گردهمایی رؤسا، دبیران و نایب‌رؤسای هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان‌های خراسان رضوی؛

بنا به دعوت قبلی؛ جمعه ۱۷ اسفندماه ۹۷، مصادف با ولادت با سعادت امام محمد باقر(ع) گردهمایی رؤسا، دبیران و نایب‌رؤسای هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان‌های خراسان رضوی از ساعت ۹ صبح در سالن کنفرانس مرکز آموزش‌های تخصصی هلال احمر استان با حضور اکثریت مسئولین هیئت‌های شهرستان‌ها، و با حضور رئیس، دبیر، نائب رئیس و مسئولین کارگروه‌ها و همچنین اعضای پیش‌کسوت هیئت رئیسه هیئت استان برگزار گردید.

جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌ا… مجید و نواختن سرود جمهوری اسلامی و با خوشامدگویی رئیس هیئت استان و معرفی کادر اجرایی هیئت شامل اعضای هیئت رئیسه و مسئولین کارگروه‌ها آغاز گردید.

ابتدا مسئولین کارگروه‌ها آقایان لطفی، امور شهرستان‌ها و تشکل‌ها، ضیایی مهر، امور جان‌پناه‌ها، ممقانیان پیش‌کسوتان، خویی، آموزش و همگانی، کاوسی، صعودهای ورزشی، شعبانی، حقوقی، توسلی، دبیر هیمالیانوردی و هاشمی‌نژاد، غارنوردی ضمن حضور در گردهمایی توضیحات مختصری در حیطه فعالیت خود ارائه نمودند.

در این گردهمایی پس از صحبت‌های اعضای هیئت رئیسه، سرکار خانم وفائیان نایب‌رئیس بانوان و آقایان دستمالچی و خانم سلیمانی، مسئولین ۱۹ شهرستان، شامل شهرستان‌های باخرز، تربت‌حیدریه، تربت‌جام، تایباد، زاوه، سبزوار، سرخس، درگز، فریمان، قوچان، چناران، خوشاب، بردسکن، بجستان، طرقبه شاندیز، کاشمر، خواف، مشهد و نیشابور، به اعلام گزارش مختصر عملکرد خود و بیان نظرات و پیشنهادات پرداختند و درپی آن آقای شوشتری دیگر عضو پیش‌کسوت هیئت رئیسه، به بیان مطالبی پیرامون قبول مسئولیت در هیئت ‌های شهرستان و استان پرداختند و ضمن قدرشناسی از آنان، از بعضی تنگناها و تلاش‌های هیئت و همچنین توفیقات سال‌های اخیر من جمله قهرمانی سنگ‌نوردان، صعود ماناسلو و اورست و… سخن گفتند.

در انتها نیز رئیس هیئت استان به جمع‌بندی و پاسخگویی به سوالات مطروحه پرداختند و راجع به مواردی از جمله مساعدت در برگزاری دوره‌های آموزشی، تأکید بر اخذ مجوز راهنمای کوهستان برای جایگزینی مربی در تأسیس باشگاه‌ها و اجرای برنامه‌ها، نحوه ارزیابی عملکرد ۹۷ هیئت‌ها و… صحبت نمودند.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، ضمن تشکر از تمامی رؤسا، دبیران و نایب‌رؤسای حاضر در مجمع، بطور ویژه از مدیرعامل و معاونین محترم امداد و نجات و پشتیبانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، اعضای هیئت رئیسه هیئت، مسئولین کارگروه‌ها و خاصه از آقایان جلیل‌زاده، دبیر هیئت، لطفی مسئول امور شهرستانها و معرفی‌نژاد همکار هیئت استان برای هماهنگی و برگزاری گردهمایی نیز تشکر و قدردانی می‌نماید.

همایش مزبور ساعت ۱۵ با ثبت خاطره جمعی مشارکت در گردهمایی و پذیرایی مدعوین به کار خود پایان داد.

روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی تربت‌جام، هیئت برتر سال ۱۳۹۷ هیئت‌های ورزشی شهرستان در رتبه‌بندی اداره ورزش و جوانان تربت‌جام؛

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی تربت‌جام، هیئت برتر سال ۱۳۹۷ هیئت‌های ورزشی شهرستان در رتبه‌بندی اداره ورزش و جوانان تربت‌جام؛ هیئت استان نیز از تلاش و موفقیت آنان قدردانی نموده

کار گروه حفظ محیط کوهستان ۰ نظر

دیدار مسئولین هیئت کوه‌نوردی استان با معاونت دادستانی مشهد؛

صبح روز یکشنبه ۲۴ مردادماه، مسئولین هیئت کوه‌نوردی استان در محل دفتر دادستانی با قاضی بخشی محبی، معاون دادستانی مشهد دیدار و گفتگو کردند. در این نشست که رئیس، نایب

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

مراسم تجلیل از هیمالیانوردان نیشابور؛ امروز پنج شنبه ۱۹ مردادماه فرهنگسرای سیمرغ نیشابور؛

عصر امروز پنج‌شنبه ۱۹ مردادماه، مراسم  تجلیل از علیرضا نوروزی بخاطر صعود به قلل برودپیک و گاشربروم ۲ و آقایان مهرداد و خرمی بخاطر صعود به قله کورژنوسکایا در محل

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!