معرفی برگزارکنندگان و مدرسین برتر دوره‌های آموزشی استان در سال ۱۳۹۷؛

?هیئت‌های «سبزوار»، «خواف» و «طرقبه شاندیز»؛ باشگاه‌های «آزادگان مشهد»، «اوج» و «احد خراسان»؛ آقایان «علی کاوسی»، «جواد کریم‌پور» و «حسام‌الدین عباسی» در صدر جدول برگزاری دوره‌های آموزشی؛

بر اساس آمار به دست‌آمده توسط کارگروه آمار و انفورماتیک هیئت استان، برگزارکنندگان برتر دوره‌های آموزشی استان در هر دو زمینه تعداد دوره‌های آموزشی و تعداد نفرات آموزش‌دیده و مدرسین در تعداد دوره‌های برگزارشده در سال ۹۷ مشخص شدند.

?در بخش هیئت‌های کوه‌نوردی و صعوهای ورزشی شهرستان‌های استان با موضوع تعداد دوره‌های آموزشی: هیئت «‌سبزوار، ۲۶ دوره»، «خواف ۲۳ دوره» و طرقبه شاندیز، ۲۰ دوره»، عنوان اول تا سوم و با موضوع تعداد نفرات آموزش‌دیده: هیئت شهرستان‌ «خواف، ۳۶۴ نفر»، «سبزوار، ۲۹۴ نفر» و «طرقبه شاندیز، ۲۵۰ نفر» عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

?در بخش باشگاه‌های کوه‌نوردی استان در هر دو موضوع تعداد دوره‌ها و تعداد نفرات اموزش‌دیده:
باشگاه‌های «آزادگان مشهد، ۷۳ دوره، ۷۶۰ نفر» «اوج، ۴۷ دوره، ۵۰۵ نفر» و «احد، ۴۴ دوره، ۵۰۴ نفر» به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

?در بخش مدرسان و مربیان با موضوع تعداد دوره‌های آموزشی: آقایان «علی کاوسی، ۴۸ دوره»، «جواد کریم‌پور، ۳۵ دوره» و «حسام‌الدین عباسی، ۳۴ دوره» عناوین اول تا سوم و با موضوع تعداد نفرات آموزش‌دیده توسط آنان «حسام‌الدین عباسی، ۳۹۴ نفر»، «علی کاوسی، ۳۷۷ نفر» و «جواد کریم‌پور، ۲۱۸ نفر» عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

همچنین لازم به ذکر است در شهرستان‌هایی از جمله مشهد که دارای باشگاه‌های متعدد کوه‌نوردی هستند، هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی برگزاری دوره‌های آموزشی را ترجیحٱ در اختیار باشگاه‌های فعال در شهرستان گذاشته و صرفٱ در موارد خاص مبادرت به تشکیل و برگزاری دوره می‌نمایند.

گفتنی است بر اساس اعلام کارگروه آموزش فدراسیون، در طول این مدت استان خراسان رضوی جایگاه دوم را در میان استان‌های سراسر کشور به خود اختصاص داده‌است.
هیئت استان این جایگاه را مرهون تلاش، فعالیت‌ و زحمات هیئت‌های شهرستان‌ها، باشگاه‌ها، مرببان و علاقمندی فراگیران دانسته و صمیمانه از آنان قدردانی می‌نماید.

شکی نیست که همکاری‌های متقابل هیئت استان با فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی، اداره کل ورزش استان و شهرستان‌ها، حضور، همراهی و حمایت پیش‌کسوتان آموزش، تلاش مربیان، مدیران و همت دست‌اندرکاران حیطه‌های آموشی، در این توفیقات نقش بسزایی داشته و جای قدرشناسی و تبریک به جامعه کوه‌نوردی استان دارد.

ناصر خویی، کارگروه آموزش؛
حسام‌الدین عباسی، کارگروه آمار و انفورماتیک؛

۳۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۸
هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه آموزش ۰ نظر

دعوت از مدرسان و مربیان برای همکاری با هیئت استان برای برگزاری دوره‌های آموزشی؛ اطلاعیه (۹۸/۵ آموزش)؛

با عنایت به فصل برگزاری دوره‌های آموزشی و نظر به برگزاری دوره‌های متعدد آموزشی توسط هیئت استان برای هیئت‌ها، باشگاه‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی متقاضی، و همچنین برای

کارگروه آموزش ۰ نظر

برگزاری دوره بازآموزی مربیان درجه ۳ کوه‌پیمایی

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده٬ دوره بازآموزی مربیان درجه ۳ کوه‌پیمایی در روزهای ۶ و ۷ مهرماه ۹۶ در منطقه اخلمد برگزار گردید. در این دوره که تعداد ۲۲ تن از مربیان

کارگروه آموزش ۰ نظر

قابل توجه برگزارکنندگان محترم دوره‌های آموزشی (اطلاعیه ۹۸/۳ آموزش)؛

?اخطاریه هواشناسی خراسان رضوی درباره احتمال طغیان رودخانه‌ها و سیلاب در خراسان رضوی؛ ?ممنوعیت برگزاری دوره‌های آموزشی تا ۲۳ فروردین‌ماه ۹۸، که در طبیعت برگزار می‌شود و از قبل تأیید

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!