پیشروی «علیرضا نوروزی» تا کمپ ۴ قله K2 و بازگشت به بیس کمپ

پیشروی «علیرضا نوروزی» تا کمپ ۴ قله K2 و بازگشت به بیس کمپ

بنا به اعلام هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان نیشابور، بر اساس آخرین تماس ماهواره‌ای از سوی علیرضا نوروزی در روز ۲۹ تیرماه ۹۸، ایشان از پیشروی تا کمپ ۴ قله k2 (از مسیر سِزِن) و بازگشت به بیس کمپ به دلیل حجم زیاد برف در منطقه باتل‌نِک و ریزش بهمن‌های پیاپی در این قسمت اطلاع داده‌است.
بنا به نقل از علیرضا نوروزی، هم اینک تمامی کوه‌نوردان و تیم‌ها در بیس کمپ مستقر و منتظر شرایط جوی مناسب جهت تلاشی مجدد خواهند بود.
با آرزوی موفقیت برای علیرضا نوروزی و تمامی کوه‌نوردان حاضر در منظقه؛

🔴شایان ذکر است «علیرضا نوروزی» سابقه صعود آلپی و بدون اکسیژن به قلل برودپیک، گاشربروم ۲ و نانگاپاربات همچنین رکورددار یک‌ساله صعود قلل خانتانگری، لنین، کمونیزم و کورژنفسکایا می‌باشد که از اوایل تیرماه سال جاری برای صعود دومین کوه بلند دنیا، «قله ۸۶۱۱ متری K2» عازم پاکستان شده‌است.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی؛

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

هم‌هوایی در ارتفاعات ساماگون در مسیر بیس‌کمپ؛ امروز سه‌شنبه ۲۱ شهریورماه ۹۶

اعضای تیم صبح امروز با صعود به ارتفاعات اطراف ساماگون و در مسیر بیس‌کمپ «ماناسلو» به منظور هم‌هوایی و کسب آمادگی بیشتر تلاش ۷ ساعته‌ای را تا ارتفاع ۴۳۰۰ متر

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

پیام تبریک آقای جواد نوروزی به مناسبت روز معلم؛

با نام و یاد خدای مهربان و توسل به امام مهربانی‌ها حضرت رضا (ع) و سلام و عرض ادب واحترام خدمت همه همنوردان عزیزم، با تبریک روز معلم به همه

کارگروه هیمالیا نوردی ۰ نظر

ورود جواد نوروزی و دیگر کوه‌نوردان ایرانی به کمپ سوم اورست در ارتفاع بالای ۷۰۰۰ متر؛

ساعت ۱۶:۳۰ امروز به وقت محلی، جواد نوروزی وارد کمپ سوم اورست گردید. دیگر هم‌نوردان ایرانی نیز در این لحظه وارد کمپ شدند.

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!