جلسه بررسی حادثه سقوط بهمن اشتران‌کوه

جلسه بررسی حادثه سقوط بهمن اشتران‌کوه

دوشنبه دهم تیرماه جاری جلسه کارشناسی حادثه سقوط بهمن کول‌جنو اشتران‌کوه که در آذر ۱۳۹۶ منجر به فوت ۸ تن از عزیزان کوه‌نورد استان خراسان رضوی به همراه راهنمای فقید گروه از شهرستان الیگودرز گردید، در محل فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی برگزار شد.

این جلسه که به درخواست وزارت ورزش و جوانان و با حضور کارشناسان این وزارتخانه و اعضای کمیسیون بررسی حوادث فدراسیون به همراه نمایندگان باشگاه‌های آزادگان و پلنگ‌برفی مشهد و نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی برگزار گردید به اظهار دیدگاه‌های حاضرین در مورد گزارش فدراسیون در مورد این حادثه پرداخته شد.

هم‌چنین مقرر گردید در آینده نزدیک جلسه دیگری با حضور خانواده‌های آسیب‌دیده این حادثه برگزار گردد.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

برگزاری جلسه کارشناسی علل حادثه بهمن اشترانکوه

عصر روز چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه ۹۶، نخستین جلسه کارشناسی حادثه مذکور با حضور کارشناسان فدراسیون برگزار گردید و در نهایت مقرر شد جمع‌بندی مباحث مطرح‌شده در جلسات آتی صورت گیرد.

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

دعوت به عضویت در کانال اطلاع‌رسانی و بازدید از سایت هیئت استان؛

از آنجا که اخبار، اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های هیئت کوه‌نوردی خراسان رضوی در حال حاضر از طریق طریق کانال پیام‌رسان به آدرس: @Khmount و همچنین سایت هیئت استان به آدرس: منتشر

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

نشست مسئولین هیئت استان با رئیس اداره ورزش و هیئت کوه‌نوردی شهرستان چناران؛

ظهر چهارشنبه ۲۵ فروردین رئیس و تنی چند از اعضای هیئت کوه‌نوردی استان در یک نشست دو و نیم ساعته با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چناران و رئیس

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!