گردهمایی رؤسا، دبیران و نایب‌رؤسای هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان‌های خراسان رضوی؛

بنا به دعوت قبلی؛ جمعه ۱۷ اسفندماه ۹۷، مصادف با ولادت با سعادت امام محمد باقر(ع) گردهمایی رؤسا، دبیران و نایب‌رؤسای هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان‌های خراسان رضوی از ساعت ۹ صبح در سالن کنفرانس مرکز آموزش‌های تخصصی هلال احمر استان با حضور اکثریت مسئولین هیئت‌های شهرستان‌ها، و با حضور رئیس، دبیر، نائب رئیس و مسئولین کارگروه‌ها و همچنین اعضای پیش‌کسوت هیئت رئیسه هیئت استان برگزار گردید.

جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌ا… مجید و نواختن سرود جمهوری اسلامی و با خوشامدگویی رئیس هیئت استان و معرفی کادر اجرایی هیئت شامل اعضای هیئت رئیسه و مسئولین کارگروه‌ها آغاز گردید.

ابتدا مسئولین کارگروه‌ها آقایان لطفی، امور شهرستان‌ها و تشکل‌ها، ضیایی مهر، امور جان‌پناه‌ها، ممقانیان پیش‌کسوتان، خویی، آموزش و همگانی، کاوسی، صعودهای ورزشی، شعبانی، حقوقی، توسلی، دبیر هیمالیانوردی و هاشمی‌نژاد، غارنوردی ضمن حضور در گردهمایی توضیحات مختصری در حیطه فعالیت خود ارائه نمودند.

در این گردهمایی پس از صحبت‌های اعضای هیئت رئیسه، سرکار خانم وفائیان نایب‌رئیس بانوان و آقایان دستمالچی و خانم سلیمانی، مسئولین ۱۹ شهرستان، شامل شهرستان‌های باخرز، تربت‌حیدریه، تربت‌جام، تایباد، زاوه، سبزوار، سرخس، درگز، فریمان، قوچان، چناران، خوشاب، بردسکن، بجستان، طرقبه شاندیز، کاشمر، خواف، مشهد و نیشابور، به اعلام گزارش مختصر عملکرد خود و بیان نظرات و پیشنهادات پرداختند و درپی آن آقای شوشتری دیگر عضو پیش‌کسوت هیئت رئیسه، به بیان مطالبی پیرامون قبول مسئولیت در هیئت ‌های شهرستان و استان پرداختند و ضمن قدرشناسی از آنان، از بعضی تنگناها و تلاش‌های هیئت و همچنین توفیقات سال‌های اخیر من جمله قهرمانی سنگ‌نوردان، صعود ماناسلو و اورست و… سخن گفتند.

در انتها نیز رئیس هیئت استان به جمع‌بندی و پاسخگویی به سوالات مطروحه پرداختند و راجع به مواردی از جمله مساعدت در برگزاری دوره‌های آموزشی، تأکید بر اخذ مجوز راهنمای کوهستان برای جایگزینی مربی در تأسیس باشگاه‌ها و اجرای برنامه‌ها، نحوه ارزیابی عملکرد ۹۷ هیئت‌ها و… صحبت نمودند.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، ضمن تشکر از تمامی رؤسا، دبیران و نایب‌رؤسای حاضر در مجمع، بطور ویژه از مدیرعامل و معاونین محترم امداد و نجات و پشتیبانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، اعضای هیئت رئیسه هیئت، مسئولین کارگروه‌ها و خاصه از آقایان جلیل‌زاده، دبیر هیئت، لطفی مسئول امور شهرستانها و معرفی‌نژاد همکار هیئت استان برای هماهنگی و برگزاری گردهمایی نیز تشکر و قدردانی می‌نماید.

همایش مزبور ساعت ۱۵ با ثبت خاطره جمعی مشارکت در گردهمایی و پذیرایی مدعوین به کار خود پایان داد.

روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

کسب مدال طلای مسابقات وورد گیم توسط رضا علیپور؛

به گزارش کارگروه صعودهایی ورزشی فدراسیون؛ "رضا علیپور" قهرمان و رکوردار ماده سرعت سنگ‌نوردی جهان، در فینال رقابت‌های وورد گیم، با خطای حریف اوکراینی، توانست به مدال ارزشمند طلا و

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

حضور مدیریت و معاونین حریم ارتفاعات جنوب مشهد در هیئت استان؛

ظهر یک‌شنبه ۱۹ فروردین‌ماه ۹۷، مدیریت و معاونین حریم ارتفاعات جنوب مشهد با حضور در هیئت استان با مسئولین این هیئت دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار ضمن قدردانی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پیام تبریک سال نو، رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

به نام خداوند سبحان، پدیدآورنده "احسن‌الحال"؛ اکنون که به امر پروردگار، زمین در حال دگرگون شدن‌است؛ اکنون که سردی و رخوت جای خود را به طراوت و سرسبزی می‌دهد و

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!