برگزاری همایش باشکوه بهاره کوه‌روی همگانی خانوادگی مشترک هیئت استان و معاونت تربیت‌بدنی و سلامت شهرداری مشهد، به میزبانی منطقه ۹؛ ارتفاعات «بوستان طبیعی آبشار»؛ مشهد مقدس- جمعه ۲۳ فروردین ۹۸

در اولین ماه بهاری سال نو و همزمان با ایام اعیاد شعبانیه؛ صبح جمعه ۲۳ فروردین ۹۸ همایش باشکوه بهاره کوه‌روی همگانی خانوادگی مشترک هیئت استان و معاونت تربیت‌بدنی و سلامت شهرداری مشهد، به میزبانی منطقه ۹؛ درارتفاعات «بوستان طبیعی آبشار»؛ مشهد مقدس و در حوزه مجاز کوه‌پیمایی‌های عمومی از نظر حفاظت محیط کوهستان برگزار گردید.

اجتماع قریب یک هزار شهروند مشهدی با حضور چشمگیر بانوان که به قصد نشاط و سلامتی و بهره‌مندی از طبیعت خدادادی، از مناطق مختلف شهر گرد هم آمدند، ۸ صبح و پس از افتتاحیه مختصر و معرفی کادر اجرایی و تشریح مسیر و اعلام برنامه‌های پیش‌بینی‌شده پیمایش خود را از مسیر مشخص آغاز نموده و با گذر از محل‌ کمپ‌های ایجاد شده در مسیر توسط ۵ باشگاه کوه‌نوردی معین این همایش، در موقعیت مرکزی بوستان آبشار به کو‌ه‌پیمایی پایان دادند.

مراسم اختتامیه همایش نیز، پس از انجام پذیرایی صبحانه، حوالی ساعت ۱۰:۳۰ صبح با حضور مسئولین شهرداری و هیئت کوه‌نوردی و باشگاه‌های یادشده با اجرای سرود‌های شورانگیز و با خوشامدگویی و سخنان کوتاه معاون تربیت‌بدنی و سلامت شهرداری و رئیس هیئت کوه‌نوردی استان آغاز گردید. طی این مراسم هدایایی شامل سه دستگاه دوچرخه، تعداد معتنابهی لوازم کوه نوردی و دیگر هدایا توسط برگزارکنندگان همایش به قید قرعه بین شرکت‌کنندگان توزیع گردید.

در این مراسم آقایان نوری، توانا و سرکار خانم سلطانی و آقای غلامپور معاونت تربیت‌بدنی شهرداری ومسئولین مربوطه در معاونت سلامت و تربیت‌بدنی و شهرداری منطقه ۹، آقایان زحمتکش، جلیل‌زاده، سرکار خانم وفائیان و آقای عباسی رئیس و دبیر و نایب رئیس هیئت استان و رئیس هیئت مشهد، تعدادی از مربیان و همچنین مدیران و اعضای ۵ باشگاه معین همایش (احد، آذرخش، آزادگان، پازٍن و کاوشگران) حضور داشتند و مسئولیت اجرایی همایش به عهده آقای خویی مسئول کارگروه همگانی هیئت استان بوده که با همکاری آقایان یاری و علیان به عنوان سرقدم و راهنمای تیم، کادر پزشکی شامل امدادگران خانم و آقا و دیگر همنوردان همایش برگزار گردید.

این همایش، در قالب «دبیرخانه مشترک همایش‌های کوه‌پیمایی» که چندی پیش توسط معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری و هیئت کوه‌نوردی استان رونمایی و افتتاح گردید به مرحله اجرا درآمد.
«دبیرخانه مشترک همایش‌های کوه‌پیمایی» وظیفه ساماندهی همایش‌های کوه‌روی و کوه‌پیمایی همگانی و ترویج این ورزش بین شهروندان را داشته و با محوریت شهرداری و هیئت‌ کوه‌نوردی و با همکاری مربیان و باشگاه‌ها کانونی برای مراجعات شهروندی در همه زمینه‌های این ورزش خواهد بود.

🔵هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی از همه دست‌اندرکارانی که در اجرای این همایش بزرگ نقش ایفا نمودند و به ویژه اعضایی که ذکر نامشان مقدور نگردید صمیمانه قدردانی و سپاس‌گزاری می‌نماید.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

صعود سراسری بانوان کشور به قله سالوک، به میزبانی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان شمالی؛

صعود سراسری بانوان کشور به قله سالوک در روزهای ۴ و ۵ آبان‌ماه ۹۵ در دو مسیر نرمال و مسیر گرده فنی برگزار می‌شود. از آنجا که سهمیه استان خراسان

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

اطلاعیه مهم / قطعی موقت پورتال فدراسیون

به اطلاع می‌رساند؛ به دلیل جابجائی سرور، پورتال فدراسیون به صورت موقت از تاریخ سه‌شنبه ۲۲ خرداد به مدتِ ۴۸ تا ۷۲ ساعت قطع خواهد بود. مقتضی است، کاربران گرامی،

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

صعود قله «گاشربروم ۲»، دومین ۸۰۰۰ متری توسط علیرضا نوروزی؛

بنا به گزارش رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان نیشابور، ساعت ۱۱ صبح روز جمعه ۳۰ تیرماه ۹۶، علیرضانوروزی هیمالیانورد توانای نیشابوری، قله ۸۰۳۵ متری گاشربروم ۲ را با

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!