکنندگان که مراحل دریافت شناسه کاربری پرتال آموزش

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

صعود قله لنین توسط «علیرضا نوروزی»، هیمالیانورد نیشابوری؛

رکورد صعود ۴ قله کمونیزم، کورژنفسکایا، خانتانگری و لنین در تلاشی یک ساله؛ بنا به گزارش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای وررشی شهرستان نیشابور، قله ۷۱۳۴ متری لنین ساعاتی قبل توسط

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

تقدیر و تشکر از هیئت اعزامی به شهرستان کاشمر؛

نظر به عزیمت تیمی از هیئت استان به شهرستان کاشمر در روز شنبه ۱۰ مهرماه جاری به منظور بازدید، برگزاری جلسه مشورتی هیئت شهرستان، اداره ورزش و مسئولین اداری آن

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!