دیدار با مسئولین و کوه‌نوردان و برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت در شهرستان قوچان، شنبه ۲۵ اسفندماه ۹۷؛

عصر شنبه ۲۵ اسفندماه ۹۷ مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان قوچان با حضور مسئولین و اعضای هیئت رئیسه هیئت استان، معاون اداره ورزش و جوانان قوچان، شهردار و عضو شورای اسلامی و بعضی دیگر مسئولین شهر و همچنین کوه‌نوردان و ورزشکاران در محل تالار همایش‌های اداره ارشاد شهرستان برگزار گردید.

در این مراسم آقایان داوری معاون محترم اداره ورزش و جوانان، زحمتکش رئیس هیئت استان و همچنین شوشتری از اعضای هیئت رئیسه سخن گفتند و ضمن نمایش کلیپ‌هایی از فعالیت کوه‌نوردی شهرستان، از زحمات آقای رمضانیان رئیس قبلی تقدیر و حکم رئیس هیئت جدید جناب آقای محمد شهبازی به وی ابلاغ گردید. در بخشی دیگر احکام تصدی نایب‌رئیس بانوان، دبیر، مسئولین کارگروه‌های آموزش، حفظ محیط کوهستان، پیش‌کسوتان، صعودهای ورزشی، همگانی و… توسط رئیس هیئت شهرستان به افراد تقدیم گردید.

شایان ذکر است آقای رمضانیان رئیس قبلی هیئت با تقدیم هدایایی از سوی شهرداری، اداره ورزش و جوانان، پیش‌کسوتان، همنوردان، نماینده سنگ‌نوردان نونهال و… مورد تقدیر و تکریم قرار گرفت و همچنین از سوی هیئت استان نیز با تقدیم تقدیرنامه و اهدای هدیه‌ای از زحمات ایشان در مدت تصدی قدردانی گردید.

در ادامه این مأموریت، اعضای هیئت اعزامی از هیئت استان در معیت رئیس و مسئولین ورزش شهرستان از نمایشگاه عکس طبیعت آقای مهدی حقیقی بازدید نمودند. هیئت اعزامی از استان شامل آقایان دستمالچی و شوشتری اعضای هیئت رئیسه، زحمتکش و لطفی رئیس هیئت و مسئول کارگروه امور شهرستان‌ها و همچنین آقای مجتبی بزازان بودند که به این وسیله از حضور و همراهی‌شان در این سفر سپاس‌گزاری می‌شود.

هیئت استان ضمن تشکر و قدردانی از جناب حاجی‌آبادی و داوری رئیس و معاون محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان قوچان، شهردار و عضو محتر شورای اسلامی و دیگر مسئولین حاضر در جلسه، برای رئیس و مسئولین هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی این شهرستان آرزوی توفیق روزافزون دارد.
روابط عمومی هیئت استان؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۱نظر

بازگشت تیم پوبدا به بیس کمپ و حرکت به سمت بیشکک؛

بنابر گزارش ستاد صعود پوبدا، پس از ۱۴ روز تلاش سخت و خستگی ناپذیر، کوهنوردان خوش غیرت خراسانی روز گذشته قدم بر بیس کمپ پوبدا گذاشتند. دلیرمردان کوهنورد در حالی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

حضور رئیس هیئت و مسئول کارگروه پیش‌کسوتان در شهرستان طرقبه شاندیز؛

یکشنبه شب آقایان زحمتکش و ممقانیان رئیس هیئت و مسئول کارگروه پیش‌کسوتان استان به اتفاق آقای مرتضی غلامپور ( پلنگ برفی)، با حضور در شهرستان طرقبه شاندیز، در جلسه موسسه

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری دوره‌های آموزشی

بنا به اعلام فدارسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی ج.ا.ا با توجه به اتمام فصل زمستان و روند گرمایش آب و هوایی، جهت برگزاری دوره‌های آموزشی موارد زیر را اعلام می‌نماید:

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!