برگزاری همایش باشکوه بهاره کوه‌روی همگانی خانوادگی مشترک هیئت استان و معاونت تربیت‌بدنی و سلامت شهرداری مشهد، به میزبانی منطقه ۹؛ ارتفاعات «بوستان طبیعی آبشار»؛ مشهد مقدس- جمعه ۲۳ فروردین ۹۸

در اولین ماه بهاری سال نو و همزمان با ایام اعیاد شعبانیه؛ صبح جمعه ۲۳ فروردین ۹۸ همایش باشکوه بهاره کوه‌روی همگانی خانوادگی مشترک هیئت استان و معاونت تربیت‌بدنی و سلامت شهرداری مشهد، به میزبانی منطقه ۹؛ درارتفاعات «بوستان طبیعی آبشار»؛ مشهد مقدس و در حوزه مجاز کوه‌پیمایی‌های عمومی از نظر حفاظت محیط کوهستان برگزار گردید.

اجتماع قریب یک هزار شهروند مشهدی با حضور چشمگیر بانوان که به قصد نشاط و سلامتی و بهره‌مندی از طبیعت خدادادی، از مناطق مختلف شهر گرد هم آمدند، ۸ صبح و پس از افتتاحیه مختصر و معرفی کادر اجرایی و تشریح مسیر و اعلام برنامه‌های پیش‌بینی‌شده پیمایش خود را از مسیر مشخص آغاز نموده و با گذر از محل‌ کمپ‌های ایجاد شده در مسیر توسط ۵ باشگاه کوه‌نوردی معین این همایش، در موقعیت مرکزی بوستان آبشار به کو‌ه‌پیمایی پایان دادند.

مراسم اختتامیه همایش نیز، پس از انجام پذیرایی صبحانه، حوالی ساعت ۱۰:۳۰ صبح با حضور مسئولین شهرداری و هیئت کوه‌نوردی و باشگاه‌های یادشده با اجرای سرود‌های شورانگیز و با خوشامدگویی و سخنان کوتاه معاون تربیت‌بدنی و سلامت شهرداری و رئیس هیئت کوه‌نوردی استان آغاز گردید. طی این مراسم هدایایی شامل سه دستگاه دوچرخه، تعداد معتنابهی لوازم کوه نوردی و دیگر هدایا توسط برگزارکنندگان همایش به قید قرعه بین شرکت‌کنندگان توزیع گردید.

در این مراسم آقایان نوری، توانا و سرکار خانم سلطانی و آقای غلامپور معاونت تربیت‌بدنی شهرداری ومسئولین مربوطه در معاونت سلامت و تربیت‌بدنی و شهرداری منطقه ۹، آقایان زحمتکش، جلیل‌زاده، سرکار خانم وفائیان و آقای عباسی رئیس و دبیر و نایب رئیس هیئت استان و رئیس هیئت مشهد، تعدادی از مربیان و همچنین مدیران و اعضای ۵ باشگاه معین همایش (احد، آذرخش، آزادگان، پازٍن و کاوشگران) حضور داشتند و مسئولیت اجرایی همایش به عهده آقای خویی مسئول کارگروه همگانی هیئت استان بوده که با همکاری آقایان یاری و علیان به عنوان سرقدم و راهنمای تیم، کادر پزشکی شامل امدادگران خانم و آقا و دیگر همنوردان همایش برگزار گردید.

این همایش، در قالب «دبیرخانه مشترک همایش‌های کوه‌پیمایی» که چندی پیش توسط معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری و هیئت کوه‌نوردی استان رونمایی و افتتاح گردید به مرحله اجرا درآمد.
«دبیرخانه مشترک همایش‌های کوه‌پیمایی» وظیفه ساماندهی همایش‌های کوه‌روی و کوه‌پیمایی همگانی و ترویج این ورزش بین شهروندان را داشته و با محوریت شهرداری و هیئت‌ کوه‌نوردی و با همکاری مربیان و باشگاه‌ها کانونی برای مراجعات شهروندی در همه زمینه‌های این ورزش خواهد بود.

?هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی از همه دست‌اندرکارانی که در اجرای این همایش بزرگ نقش ایفا نمودند و به ویژه اعضایی که ذکر نامشان مقدور نگردید صمیمانه قدردانی و سپاس‌گزاری می‌نماید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

شرایط برگزاری دوره‌های آموزشی در پایان سال ۱۳۹۷ و سال ۱۳۹۸؛

بنا به اعلام فدراسیون محترم کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و با توجه به اتمام فصل زمستان و روند گرمایش آب و هوایی، جهت برگزاری دوره‌های آموزشی موارد زیر را اعلام

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دیدار با پیش‌کسوت کوه‌نوردی استان، جناب آقای رضا ممقانیان

شامگاه سه‌شنبه ۱۳ آذرماه ۹۷، معاون محترم سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد به اتفاق شهردار محترم منطقه ۱۰ و همکاران، مسئولین هیئت‌ کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان همراه با جمعی

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پیغام تسلیت آقای اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به خانواده های محترم عزیزان کوهنوردی، جامعه ورزش و عموم ملت ایران

بسم الله الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون حادثه تأسف برانگیز درگذشت تعدادی از کوهنوردان ورزشکار کشورمان براثر سقوط بهمن در ارتفاعات اشترانکوه منطقه لرستان موجب تأثر و تألم

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!