تبریک رئیس محترم هیأت استان به جناب دکتر محسن پورتقی

تبریک رئیس محترم هیأت استان به جناب دکتر محسن پورتقی

برادر گرامی جناب آقای دکتر محسن پورتقی؛

 انتصاب شایسته حضرت‌عالی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد را به نیابت از هیئت رئیسه هیئت استان و از طرف جامعه بزرگ کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

حضورتان در این مسئولیت نویدبخش رشد و شکوفایی بیش از پیش ورزش و نشاط و امید در شهر خورشید است و شکی نیست که درایت آمیخته با تجارب ذیقیمت شما در هدایت سکان عرصه ورزش و جوانان کلانشهر مشهد، و با تأسی به امام مهربانی‌ها توفیقات روزافزونی را رقم خواهد زد.

از‌خداوند منان برای‌تان تداوم عزت، سلامتی و سربلندی و موفقیت تمنا داشته و همچنین با ابراز‌ قدرشناسی از زحمات و خدمات شایسته جناب آقای صالح‌نژاد و آرزوی توفیق مداوم ایشان در مسئولیت‌های آتی، برای ایشان نیز سلامتی و پایداری مسئلت دارد.

با احترام، احمد زحمتکش
رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

یازدهمین سالگرد کوهیار عزیز مجید وحیدیان رنجبر؛

یازدهمین سالگرد کوهیار عزیز مجید وحیدیان رنجبر؛ ۱۸ مردادماه، مصادف با یازدهمین سالگرد عروج کوهیار عزیز مجید وحیدیان است، کوه‌نوردی که در توسعه ورزش کوه‌نوردی خراسان بزرگ نقش بسزائی داشت.

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

جناب آقای مجتبی مجد، مدیریت محترم تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد؛

با سلام و تحیات، برگزاری هشتمین المپیاد ورزشی محلات مشهد، تبلور تلاش و کوششی ستودنی در فراگیر و همگانی کردن ورزش بین شهروندان است، که مدیریت تربیت‌بدنی شهرداری مشهد بدان

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

فراخوان اردوهای تمرینی و آموزشی کوه‌نوردی با اسکی؛

مهلت ثبت‌نام، تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۸ دی‌ماه ۹۵ (فدراسیون کوه‌نوردی)؛ متن اطلاعیه شامل شرایط حضور و لینک ثبت‌نام: http://msfi.ir/3427.html

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!